Робота в Маріуполі для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам в Маріуполі


Робота для студентів за містамиАнглийский для туристов: список лучших фраз для путешествий
Путешествовать легче, приятнее и интереснее, если между туристами и местными жителями нет языкового барьера. Для комфортного туризма необязательно знать иностранные языки в совершенстве, однако без базовых знаний получить максимум впечатлений будет сложнее.

5 лучших сериалов на английском для начинающих
Когда можно начинать смотреть сериалы в оригинале, с каких стоит начать и как сделать binge-watching (- с англ. запойный просмотр) сериалов действительно полезным для изучения иностранного языка – рассказываем в тексте.

5 найкращих серіалів англійською для початківців
Дивитися серіали та вчити англійську водночас – що може бути кращим поєднанням приємного із корисним? Коли можна починати дивитися серіали в оригіналі, з яких серіалів почати та як зробити binge-watching (– з англ. запійний перегляд) серіалів дійсно корисним для знання іноземної – розповідаємо у тексті.

Освітній рівень «Бакалавр», «Магістр» та «Phd»: у чому різниця
Вища освіта в Україні та світі пропонує студентам здобувати чотири ступені, кожен з яких характеризується окремим освітньо-кваліфікаційним рівнем. Серед них – бакалавр, магістр, доктор філософії або мистецтв (phd) і доктор наук.

Чи знаєте ви, що...


Якщо запитати у кого-небудь, за що Альберт Ейнштейн отримав Нобелівську премію, то, швидше за все, скажуть, що за створення теорії відносності. Насправді Нобелівський комітет присудив йому премію за відкриття законів фотоефекту
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Робота для студентів: всі статті