Автошкола "Унисерв"

Адрес: г. Киев: ул. Васильковская, 36; ул. Мельникова, 36; ул. Богдановская, 10
Телефон: (044) 257-1113, (093) 000-1150, (098) 535-2355
Сайт: www.uniserv.kiev.ua
  Автошкола в Киеве
 
Отправить сообщение


Автошкола была создана в 1998 году, с целью подготовки, переподготовки и повышения квалификации водителей автотранспортных средств категории "А" и "В".

Наша автошкола предлагает выгодные условия для своих слушателей. Поэтапная оплата обучения. Студентам и аспирантам предоставляется скидка на обучение.

Мы формируем для каждого слушателя автошколы индивидуальный график занятий, что способствует качественному изучению учебного материала.

С нами вы научитесь профессионально водить автомобиль, получать удовольствие от вождения, получите глубокие знания правил дорожного движения, сделаете свое вождение безопасным. Для удобства курсантов учебный процесс организован в утреннее, дневное и вечернее время, а также на выходных днях.

Для обучения практическому вождению автомобиля автошколой разработаны уличные маршруты города, которые включают все моменты отработки наиболее сложных упражнений, что значительно улучшает практическую подготовку слушателей. Обучение практическому управлению автомобилем осуществляется также на автодроме, арендованном в МРЭО-2, и на ул. Туполева.

Длительность полного курса обучения:
теоретические, лабораторно-практические занятия - 228 часов

из них:
- строение, техническое обслуживание и эксплуатация автомобилей - 36 часов;
- правила дорожного движения - 110 часов;
- основы управления автомобилем и безопасность движения - 36 часов;
- консультации и экзамены - 10 часов;
- управление автомобилем (на каждого ученика) - 30 часов;
- экзамены в ГАИ - 6 часов


Дополнительная информация


Автошкола "Унисерв" проводит обучение по категориям: B, практические занятия по вождению в Киеве

Стоимость обучения:
- теория - 455 грн;
- стоимость практического обучения варьируется в зависимости от времени года (зимой к стоимости масла и бензина добавляется стоимость тосола)

Учебные автомобили:
для осуществления своей деятельности автошкола арендует 6 легковых автомобилей и автодром


Отзывы пользователей: Автошкола "Унисерв"отзыв об автошколе
Maryna_Manko
10 июля 2012, 15:27 #

Огромное спасибо директору Николаю Петровичу, Инструкторам Владимиру, Василию и Олегу и лектору Евгению Тихоновичу.

P.S. в автошколе "Унисерв" меня не просто научили водить, но и научили не бояться других машин)

отзыв об автошколе
Таpас
27 августа 2012, 16:35 #

Так склалось, що мені довелось вчитись в двох автошколах. Першу, навіть, згадувати не хочеться... Порівняно з Унісервом (власне, друга для мене автошкола) - це земля і небо. Толкові інструктори, які зрозуміло пояснюють, гнучкий і прозорий графік занять - все те, що я зустрів в Унісерві, і чого в моїй першій автошколі зовсім не було (були лише залякування нездачею і незрозумілі мутки із графіком та оплатою). Та найголовніше в Унісерві хороший і доброзичливий директор Микола Петрович, який дуже допоміг мені, коли мене, фактично, кинула попередня автошкола.

Коротше, всім рекомендую "Унісерв"!

вопрос автошколе
Таня
21 апреля 2014, 11:27 #

Доброго дня я в лютому місяці закінчила автошколу,отримала права,але належних навиків водіння не отримала,інструктор не дуже був зацікавлений навчити.Я живу під Киевом.Чи змогла би я звернутися до Ваших фахівців.Для отримання більш досконалого отримання результату по водінню.З повагою до Автошколи Таня

отзыв об автошколе
Алексей87
20 декабря 2012, 12:08 #

Школа на высшем уровне, огромное спасибо за обучение...

отзыв об автошколе
Оксана
20 марта 2014, 19:19 #

Хочу виразити вдячність автошколі, а особливо Миколі Петровичу та Лілії. Вони зробили все можливе для мого навчання, яке дало результат. Скоро отримаю довгоочікувану картку)) Також дякую інструктору Анатолію Дмитровичу, який приклав багато зусиль під час практичних занять, щоб все-таки навчити мене змійку, паркування і т.п.; Лідії Іванівні – за чудові, доступні та зрозумілі лекції(коли здавала теорію, то в голові виринали не стільки ПДР, скільки пояснення і малюнки лектора), крім правил, вона навчила бути мудрим і терпеливим водієм.Рекомендую вибрати Автошколу “Унісерв” і результат не змусить себе чекати – ви станете законним і повноправним учасником автомобільного руху.

