Компанія "Visa2USA"

Адреса: м. Тернопіль, вул. Шептицкого, 2 м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4 м. Львів, пр-т Чорновола, 67 м. Чернівці, пр-т Незалежності, 99
Телефон: (050) 207-4451
Сайт: visa2usa.com.ua
Контакт: Євген
E-mail: Відправити повідомлення


Інформація про навчальний заклад:

Компанія Visa2USA допомагає молодим людям виїхати на навчання в США, на курси англійської мови. Для виїзду вам необхідно буде отримати візу F1.

Усі документи, необхідні для її оформлення, включаючи форму I 20 та SEVIS, вам допоможе отримати досвідчена команда професіоналів.

Програми навчання:

- мовні курси

Країни, в яких проходить навчання:

- США;
- Канада;
- Англія

Тривалість навчання:

2 - 3 міс.

Вартість:

2500 - 3000 дол., в ціну включено оформлення візи та часткова оплата навчання

Додаткова інформація

Прийняти участь у програмі можуть учні, студенти чи випускники, віком до 24 років та з діючим закордонним паспортом.

Знання англійської мови необхідне на мінімальному рівні, тому що перед співбесідою з консулом проводяться тренінги.

Навчання триває близько 3 місяців, проте після нього ви зможете поступити в будь-який коледж та продовжити вчитись на території США.

Додатково, ви зможете отримати водійські права американського зразка та працювати офіційно не більше 20 годин на території університету, де навчаєтесь.

Тип документа, що видається по закінченню навчання:

сертифікат

Необхідні документи:

- копія укр. паспорта, копія закордонного паспорта;
- копія ідентифікаційного коду, фото 5х5 в електронному вигляді, копія укр. паспорту когось з батьків (батька чи матері)

Компанія "Visa2USA" пропонує наступні напрями:

- Освіта в Англії
- Освіта у США
- Освіта в Канаді


Примітка: для більш повної і детальної інформації про навчання за кордоном за допомогою цієї компанії звертайтеся за номерами телефонів, які вказані в блоці контактів.


Відгуки користувачів:відгук про компанію
Іван
21 квітня 2016, 16:13 #

Ця фірма - це звичайні шахраї і звертатись до неї ні в якому разі не варто! Люди стережіться! Вони гроші беруть великі, а от відповідальності не несуть жодної. Мене розвели на 1500 доларів.

відгук про компанію
Олександр
17 січня 2017, 14:12 #

Я сам зі Львова. На даний момент знаходжусь в м. Чікаго США. Я сюди потрапив завдяки цій фірмі. Ці люди дійсно професіонали і знають свою роботу. Їхні юристи грамотно оформили мені пакет документів та підготували до співбесіди. Все пройшло як по маслу. Після прильоту в США мене зустріли їхні люди, які знайшли мені житло та роботу. До речі дана послуга входить у них у вартість оформлення візи. Особисто я дуже задоволений. Усім рекомендую

відгук про компанію
Ольга
25 січня 2017, 10:21 #

Звернулась до даної фірми по рекомендаціям знайомих. На Україні в мене на даний момент все складається не дуже добре, як в особистому житті так і в фінансовому плані. Тому мені терміново треба було отримати візу в США. І вони мені в цьому допомогли. Дуже сильно задоволена . Купила квиточки на лютий 2017 року. Чекаю з нетерпінням нових змін у своєму житті.

відгук про компанію
Ілля
30 січня 2017, 12:26 #

Не знаю хто що говорить про дану компанію, але можу сказати зі 100% впевненістю, що ці люди фахівці високого рівня, і навіть не побоюсь запевнити що одні з кращих в Україні. Хто з ними спілкувався і отримував консультацію (безплатну до речі) зрозуміє мене. Вони володіють усією інформацію стосовно отримання візи та виїзду в США,Канаду та Великобританію. Більше того допомагають із житлом та роботою, а також із легалізацією в цих країнах. Тому якщо хочете отримати дійсно кваліфіковану допомогу звертайтесь саме до них.

відгук про компанію
Алла
24 лютого 2017, 22:55 #

Не дуріть людей, особливо їхній шеф - фахівець "високого" рівня, він нецензурно висловлюється, погрожує, дурить. І це все входить у їхню професійну роботу по розводу людей на гроші. Шарлатани!

відгук про компанію
Ірина
03 лютого 2017, 11:56 #

Допомогли мені отримати в найкоротші студентську візу. Від американського університету мені за 2 тижні прийшли усі документи. ВУЗ був акредитований та престижний. Я із юристами пройшла усі запитання, які могли бути на співбесіді, і без жодних проблем отримала візу. Дякую. Мої рекомендації.

