Компания "Visa2USA"

Адрес: г. Тернополь, ул. Шептицкого, 2 г. Ивано-Франковск, ул. Независимости, 4 г. Львов, пр-т Черновола, 67 г. Черновцы, пр-т Независимости, 99
Телефон: (050) 207-4451
Сайт: visa2usa.com.ua
Контакт: Евгений
E-mail: Отправить сообщение


Информация об учебном центре:

Компания Visa2USA помогает молодым людям выехать на учебу в США, на курсы английского языка. Для выезда вам необходимо будет получить визу F1.

Все документы, необходимые для ее оформления, включая форму I 20 и SEVIS, вам поможет получить опытная команда профессионалов.

Программы обучения:

- языковые курсы

Страны, в которых проходит обучение:

- США;
- Канада;
- Англия

Длительность обучения:

2 - 3 мес.

Стоимость:

2500 - 3000 долл., в цену включено оформление визы и частичная оплата обучения

Дополнительная информация

Принять участие в программе могут учащиеся, студенты или выпускники в возрасте до 24 лет и с действующим загранпаспортом.

Знание английского языка необходимо на минимальном уровне, так как перед собеседованием с консулом проводятся тренинги.

Обучение длится около 3 месяцев, однако после него вы сможете поступить в любой колледж и продолжить учиться на территории США.

Дополнительно, вы сможете получить водительские права американского образца и работать официально не более 20 часов на территории университета, где учитесь.

Тип документа, выдаваемого по окончанию учебы:

сертификат

Необходимые документы:

- копия укр. паспорта, копия заграничного паспорта;
- копия идентификационного кода, фото 5х5 в электронном виде, копия укр. паспорта кого-то из родителей (отца или матери)

Компания "Visa2USA" предлагает следующие направления:

- Образование в Англии
- Образование в США
- Образование в Канаде


Примечание: для более полной и детальной информации про обучение за рубежом с помощью этой компании обращайтесь по номерам телефонов, которые указаны в блоке контактов.


Отзывы пользователей:отзыв о компании
Іван
21 апреля 2016, 16:13 #

Ця фірма - це звичайні шахраї і звертатись до неї ні в якому разі не варто! Люди стережіться! Вони гроші беруть великі, а от відповідальності не несуть жодної. Мене розвели на 1500 доларів.

отзыв о компании
Олександр
17 января 2017, 14:12 #

Я сам зі Львова. На даний момент знаходжусь в м. Чікаго США. Я сюди потрапив завдяки цій фірмі. Ці люди дійсно професіонали і знають свою роботу. Їхні юристи грамотно оформили мені пакет документів та підготували до співбесіди. Все пройшло як по маслу. Після прильоту в США мене зустріли їхні люди, які знайшли мені житло та роботу. До речі дана послуга входить у них у вартість оформлення візи. Особисто я дуже задоволений. Усім рекомендую

отзыв о компании
Ольга
25 января 2017, 10:21 #

Звернулась до даної фірми по рекомендаціям знайомих. На Україні в мене на даний момент все складається не дуже добре, як в особистому житті так і в фінансовому плані. Тому мені терміново треба було отримати візу в США. І вони мені в цьому допомогли. Дуже сильно задоволена . Купила квиточки на лютий 2017 року. Чекаю з нетерпінням нових змін у своєму житті.

отзыв о компании
Ілля
30 января 2017, 12:26 #

Не знаю хто що говорить про дану компанію, але можу сказати зі 100% впевненістю, що ці люди фахівці високого рівня, і навіть не побоюсь запевнити що одні з кращих в Україні. Хто з ними спілкувався і отримував консультацію (безплатну до речі) зрозуміє мене. Вони володіють усією інформацію стосовно отримання візи та виїзду в США,Канаду та Великобританію. Більше того допомагають із житлом та роботою, а також із легалізацією в цих країнах. Тому якщо хочете отримати дійсно кваліфіковану допомогу звертайтесь саме до них.

отзыв о компании
Алла
24 февраля 2017, 22:55 #

Не дуріть людей, особливо їхній шеф - фахівець "високого" рівня, він нецензурно висловлюється, погрожує, дурить. І це все входить у їхню професійну роботу по розводу людей на гроші. Шарлатани!

отзыв о компании
Ірина
03 февраля 2017, 11:56 #

Допомогли мені отримати в найкоротші студентську візу. Від американського університету мені за 2 тижні прийшли усі документи. ВУЗ був акредитований та престижний. Я із юристами пройшла усі запитання, які могли бути на співбесіді, і без жодних проблем отримала візу. Дякую. Мої рекомендації.