отзыв об автошколе
Наталія
24 августа 2014, 14:43 #

Читала багато відгуків, на різних сайтах, щодо даної автошколи і абсолютно не пошкодувала, що вибрала саме “Унісерв”. Вчора здала обидва іспити на водіння Лише сьогодні усвідомила, що навчання в «Унісерв», на жаль,закінчилося. Вчити, звичайно, довелося багато і кожну вільну хвилинку витрачала на засвоєння теоретичного матеріалу. Слід відмітити наявність програми-тренажера, і можливість протягом дня, в зручний для себе час займатися. Величезне спасибі директору школи Миколі Петровичу, який прислуховується до кожного учня, враховує його побажання, швидко реагує на зауваження! Його моральна підтримка перед іспитом і під час нього підвищує впевненість в собі і як водія, і як людини. Приємно вразило, що навіть після того, як отримала права і навчання скінчилося Микола Петрович прагне працювати і допомагати.
Окрема подяка інструктору з водіння Юрію Михайловичу. Інструктор навчав терпляче, при виїзді в місто постійно допомагав підказками. На кожному наступному занятті задачі ускладнював, навчав новим маневрам, їздили різними маршрутами. Завдяки Вашій вірі в мене, як майбутнього водія, дорога стала задоволенням, а не випробуванням на профпридатність.
Досить позитивно вразила лектор з медицини, рівень викладання якої просто незвичайний, навіть мені, як людині, яка вже чимало працює на освітянській ниві, було чому повчитися.
Зрозуміло, що хочу рекомендувати школу, бо результатом задоволена. І якби необхідно було зробити вибір ще раз – не вагалася б жодної секунди. Для мене ця школа була найкраща. Школі бажаю процвітання і якомога більше старанних cлухачів! Дякую!

отзыв об автошколе
Наталя
11 марта 2015, 14:14 #

Автошкола на 5 з плюсом! Діректор Микола Петрович турбується за всіх і бігає і разом з Тетяною(методисткою) оформляють документи, і до 11 ночі можуть залишитись при крайній потребі. Лектор - гарний викладач,Євген Тихонович, пояснить/ де треба пожартує, а де чітко і серйозно все розповість. Інструктор- Олесандр Васільович , душу витрясе але навчить обережно водити, головне слухати його, а не бути впертими.
Всім раджу цю автошколу!! Наскільки знаю відкрилась ще філія в Інститути Міжнародних відносин Шевченка, тож дуже рекомендую!
Задоволена більш ніж!

отзыв об автошколе
Марія
22 апреля 2015, 12:07 #

Вітаю всіх гостей сайту, а особливо тих, хто в пошуках хорошої автошколи читає сотий комент і вже виснажився, а так хочеться уже влітку за руль)) Мої Вам поздоровлення! Ви знайшли її !!! Як і я, три місяці тому, і дуже рада тим, що все ж зупинила свій вибір на Унісерв.
Найперше скажу, що відгуки залишала лише кілька разів за життя, тому погано знаю шаблон. Але напишу свої враження і те, що я шукала у коментах, коли збиралась навчатись.
При виборі автошколи керуються різними критеріями. Для кожного – свої. Для мене важливим було місце розташування, ціна (без прихованих платежів) і можливість самостійної здачі в екзамену. Не принципово був ні автопарк, ні часи лекцій, ні персонал. Хоча згодом я була приємно здивована.
Короткий огляд (те, що Вам скажуть по тел або при зустрічі. Нижче – мій досвід).
Унісерв має кілька філіалів, працює давно, має позитивну репутацію. Я відвідувала на Васильківській 36 – зручна транспортна розвязка, поряд метро, багато маршруток.
Навчальний процес – тривалість 2,5 – 3,5 міс. Все залежить від власних сил: можна і за 1 місяць все освоїти, а хочеш – ходи на лекції 2 роки. Ніяких обмежень і додаткових платежів. Всі лекції ідуть по кругу, тому приступити до навчання можна у будь-який час. Лекції проходят двома мовами: укр – понеділок,середа; рос – вівторок, четвер. Початок о 19.00 (що зручно, якшо ти працюєш або студент). Компютерний клас для проходження тестів на внутрішній базі працює з понеділка по пятницю з 12.00 до 20.00. Практичні заняття можна брати на механіці або на автоматі.
Цінова політика середньостатистична. Я заплатила близько 3500. Є можливість оплати частинами. Це за увесь теоритичний курс і 10 практичних занять по 1,5 год. На лекції можна кілька тижнів походити безкоштовно, ознайомитись, придивиись. Не купуєш “кота в мішку”. Для впевненості на екзамені при бажанні можна взяти додатково уроки водіння – приблизно 160 грн 1,5 год.
Багато студентів. Особливо з Шевченка. Тому адміністрацією передбачений бонус у вигляді 400 грн, якщо здаєш внутрішній іспит вчасно і з першого разу. При мені десь 20 % студентів урочисто отримали свої 400 грн. Я не студент, але приємно за такий “комплімент від директора”. як кажуть “мало, но приятно”)))
Персонал – привітний, компетентний.

