Презентація шкільних нетбуків Lbook A в рамках національного проекту
![](/images/articles/167.jpg)
Спільний проект групи компаній МУК та представництва корпорації Intel по оснащенню українських шкіл комп'ютерним обладнанням Lbook стартував минулого року. Ще до недавнього часу, прийняття рішення про обладнання комп'ютерного класу в кожній окремій школі залежало від наявності джерела фінансування і від готовності викладачів працювати за інноваційною системою.
І лише на початку цього року представники органів влади заявили про старт національного проекту «Відкритий світ», який передбачає розробку та впровадження мультимедійних уроків у школах, оснащення шкіл комп'ютерним обладнанням та створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G. І той факт, що ініціатором круглого столу виступило керівництво цього національного проекту, лише підтверджує серйозність намірів держави щодо комп'ютеризації шкіл вже в найближчому майбутньому.
Як наочний приклад впровадження інформаційних технологій в українських школах учасникам круглого столу було представлено фрагмент уроку української літератури з використанням шкільних нетбуків Lbook A. Можливості інноваційної системи навчання презентували учні 7-го класу київської середньої школи № 168, в якій вона успішно використовується з минулого року.
Під керівництвом вчительки, учні в інтерактивному режимі продемонстрували, як саме нетбуки Lbook A допомагають освоювати новий матеріал. За допомогою Google Maps на карті світу школярі проклали маршрут подорожей головного героя; склали порівняльні хронологічні таблиці, які допомогли виявити подібності подій у житті автора і головного героя роману і таким чином довести, автобіографічність художнього твору.
![](/images/articles/167_3.jpg)
Спостерігати за перебігом уроку учасники заходу мали змогу завдяки інтерактивної дошки, на екрані якої відображалися всі дії учнів і вчительки.
На думку фахівців групи компаній «МУК» той факт, що розвиток проекту «1 учень: 1 комп'ютер» набуває державного масштабу, відкриває нові горизонти для розвитку та впровадження інноваційних технологій в освітній процес.
|
Отзывы пользователей: Презентація шкільних нетбуків Lbook A в рамках національного проекту
![](/images/avatar/avatar_col_21.gif)
В нас в школі такий клас встановили за рахунок спонсора, за що ми йому дуже вдячні. Діти в захваті від навчання, кожен урок сприймають, як інтерактивне шоу. Всі вчаться дуже добре, щоб потім продемонструвати свої знання і вміння в класі. У сина з"явився певний азарт до навчання, через що я дуже рада.
![](/images/avatar/avatar_col_21.gif)
Я только за такую форму обучения. Особенно важно, что у детей не разрозненные компьютеры, а именно класс - и есть интерактивная доска, есть возможность электронного общения между учителем и учеником. У меня ребенку только годик и я надеюсь к тому времени, когда он пойдет в школу, этот национальный проект реализуют.
Добавить комментарий | ↑ в начало |