Профессионально-техническое училище №1
Адрес: | г. Львов, ул. Митр. Ангеловича, 28 |
Телефон: | 8 (0322) 74-31-26, 74-03-13, 72-65-63 |
Обучение и стоимость:
Обучение осуществляется по контракту и по государственному заказу.Перечень специальностей:
- слесарь-электрик по ремонту электрооборудования;- электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования;
- электромонтер контактной сети;
- слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике;
- станочник широкого профиля;
- слесарь-сантехник;
- электрогазосварщик;
- слесарь-ремонтник;
- слесарь по ремонту подвижного состава;
- обмотчик элементов электрических машин, изолировщик;
- кузнец на молотах и прессах.
Формат обучения:
Дневная форма обучения.Информация для абитуриента
Отзывы пользователей: Профессионально-техническое училище №1

Крупному перегрузочному комплексу недалеко от порта Южный требуются на работу электромонтеры контактной сети! Очень надеемся на отклики выпускников Львовского ПТУ №1. Контактную информацию размещать некорректно - модераторы расценят как спам, поэтому ответ ждем здесь)

В ПТУ№1 на професії "коваль на молотах і пресах" працює Лончина Михайло Михайлович він там майстер виробничого навчання, а також любитель випити на робочому місці, який нічого не вчить. Зранку він злий бо хоче похмелитись, після обіду він злий бо вже п’яний. Заготовки потрібно приносити свої в тому чилі і робочий одяг. З тих заготовок які куплені за гроші Міністерсва освіти (лежать в коробці зліва від печі) в майстерні виготовляють сапки, кліщі та інші інструменти, які в подальшому продають на Привокзальному базарі і Торпедо. Заступники директора і сам директор на це закривають очі, ймовірно вони з цього мають долю.

Такий майстер в училищі не один. Але запитання: куди йдуть гроші зароблені на практиках, і ті що часто приходиться здавати (відра, фарби, папери, обід майстрові і т.д.. Парти і крісла старі, вікна (напевно ше з 40-х років), дує вітер, темно, холодно.Тому вчитись немає бажання. А в гуртожитку тісно, проблеми з туалетами та душом.
Я вчився в сількій школі і там умови для навчання були кращі. А при вступі так багато обіцяли .......!!!!

"yaroslav745" та "mukuta" вашого IQ вам якраз буде достатньо щоб працювати викладачами у ПТУ та жити на одну зарплату.Не відмовляйте собі ні в чому.

Навчаюсь в цьому училищі на 2 курсі за професією токар-фрезерувальник(верстатник широког профілю).В листопаді минулого року училище змінило назву на Львівський Професійний Ліцей залізничного транспорту.Стосовно училища можу сказати наступне з попередніми відгуками я не згідний.Схоже один з випускників училища просто отримав нижчий розряд ніж хотів і тому вирішив своєму майстрові помститись.Я особисто знайомий з усіма майстрами і не можу залишити ні про кого поганих відгуків.Навіть від деяких вчителів чув досить хороші відгуки про Михайла Михайловича.Викладачі які навчають учнів досить добре кваліфіковані.Хто хоче навчатися,отримати професію може це зробити.В училища є базове підприємство яке запрошує всіх вмпускників на роботу.Я бачив статиску учнів які після випуску були забезпечені роботою і можу стверджувати ,що вона досить на високому рівні. А думка,Парти і крісла старі, вікна (напевно ше з 40-х років), дує вітер, темно, холодно.Тому вчитись немає бажання. А в гуртожитку тісно, проблеми з туалетами та душом. В мене викликає сміх і я з нею категорично не згідний.Сьогодні на вулиці десь -17 а темпаратура в класах досить норм. не є холодно.

після якого класу ти туди пішов вчитися?
і які предмети здавав на ЗНО?

Я навчалась 2005-2006р.хочемо зайтися всі між собою одногрупники, чи можна було б список учнів тої групи. Керівники були Корецький і Дмитришин, група обмотувальників

А щодо цієї думки;Заступники директора і сам директор на це закривають очі, ймовірно вони з цього мають долю. Можу сказати наступне.Нехай той хто це писав зверне увагу на те на якій машині(він її немає,хоч і працює в училищі вже не перший день).А в деяких училищах директор їздить на джипі.

