Прокопова Алла

Город: Хмельницкий
Стоимость занятий: от 250 грн.
Отправить сообщение

Направление:

- Репетитор английского языка
- Репетитор немецкого языка

Стаж работы репетитором/преподавателем:

Більше 9 років

Начальный уровень студента:

- не имеет значения
- с нуля
- минимальные знания
- средний уровень
- выше среднего
- высокий уровень
- усовершенствование высокого уровня знаний

Предпочтительное время проведения занятий:

- не имеет значения
- будни
- выходные
- в утреннее время
- в дневное время
- в вечернее время

Место проведения занятий:

- на территории преподавателя
- на территории ученика
- онлайн-обучение

Дополнительная информация:

АНГЛІЙСЬКА та НІМЕЦЬКА мови! За деталями ТЕЛЕФОНУЙТЕ або ПИШІТЬ +380987022896
Досвід викладання більше 9 років, який приносив успішні результати у вивчені мов та при складанні іспитів. Працюю із ШКОЛЯРАМИ та ДОРОСЛИМИ, також маю вагомий досвід корпоративного навчання. Мої клієнти завжди отримують задоволення від процесу навчання та високі результати із складання іспитів. Готую до TELC A1-B2, ГЕТЕ тесту. Якщо у вас з*явилося бажання вивчати мови для саморозвитку, виїзду закордон, воз\\\'єднання сім\\\'ї (Goethe Test A1-B2), чи просто покращити успішність вашої дитини у школі, тоді з радістю вам допоможу!

Викладаю:
- РОЗМОВНИЙ КУРС ( англійська/німецька),
- СПЕЦКУРС (IT, морська, юридична, медична сфери та ін)
- IELTS
- шкільна програма,
- НМТ, ЗНО, ДПА
- Telc A1 - B2
- Goethe Test A1-B2
- та ін.
Цікаві заняття, хороший настрій та індивідуальний підхід до кожного. Звертайтесь!:)

Примечание: для более полной и детальной информации о деятельности этого репетитора, сроках и условиях обучения, обращайтесь непосредственно к репетитору с помощью контактов, указанных в блоке контактной информации.


Отзывы пользователей о репетиторе в Хмельницком: Прокопова Аллаотзыв о репетиторе
Анастасія
24 апреля 2017, 10:16 #

Доброго дня!В мене виникла потреба вивчати німецьку мову з нуля,щоб скласти Start Deutsch A1 для виїзду в Німеччину. Спочатку вирішила вчити мову самостійно по самовчителях,але розуміла, що самій досягти хороших результатів не вдасться. Тому знайшла на сайті репетитора Аллу, яка з радістю відгукнулась на моє прохання. За 2 місяці інтенсивних заняття, моєї наполегливості та вимогливості викладача, я успішно склала тест і вже у травні планую їхати закордон. Хочу подякувати вам, Алла,що допомогли здійснитися моїм планам) Тому раджу звертатися до цього репетитора. Вона завжди доступно пояснює матеріал, з нею легко все дається засвоїти, вимоглива та завжди працює на результат. Danke schöne für alles, Alla!

отзыв о репетиторе
Аліна
17 июля 2017, 11:38 #

Рекомендую цього репетитора! Навчаюсь вже рік, звернувшись до викладача маючи елементарний рівень знань зараз мій рівень англійської вже В1. Молода, енергійна та завжди позитивна особистість. Наші заняття завжди проходять весело та продуктивно.

отзыв о репетиторе
Лена
12 апреля 2018, 16:06 #

Вивчала у цієї молодої викладачки з нуля німецьку на рівень А1 для здачі в Гете Інституті, і цілком задоволена. Заняття завжди проходили на позитиві та з легкістю. Мені навіть досі не віриться, що я набрала 94 бали зі 100 можливих. Цей результат дійсно говорить за профіналізм викладача та захоплення своєю справою.Звертайтесь!

отзыв о репетиторе
Артем
04 октября 2018, 10:07 #

Занимаюсь с Аллой больше года английским,почти с нуля пришел. Могу сказать, что нашы занятия очень насищеные и продуктивные. Она очень много внимания уделяет именно разговорной речи и это мне помогло преодолеть барьер в общение. Занятия пролетают на одном дыхание и есть результат, а это не может не радовать. Обращайтесь, не пожалеете.

отзыв о репетиторе
Ілона
05 ноября 2020, 09:22 #

Алла - ви класний викладач!) Дякую за все!))) Звернулась за допомогою для підготовки до ЗНО в магістратуру. Тест склала успішно і ще й вступила на бюджетну форму. Тому звертайтесь, і я впевнена вам допоможуть!

отзыв о репетиторе
Людмила
11 декабря 2021, 11:54 #

Алла замечательный преподаватель. Учла не только мои цели, но и пожелания. Проницательна, способна быстро выявить индивидуальные особенности ученика и учесть их в работе. Регулярно интересуется моим мнением о нашей совместной работе. Благодаря Алле я сдала экзамен B1 в Гёте. Занятия с Аллой проходили очень спокойно. Преподаватель чувствует вас. Если вы что то не понимаете или забыли, вы просто проходите это заново. Не было ни какого давления и напряжения. В изучении языка это самое главное.

отзыв о репетиторе
Юліч
26 февраля 2023, 20:03 #

Доброго дня, на жаль не вказаний номер, тому не маю змоги зателефонувати.


Добавить комментарий ↑ в начало


Репетиторы по иностранным языкам в Хмельницком