відгук про компанію
Станіслав
08 лютого 2017, 15:06 #

Я просто в шоці скільки Ви залишаєте негативних відгуків про дану компанію. Розкажу про свій особистий досвід. Подавав на студентську візу F1, коли я прийшов до них в офіс, мені одразу конкретно сказали що 100% гарантію на то що відкриють візу ніхто не дає, і дати не може, так як рішення про видачу візи приймає консул. Навіть сама неосвічена та тупа людина має це розуміти. Хлопці чітко сказали, що коштує це $3000. $1500 тисячі оплачуєте одразу (це за документальну частину та консульський збір), інша половина суми це вже після того як буде віза в паспорті (це вже їх заробіток). І навіть Ви будучи такими жосткими лохами, як Ви себе самі вважаєте, при самостійному оформленні потратили би стільки ж, а скоріш за все і більше. Після получення інформації я свідомо вирішив працювати із цими людьми, і у випадку відмови я втрачаю $1500. Так як $160 йде на консульський збір, $500 вартує реєстрація в коледжі, $200 Sevic form, і $200 пересилка документів із США в Україну, плюс мені зробили всі документи на Україні, а це спонсорські та банківські рахунки. Усі перелічені документи необхідні для отримання даного типу візи. І після усього цього називаєте людей шахраями. Поясню для недорозвинених хто такі шахраї : це люди які би забрали у Вас $1500, закрили офіс, та просто би зникли. До цих людей звернулось 14 моїх знайомих, включаючи мене. 8 успішно відкрили, шестеро отримали відмову, можливо їм просто не пощастило, можливо вони неправильно поводили себе в посольстві, а можливо щось інше. Ну явна причина не в них, так як жодному не сказали що із їхніми документами є проблем, тим більше вісьмом відкрили. В даний момент я знаходжусь в Ню Йорку і залишаю тут свій номер телефону для підтвердження даної інформації - +1347 352 29 45. А Вам нитіки по житті не раджу плямувати репутацію людям, через це що Вам не пощастило.

відгук про компанію
Станіслав
09 лютого 2017, 08:09 #

Подавав на студентську візу F1, коли я прийшов до них в офіс, мені одразу конкретно сказали що 100% гарантію на то що відкриють візу ніхто не дає, і дати не може, так як рішення про видачу візи приймає консул. Навіть сама неосвічена та тупа людина має це розуміти. Хлопці чітко сказали, що коштує це $3000. $1500 тисячі оплачуєте одразу (це за документальну частину та консульський збір), інша половина суми це вже після того як буде віза в паспорті (це вже їх заробіток). І навіть Ви будучи такими жосткими лохами, як Ви себе самі вважаєте, при самостійному оформленні потратили би стільки ж, а скоріш за все і більше. Після получення інформації я свідомо вирішив працювати із цими людьми, і у випадку відмови я втрачаю $1500. Так як $160 йде на консульський збір, $500 вартує реєстрація в коледжі, $200 Sevic form, і $200 пересилка документів із США в Україну, плюс мені зробили всі документи на Україні, а це спонсорські та банківські рахунки. Усі перелічені документи необхідні для отримання даного типу візи. І після усього цього називаєте людей шахраями. Поясню для недорозвинених хто такі шахраї : це люди які би забрали у Вас $1500, закрили офіс, та просто би зникли. До цих людей звернулось 14 моїх знайомих, включаючи мене. 8 успішно відкрили, шестеро отримали відмову, можливо їм просто не пощастило, можливо вони неправильно поводили себе в посольстві, а можливо щось інше. Ну явна причина не в них, так як жодному не сказали що із їхніми документами є проблем, тим більше вісьмом відкрили. залишаю тут свій номер телефону для підтвердження даної інформації - +1347 352 29 45.

відгук про компанію
NATANATAn
24 лютого 2017, 23:11 #

ВОНИ БЕЗСОВІСНІ. БЕРУТЬ 1500 ДОЛАРІВ І ПОТІМ 2-3 МІСЯЦІ ЧЕКАЙ ОБІЦЯНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ І СЛУХАЙ ХАМСТВО КЕРІВНИКА, ЗА ТАКІ ГРОШІ. ДОКУМЕНТИ НІКУДИШНІ. ЗА ТЕ ЩО ПИТАЄШСЯ, ЯКА СИТУАЦІЯ З ДОКУМЕНТАМИ ПОЧИНАЮТЬ НАЇЖДЖАТИ, ЩО ЧОГО ПИТАЄШСЯ ТАК ЧАСТО, ХОЧА ТЕРМІНИ ОБІЦЯНІ НА ПОЧАТКУ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З РЕАЛЬНІСТЮ. ВЛЕТІЛА НА 1500 ДОЛАРІВ, В ВІЗІ ВІДМОВИЛИ.


Додати коментар ↑ на початок