Мій власний, субєктивний, досвід. Без образ.
По розташуванні – до мене ближче була інша школа – “Гарт”. Я навіть кілька разів туди заходила і один раз телефонувала. Здивувало те, що на так звані рецепції мені хамили двічі (по телефону і на яву). Далі переглянувши відгуки бажання геть зникло, хоч і автопарк, здається кращий ніж в Унісерв (постійно бачу біля будинку їхні машини з “У” “Гарт”) і ціна за навчання десь на тисячу менша.
Коли я зібралась навчатись, чесно кажучи, був такий вибір – 3500 грн і я гризу граніт науки 3 міс, або 4000 грн і у мене права за 3 дні в кармані. Чоловік був прихильником другого варіанту На права здавав 10 років тому, і по його версії “прийдеться заплатити в МРЕВ, для чого ці проблеми. походи на водіння з інструктором і все”. Я ж маю знайомих, які кілька років тому здавали на права самостійно. У двох вийшло з першого разу, а третя – з другого мала омріяні права не плативши при цьому нікому (крім оплати школи). У мене виник дух конкуренції типу “хіба я тупіша, я теж зможу”
На рецепції Вас завжди, незалежно від погоди, пори року і природніх катаклізмів, зустріне усміхнена Таня З приводу будь-яких питань допоможе, ознайомить, піде на зустріч. Директор – Микола Петрович, майстер своєї справи. От дивишся на нього і розумієш – людина робить те, що їй подобається. Тому і віддача відповідна. Знайде підхід до кожного клієнта, уміє зацікавити, підтримати і надає впевненість в собі (особливо перед екзаменом).
Всю суму оплатила, приступила до навчання
На лекції ходила до Лідії Іванівни. Ох, це не жінка, це чудо!!! Щасливий той, хто мав змогу навчатись у неї. Компетентна, харизматична, цікава. Доступно викладає матеріал, не користується дод. матеріалами, не сухо цитує правила. Все з гумором, легко і зрозуміло. Багато життєвого досвіду, що дуже доречно. Теорію вчила по книжці “Правила…”, дають у школі, в компютерному класі проходила тести, дома теж тестувалась на gai.org.ua.
Практичні заняття брала на механіці з Юрієм Михайловичем. Керувалась принципом “толпы”. Куди люди, туди і я подивилась вперше розклад, бачу що до одного інструктора черга як до Мавзолею. ага… значить хороший. і я запишусь Не жалкую. У нього багатий життєвий досвід. Швидко визначає “слабкі місця” і доводить все до автоматизму. Багато їздили по місту. Після його занять, такий страшний для всіх рух заднім ходом під гору чи уздовж бордюру будете робити із закритими очима
Так сталось, що поки я навчалась в школі, ми купили іншу машину, з коробкою автомат. Тому довелось взяти ще заняття на автоматі. Їздила з Віталієм на Тойота Кемрі. Спокійний, з гумором і хорошими порадами. Рекомендую. Чула багато позитивних відгуків про Олега і про Маю. Особисто не вчилась з ними.
Додатково заняття не брала. Вистачило базових.
ЕКЗАМЕН!
На екзамен поїхало 15 осіб. Здавали на Троєщині, біля Епіцентру. Спочатку теорія. 90% питань було з сайту gai.org.ua (Київські білети). З теорією проблем не було. Хто сумлінно готувався – здав без проблем. З 15 – 13 осіб. З першого разу. У мене було без помилок. Я так зраділа, навіть сфотографувала екран як доказ для домашніх жаль, я б і сюди закинула фото
Практична частина мене лякала набагато більше. Хоча і інструктор запевняв, що я повністю готова і директор казав, що у нас хороший інспектор. Здавала я сьомою. Попала я на участок дороги з проклятим заїздом під гору заднім ходом. Перелякалась до смерті… і … заїхала…
Моєму щастю не було меж здавала я 10 квітня. В той же день забрала права. На Пасху уже возила домашніх. Зробила собі і чоловікові приємний подарунок))

