Детский сад №45

Адрес: г. Черновцы, ул. Красноармейская, 85а
Телефон: (03722) 4-35-13

Детсад №45 фото


На текущий момент нет фотографий этого садика. У вас есть фото детсада №45?

Добавить фотографиюдетский сад №45


детский сад №45


детский сад №45


Отзывы пользователей:отзыв о детсаде
Інна Дмитрівна
20 сентября 2016, 09:10 #

Шановні батьки я не рекомендую даний дитячий садочок для ваших дітей. В садочку не займаються з дітьми. Під час відвідування дітей, проводять ремонтні роботи. Ваші діти постійно будуть змушені дихати (труїтися) фарбами. Через це діти не можуть нормально спати та гратися в групах. Діти постійно мігрують по садочку (з однієї групи в іншу). Завідуюча хоч прикидається що не в курсі ситуації, та це не правда все робиться з її ініціативи. Аще в дитячому садочку позвільнялися всі вихователі зі стажем. Батьки спілкувалися з багатьма з них. Вони кажуть що виною зауч.

отзыв о детсаде
Анна123321
10 ноября 2016, 20:53 #

Шановні батьки. Моя вже друга дитина відвідує цей заклад. Я дуже задоволена садочком. Приємно,що садочку працюють молоді вихователі. Бо діти більше люблять молодих вихователів, напевно тому, що вони нагадують їм мам. Це дуже добре, що в садочку покращують діткам умови перебування, відкривають додаткові групи.Працює згуртований колектив, молоді, талановиті педагоги. Об`єднує їх прекрасна завідуюча, фахівець. Дуже ввічлива, толерантна вихована людина, яка завжди прислухається до батьків. Діти із задоволенням відвідують садочок. У діток є гарні знання. Це ми, батьки, бачимо під час проведення різних свят, розваг, відкритих занять. І якщо дитина хоче іти в садочок - це є показник роботи педагогічного колективу. А тимчасові незручності є скрізь, навіть вдома. Тому бажаю цьому колективу успіхів і процвітання!!!

отзыв о детсаде
Анна123321
15 января 2017, 11:44 #

Вітаю з Різдвяними святами!
Бажаю адміністрації навчального закладу, всім педагогам та всім працівникам цього найкращого садочку великого людського щастя, добра та радості. Нехай ці улюблені із самого дитинства свята подарують Вам міцне здоров`я, родинне щастя, мир, спокій і злагоду. Обдарують вас достатком, благополуччям та добробутом. Щоб ви завжди відчували турботу та тепло з боку друзів. Бажаю гарного настрою і насолоди від спілкувань. Нехай у вашому житті панує гармонія та любов. Дякую за хорошу роботу, з кожним днем садочок стає кращий і кращий. Вам успіхів у всіх добрих справах та процвітання!

отзыв о детсаде
Анна123321
26 февраля 2017, 12:11 #

Величезна подяка педагогам ДНЗ №45 за успіхи у роботі з дітьми! 22 лютого 2017 року у Центральному палаці культури м.Чернівців відбувся міський конкурс читців, присвячений дню народження Лесі Українки. У конкурсі змагалися учні шкіл, училищ, студенти коледжів та вищих навчальних закладів. Діти ДНЗ №45 теж прийняли участь у конкурсі. Вихованка молодшої групи Христинка Пердейко була наймолодшою учасницею конкурсу, яка з інтонацією, дуже виразно прочитала вірш Л.Українки " На зеленому горбочку" та отримала Грамоту. Але найбільший шквал овацій та аплодисментів отримали діти старшої групи Олександра Гуцуляк та Андрій Іванський, які прочитали уривок з твору Л.Українки "Лісова пісня". Своїм майстерним виконанням, своїми акторськими здібностями, діти зворушили не тільки жюрі, а й всіх присутніх у залі. Малята дуже вдало передали образ Мавки та Лукаша, вміло використовували інтонацію, міміку, жести, атрибути. Жюрі високо оцінило творчість та майстерність дітей. Олександра та Андрій отримали 1 місце та нагороджені Почесною Грамотою. Хочеться подякувати педагогам цього прекрасного закладу за таку професійну, потужну роботу з дітьми. Особлива подяка завідувачу дошкільного закладу №45, яка так вміло скеровує навчально-виховний процес на отримання високих результатів. Молодці !!!

отзыв о детсаде
Анна123321
30 апреля 2017, 12:14 #

Формувати культуру безпечної поведінки людини важливо починати з дитинства, адже постійно повторюючи малечі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях, можна прищепити дітям ті знання, які обов’язково будуть корисними для них й у дорослому житті.З цією метою у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 27 квітня фахівці Управління ДСНС України побували у дошкільному навчальному закладі № 45 м. Чернівців. Вихованці старшої групи дитсадка разом із педагогами підготували для гостей та діток повчальну розповідь про те, які надзвичайні ситуації можуть трапитися, де існує загроза їх виникнення і як слід діяти при цьому. Дошкільнята розповідали вірші, пояснювали, яку небезпеку приховують у собі землетруси, повені та інші природні явища. Після цього, працівники Управління поспілкувалися з дітками, розповіли їм правила пожежної безпеки, наголосивши, що малечі заборонено самостійно вмикати електроприлади та гратися з відкритим вогнем. Щоб запам’ятовувати ці правила діткам було легше, рятувальникам допомагали вихованці середньої групи дитсадка, які підготували повчальну виставу «Вогонь – ворог, вогонь – друг». Головні герої постановки – Баба Яга, тітонька Сова і Кицька – демонстрували присутнім, коли вогонь приносить користь людям, а коли шкоду і може призвести до пожежі. Хлопчики, переодягнуті у костюми вогнеборців, показали інсценівку про дії рятувальників під час пожежі, а дівчатка-іскринки продемонстрували танок вогню. Під час вистави діти співали пісні та розповідали віршики на тему пожежної безпеки. Окрім цього, для малечі було організовано різноманітні конкурси і вікторини.


Добавить комментарий ↑ в началоДетский сад в Черновцах


1. Детский сад №4 г. Черновцы, ул. Русская, 15

2. Детский сад №40 г. Черновцы, ул. Школьная, 21

3. Детский сад №41 г. Черновцы, ул. Полетаева, 19

4. Детский сад №43 г. Черновцы, ул. Стасюка, 10в

5. Детский сад №44 г. Черновцы, ул. Русская, 257

6. Детский сад №45
г. Черновцы, ул. Красноармейская, 85а

7. Детский сад №46 г. Черновцы, ул. Сосюры, 1а

8. Детский сад №47 г. Черновцы, ул. Винниченка, 1а

9. Детский сад №48 г. Черновцы, ул. Крылова, 2а

10. Детский сад №49 г. Черновцы, ул. Хотинская, 4

11. Детский сад №5 г. Черновцы, ул. Щепкина, 9