У 1994 році я закінчив з червоним дипломом училище. Навчався у майстра Якима Василь Іванович - золота людина. Реально навчив здобутій професії (я вчився на електромонтера). Після закічення я працював електромонтером паралельно навчанню в інституті. Але головне те, що коли мені потрібна була допомога, Василь Іванович не відвернувся, не зважаючи на те, що моя проблема не стосувалась його професійної діяльності. Також я вдячний багатьом викладачам які не зважаючи на так званий "різний контенгент" вкаладали душу в навчання. Вчитель фізкультури возив нас по Карпатах, може яки не він я б їх ніколи і не бачив? Вчительки хімії і російської мови викладали так, що ми не помічали коли спливав час уроку. Звичайно не все було ідиально, "людський фактор" був і викладачів, але я жодного дня не шкодував про три роки навчання.

я хочу поступати в це училище.розкожіть які вчителі-яка степендія

хотів поступити у 2013 но коли батьки зустрілись з майстром і як вона розхвалювалма ліцей намікаючи про недостатно профінансованим з боку держави і слухаючи розповіді студентів я передумав витрачати батьків кошти на ремонти квартири та інші забаганки майстра і за ті кошти поступив у чернівці в технікум

Я, учился в этом училище и скажу учат хорошо и за 3 года учобы потратил не больше 1000грн практикой обеспечивают

Я закінчив училище в 1997 році. Вчився в групі майстра Якима Василь Іванович - Золота Людина, та і взагалі весь вчительський колектив тих часів (а то були голодні і тяжкі 90-ті, нам місяцями не платили стипендію) вклав в нас душу і любов до Прекрасного - вчителька зарубіжної літератури, вчителька хімії (я до сьогодні памятаю хімічні формули вуглеводнів ), а чого вартий Кушнір (спецтехнологія) - прекрасний Учитель, технічне креслення - Всякий Я.С.,економіка - (вже покійний) Антошко...А ще незабуваємі поїздки на картоплю і буряки
Було шо згадати, було весело і без мобілок та планшетів. Памятаю тоді була шалена криза, в училищі виключили газ, і в аудиторіях та кабінетах було невиносимо холодно, то заняття перенесли в гуртожитки на Лівандовці...Читали літературу, писали конспекти, вчили вірші...Я закінчив з червоним дипломом, без проблем вступив до технічного ліцею, а потім по співбесіді в НУ Львівська політехніка. Зараз маю власний бізнес по двох напрямках,один з яких електротехніка. Так що потрібно НАВЧИТИСЯ вчитися, мати в житті мету і ціль, ходити на пари і трохи конспектувати, і все неодмінно збудеться. То ж бажаю міцного здоров'я вчителям та майстрам, учням - наполегливості та успіхів у всіх стартапах (починаннях), і ніколи не забувайте - ваше майбутнє - в Ваших руках ! Випускник 1997 р. А. Косаревич.

Я закончил училище в 1984 году вспоминаю с радостью.

у верстатників широкого профілю практичні заняття нормальні?
хочу поступати, але кажуть,якщо нема практики, то не буду мати знань за професією.

Я Хочу поступити до вас на професію "Коваль на молотах і ппресах".
Яка стипендія?

можна поступати після 9-го класу? скільки вчитися на електрика? яка степендія?

Є гуртожиток ? скільки степендія ? і чи є практика по професії верстатника широкого профілю?

Всім привіт, трошки розкажу про цей навчальний заклад, у 2019 закінчую його тобто цього року, вчителі хороші,якщо йдете суто щоб піти зі школи і підготуватись до Зно вам сюди решта не дано майстри не адекватні "п'ють на робочому місці і тд" практика суто щоб відсидіти після закінчення по професії знань у вас не буде тому міркуєте самі чи вигідно вам поступати сюди !)

Чи можна подати документи в паперовій формі? Чи обовязково реєструватися?

Які предмети потрібно здавати щоб поступити на слюсаря-сантехніка?
Добавить комментарий | ↑ в начало |