Робота в Кременчуці для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам в Кременчуці


Робота для студентів за містамиАнглийский для туристов: список лучших фраз для путешествий
Путешествовать легче, приятнее и интереснее, если между туристами и местными жителями нет языкового барьера. Для комфортного туризма необязательно знать иностранные языки в совершенстве, однако без базовых знаний получить максимум впечатлений будет сложнее.

5 лучших сериалов на английском для начинающих
Когда можно начинать смотреть сериалы в оригинале, с каких стоит начать и как сделать binge-watching (- с англ. запойный просмотр) сериалов действительно полезным для изучения иностранного языка – рассказываем в тексте.

5 найкращих серіалів англійською для початківців
Дивитися серіали та вчити англійську водночас – що може бути кращим поєднанням приємного із корисним? Коли можна починати дивитися серіали в оригіналі, з яких серіалів почати та як зробити binge-watching (– з англ. запійний перегляд) серіалів дійсно корисним для знання іноземної – розповідаємо у тексті.

Освітній рівень «Бакалавр», «Магістр» та «Phd»: у чому різниця
Вища освіта в Україні та світі пропонує студентам здобувати чотири ступені, кожен з яких характеризується окремим освітньо-кваліфікаційним рівнем. Серед них – бакалавр, магістр, доктор філософії або мистецтв (phd) і доктор наук.

Чи знаєте ви, що...


У 2001 році "Найгарнішою дівчиною Іраку" була проголошена 21-річна племінниця Саддама Хусейна - Фатіма. До цього конкурси "Найгарніша дівчина Іраку", "Маленька красуня Іраку" і "Фотомодель Іраку" також вигравали Хусейнові родички
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Робота для студентів: всі статті