Від себе скажу: хто хоче навчатись у професіоналів, почувати себе впевнено на дорозі, мати людське ставлення до себе і здати екзамен без взятки – Вам в Унісерв. Всім удачі

вопрос автошколе
Олександр
09 февраля 2016, 10:32 #

В автошколі тільки одна програма чи є якісь альтернативні, корочені програми навчання, гнучкіші варіанти? Бо мені здається що з такою кількістю годин як тут написано то і ,вибачаюсь, мавпу можна навчити. Яка тривалість і вартість навчання "від і до"? Вважаю що наприклад мені вистачить 100-120 год. теорії і 30 год. практики водіння. Якщо можна то хотілося б почути відповіді на дані питання. Дякую!

отзыв об автошколе
Вікторія
11 декабря 2016, 11:42 #

При виборі автошколи дивилася на різні відгуки, а результаті чого вибрала Унісерв. Я і сама з тих людей, які залишають відгуки, і не мовчать якщо бачать порушення своїх прав чи погане відношення до людей, тому…
Навчалася на Васильківській.
Я дійсно дуже задоволена навчанням – подачею матеріалу, відношенням, ціною, за що і дякую школі загалом і кожному окремо:
1. Шпак Лідії Іванівні – викладачу теорії. Дуже змістовно, цікаво, відчувається великий досвід. Ніяких начинок з книжки “в тупу”, все розказувала, пояснювала нюанси, завжди відповідала на питання, для чого кожного разу приходила раніше на заняття. Незрозумілі ситуації пояснювала, порядок подачі матеріалу будувала не строго по книжці Правил, а так, як краще розуказувати щоб сприймалася вся картина краще – безумовно, вважаю це за величезний плюс (бо якось несерйозно на 33й темі вчити дорожні знаки, коли вже повинні і практикуватися повним ходом ).
Хоч навчання в школі йде “по кругу”, тобто приєднатися можна на будь-якій темі, але для себе все-таки вважаю за плюс що якраз попала з першого ввідного заняття.
2. Викладачам практики – Сергію, Юрію Михайловичу, Майї. Пробувала з кожним з них, на різних машинах (що теж мега плюс – не потрібно закріплюватися тільки за 1 конкретним викладачем, можна вибирати різних за весь час навчання). У кожного є свій підхід, тому можна вибрати того, з ким найкомфортніше на заняттях (в будь-якому сенсі – викладання, спілкування).
10 практичних занять входять у вартість навчання – їх цілком може вистачити для значі в МРЕО (індивідуально, звичайно). Я брала додаткові заняття, тому що планую після школи відразу їздити, а не просто отримати права і покласти на поличку.
3. Адміністратору Лілії – дійсно дуже приємна людина, завжди відповідає на питання, підкаже все що треба.
4. Директору Миколі Петровичу – теж завжди можна отримати відповіді на питання, можна напряму йому дзвонити, завжди приходив на лекції після екзамену попередніх груп і розказував як пройшло, які були нюанси. Не знаю як вже там відбирається колектив школи, але підібраний він толково Окремо дякую за правила, які діють в школі – все для людей, як то кажуть.

