Робота в Ялті для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам в Ялті


Робота для студентів за містамиВища освіта в Німеччині: як українцям вступити в німецький виш
Обираючи університет, абітурієнт може надавати перевагу навчальним закладам закордоном, адже європейський або американський диплом високо цінується на ринку праці. Як українці можуть вступити у німецький університет на безкоштовне навчання та яке працевлаштування їх чекає після здобуття німецької освіти – далі у тексті.

Типові помилки при складанні ЗНО з української мови та літератури
Кожен учень на тестуванні бажає отримати ті самі недосяжні 200 балів, однак мало кому це вдається. На проходження тестування впливає багато факторів, серед яких основними постають брак часу, неуважно прочитане завдання та банальне незнання відповіді.

Як визначити свій рівень володіння англійською мовою?
Напевне, що серед ваших знайомих є людина, яка намагалася вчити англійську, але кинула все на півшляху. Швидше за все, вона намагалася вчитися самостійно, щодня старанно запам'ятовувала по 10 нових слів і навіть навчилася будувати прості речення і питання. А далі здолало відчуття тупцювання на місці і навчання раптово завершилося, так і не давши ніяких плодів.

Як вивчати алфавіт з дитиною: поради та ресурси
Діти починають знайомство з рідною мовою з перших днів життя, слухаючи промови мами та тата. І дитина вимовляє перші слова задовго до вивчення абетки. Але це не означає, що дітям не потрібно вивчати алфавіт.

Чи знаєте ви, що...


В 20-ті роки XX століття в російських школах вважалося непристойним грамотно писати, оскільки це було не по-пролетарськи. За грамотність могли навіть написати донос.
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Робота для студентів: всі статті