отзыв о компании
Станіслав
08 февраля 2017, 15:06 #

Я просто в шоці скільки Ви залишаєте негативних відгуків про дану компанію. Розкажу про свій особистий досвід. Подавав на студентську візу F1, коли я прийшов до них в офіс, мені одразу конкретно сказали що 100% гарантію на то що відкриють візу ніхто не дає, і дати не може, так як рішення про видачу візи приймає консул. Навіть сама неосвічена та тупа людина має це розуміти. Хлопці чітко сказали, що коштує це $3000. $1500 тисячі оплачуєте одразу (це за документальну частину та консульський збір), інша половина суми це вже після того як буде віза в паспорті (це вже їх заробіток). І навіть Ви будучи такими жосткими лохами, як Ви себе самі вважаєте, при самостійному оформленні потратили би стільки ж, а скоріш за все і більше. Після получення інформації я свідомо вирішив працювати із цими людьми, і у випадку відмови я втрачаю $1500. Так як $160 йде на консульський збір, $500 вартує реєстрація в коледжі, $200 Sevic form, і $200 пересилка документів із США в Україну, плюс мені зробили всі документи на Україні, а це спонсорські та банківські рахунки. Усі перелічені документи необхідні для отримання даного типу візи. І після усього цього називаєте людей шахраями. Поясню для недорозвинених хто такі шахраї : це люди які би забрали у Вас $1500, закрили офіс, та просто би зникли. До цих людей звернулось 14 моїх знайомих, включаючи мене. 8 успішно відкрили, шестеро отримали відмову, можливо їм просто не пощастило, можливо вони неправильно поводили себе в посольстві, а можливо щось інше. Ну явна причина не в них, так як жодному не сказали що із їхніми документами є проблем, тим більше вісьмом відкрили. В даний момент я знаходжусь в Ню Йорку і залишаю тут свій номер телефону для підтвердження даної інформації - +1347 352 29 45. А Вам нитіки по житті не раджу плямувати репутацію людям, через це що Вам не пощастило.

отзыв о компании
Станіслав
09 февраля 2017, 08:09 #

Подавав на студентську візу F1, коли я прийшов до них в офіс, мені одразу конкретно сказали що 100% гарантію на то що відкриють візу ніхто не дає, і дати не може, так як рішення про видачу візи приймає консул. Навіть сама неосвічена та тупа людина має це розуміти. Хлопці чітко сказали, що коштує це $3000. $1500 тисячі оплачуєте одразу (це за документальну частину та консульський збір), інша половина суми це вже після того як буде віза в паспорті (це вже їх заробіток). І навіть Ви будучи такими жосткими лохами, як Ви себе самі вважаєте, при самостійному оформленні потратили би стільки ж, а скоріш за все і більше. Після получення інформації я свідомо вирішив працювати із цими людьми, і у випадку відмови я втрачаю $1500. Так як $160 йде на консульський збір, $500 вартує реєстрація в коледжі, $200 Sevic form, і $200 пересилка документів із США в Україну, плюс мені зробили всі документи на Україні, а це спонсорські та банківські рахунки. Усі перелічені документи необхідні для отримання даного типу візи. І після усього цього називаєте людей шахраями. Поясню для недорозвинених хто такі шахраї : це люди які би забрали у Вас $1500, закрили офіс, та просто би зникли. До цих людей звернулось 14 моїх знайомих, включаючи мене. 8 успішно відкрили, шестеро отримали відмову, можливо їм просто не пощастило, можливо вони неправильно поводили себе в посольстві, а можливо щось інше. Ну явна причина не в них, так як жодному не сказали що із їхніми документами є проблем, тим більше вісьмом відкрили. залишаю тут свій номер телефону для підтвердження даної інформації - +1347 352 29 45.

отзыв о компании
NATANATAn
24 февраля 2017, 23:11 #

ВОНИ БЕЗСОВІСНІ. БЕРУТЬ 1500 ДОЛАРІВ І ПОТІМ 2-3 МІСЯЦІ ЧЕКАЙ ОБІЦЯНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ І СЛУХАЙ ХАМСТВО КЕРІВНИКА, ЗА ТАКІ ГРОШІ. ДОКУМЕНТИ НІКУДИШНІ. ЗА ТЕ ЩО ПИТАЄШСЯ, ЯКА СИТУАЦІЯ З ДОКУМЕНТАМИ ПОЧИНАЮТЬ НАЇЖДЖАТИ, ЩО ЧОГО ПИТАЄШСЯ ТАК ЧАСТО, ХОЧА ТЕРМІНИ ОБІЦЯНІ НА ПОЧАТКУ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З РЕАЛЬНІСТЮ. ВЛЕТІЛА НА 1500 ДОЛАРІВ, В ВІЗІ ВІДМОВИЛИ.


Добавить комментарий ↑ в начало