Окремо хочу сказати декілька слів про екзамен в МРЕО. Я навіть не очікувала, що тим паче приємно вразило – директор, Лілія, один з інструкторів – з вами на екзамені. З самого початку і до самого кінця. І розказують куди йти, що робити – де кабінет здавати теорію, де оплатити за пластик, де сфотографуватися на нього, де почекати чергу, як доїхати – короче, за все кажуть. І реально видно що за кожного переживають, готові відстоювати вас у спірних моментах (на теоретичному та практичному іспитах). Кому роказувала за це зі знайомих, хто вже колись отримував права у своїх школах – дуже дивувалися, казали шо в них такого і близько не було.
За хабарі в МРЕО- не кажу що їх вже нема, але не знаю нікого зі школи, хто платив. І чесно кажучи – не бачу навіть сенсу в цьому – всьому реально самому навчитися. Звичайно, адекватність інспектора на іспиті – річ відносна, як і адекватність тих, хто здає Але див. вище – ваш іструктор та директор готові відстоювати кожного у спірних моментах (мене відстоювали і відстояли таки, тому і точно кажу що це не за окреме бабло, а просто таке відношення до людей). Це навіть не кажучи про мою осисту принципову позицію проти хабарів взагалі. А ще – колектив школи сам проти цього, прямо кажуть що не треба за то навіть питати и і переживати, самі все здамо.

Багато слів вийшло, але дійсно -я дуже задоволена навчаням. Звичайно, все індивідуально, але я не просто не шкодую що у свій час вибрала саме цю школу і саме на Васильківський, а і дійсно вдячна всім, хто зробив моє заняття в школі цікавим, корисним та комфортним.
Удачі всім, хто тільки йде навчатися, а також колективу і всій школі в цілому Ви робите свою роботу дійсно класно

отзыв об автошколе
Екатерина
16 мая 2017, 16:10 #

Ребята!!!! Пишу по следам после экзамена, который СДАЛА благодаря этой клевой школе, учитывая тот факт, что я училась изначально в другой школе (которая научила только теории, а навыков так и не дала((((. Огромное спасибо, во -первых, моему инструктору — Юрию Михайловичу, который НАУЧИЛ меня ездить и не бояться управлять авто, дал необходимые навыки (которые мне не дали в моей первой школе, поэтому и сдавала практичный экзамен второй раз), да, и благодарна ему за человеческое и небезразличное отношение, а главное — спокойствие, с которым я пошла на экзамен (поверьте, это очень важный элемент в экзамене!!).
Во-вторых, большое спасибо директору школы, который «приютил» в своей школе и посоветовал отличного инструктора, пошел навстречу и просто подбадривал во время экзамена. Такое ощущение, что со мной сегодня сдавала экзамен вся семья в роли группы поддержки! Огромное спасибо Вам за это ощущение и человеческое отношение!
Как говорят, что не делается — все к лучшему, даже рада, что не сдала практику со своей старой школой, иначе бы не очутилась в школе «Унисерв» и так и не умела бы ездить. Еще раз спасибо!!!! Рекомендую школу очень очень!!!!! Тут работают профессионалы, которые любят свое дело, а значат — научат и Вас! Удачи!

отзыв об автошколе
Василий Попов
22 октября 2018, 16:54 #

Автошкола "Унисерв" в г. Киев стала финалистом конкурса "Самые качественные услуги года"!
Лучшей характеристикой для репутации Автошколы "Унисерв" является то, что сюда приходят учиться друзья и родственники бывших студентов, уже получивших долгожданные "корочки"! Это происходит благодаря индивидуальному подходу к каждому ученику со стороны администрации, инструкторов и преподавателей. Автошкола "Унисерв" придерживается прозрачной ценовой политики.
У автошколы имеется необходимая Акредитация МВД, а после обучения ученик получает свидетельство установленного образца. Уроки вождения проводятся на специально оборудованных автомобилях, с дополнительными педалями. Это позволяет инструктору во время учебной езды подстраховывать курсанта.
Автошкола Унисерв успешно проводит обучение как частных лиц, так и корпоративных клиентов!
Все, кто прошел обучение в Автошколе Унисерв уверенно управляют автомобилем и чувствуют себя спокойно в любой ситуации на дороге .
Компания Знак Качества наградила директора Канивец Николая Петровича Автошколы Дипломом и Кубком "Знак Качества"! А также вручили Автошколе "Унисерв" фирменный штамп "Гарантия Качества"!
Поздравляем и желаем: Быть, и есть, и находится
Только к лучшему стремиться,
Обгоняя конкурентов, Тормозить на нужных метрах,
Всех желаем побеждать,
А студентов и рабочих Вождению и знакам обучать.


Добавить комментарий ↑ в начало