Дилинговый Центр Системы

Адрес: г. Харьков, ул. Кирова 38, 1й этаж.
Телефон: (057) 758-9775
Сайт: www.system-m-trade.com
  Отправить сообщениеИнформация об учебном центре:
Профессиональные курсы по обучению торговле на основных фондовых биржах США (NYSE, NASDAQ, AMEX), позволяют освоить новую профессию - трейдер американского фондового рынка, с дальнейшей возможностью работать в трейдинговых компаниях в Украине и за рубежом или самостоятельно.

Перечень направлений обучения:
- курсы трейдера на фондовых рынках США, обучение работе на биржах NYSE, NASDAQ, AMEX

Формы обучения:
Дневная, с 14.00

Количество студентов в группе:
От индивидуального, до 12 чел.

Длительность обучения:
10 дней (только будние дни)

Дополнительная информация


Дилинговый Центр Системы был основан в 2007 году, за это время было обучено более 300 трейдеров. Занятия ведут профессиональные трейдеры-практики американского фондового рынка. Базовое владение компьютером, желательно высшее (или не оконченное высшее) образование.

Стоимость обучения:
2400 грн.

Скидка для учащихся:
За каждого дополнительно приведенного человека скидка тому, кто привел 10%

Документ об окончании курсов:
Свидетельство об окончании курсов.

Содействие в трудоустройстве:
Лучшим - даются рекомендации на стажировку в трейдерские компании.

Дилинговый Центр Системы можно найти в следующих разделах:
- Курсы трейдера


Примечание: для более полной и детальной информации о деятельности этого учебного центра , сроках и условиях набора новых групп, обращайтесь в администрацию курсов. Номера телефонов для справок указаны в блоке контактной информации учебного центра.


Отзывы пользователей: Дилинговый Центр Системыотзывы о курсах иностранных языков
Віктор
31 мая 2016, 18:49 #

мені 15 років, я вирішив піти на курси так як збираюсь поступати на англ. філологію! Сам англійську знав досить не погано-найкраще з класу, але завжди можна покращуватись! І мене привело, на жаль, в цей бояр, який мене розчарував!!!!!!
По-перше- я будучи з рівнем між intermediate і upper-intermediate мене записали до групи з рівнем pre-intermediate! Я будучи в 9 класі навчався з 7ми класниками, рівень яких був значно менший мого, і саме принизливіше це те що вчитель бачив це і ніразу за рік часу не запитався чи мені тут комфортно в цій групі. Сам до уроку він ставився безвідповідально!! Він міг під час уроку пропадати по 5 хв бо щось друкував!!! Сам англійської як на мене він не знає на всі 100% як на викладача! Ми на уроці розмовляли українською лише на питання англійською а так то укр. Це УЖАС!! Кілька уроків назад на закінчення року він сказав що ми маємо вивчити пісню на англійській щоб заспівати її на фіналі! Здрасті!! я йшов на курси англійської мови а не на вокал! Як би я хотів займатись музикою я б пішов в муз. школу а не на курси англійської(притому що я вже як 8 років ходжу в муз. школу)!!! Я не співав бо ті люди які обирали пісню взагалі не мають уявлення що таке спів! Вони дали таку пісню що її не кожен співак з сформованим голосом заспіває а не те що ми діти. До того ж в мене мутація і мені співати заборонено!!!!
Самі курси ужасні англійської там не вивчиш!!(принаймі з цим викладачем)!
Ми за урок могли зробити 2-3 вправи, це наскільки помало, ми нічого не встигали!! А на закінченні уроку ми грали ігри- Дженга, Мемос... які ніякого відношення до англійської мови не мають, ми просто витрачали час на вітер!!!!!

Насправді в мене ще є повно речей які я можу добавити але мені просто не вистачить часу!!
До речі вчора в мене мав бути останній урок (для мене) на який я не пішов, а пішов я на тестування в інші курси і сьогодні мені подзвонили і сказали що в мене upper-intermediate!!! І тому я весь рік витратив на той нещасний Бояр, який не потребує уваги!!!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ

отзывы о курсах иностранных языков
Bogdan
07 сентября 2016, 08:55 #

Навіщо рік ходити, якщо зрозумів що не твоє

вопрос посетителям
Maks09
07 февраля 2018, 10:52 #

Я от закінчую курси Pre-Intermediate, хоча навчався з нуля. І я не розумію звідки взагалі взялась ця інформація. Вона розкидана по всім форумам.Це ж явно повідомлення від конкурентів. Куда дивлсяться модери?

отзывы о курсах иностранных языков
Тарас
06 июля 2016, 08:39 #

Вивчав англійську з 0. Пройшов кілька курсів від бегінер до intermediate. Групи маленькі 3-4 людини. Пояснюють досить добре граматику. В цілому задоволений.

отзывы о курсах иностранных языков
Ольга
02 марта 2017, 19:12 #

Це курси для діток, які хочуть побавитись в англійську мову і вивчити елементарні фрази. Поспівати англійські дитячі пісні, особливо не задумуючись про зміст.Подивитись англійською мультфільми про свинку Пеппу. Витратити купу батьківських грошей на англомовні табори. Для дорослих, яким потрібні реальні знання- не підходить.

отзывы о курсах иностранных языков
Львів'янка
24 апреля 2017, 13:26 #

Все якесь таке допотопне. Самі пишуть собі відгуки, самі виграють у своїх конкурсах. Всі мовні клуби - платні. В інших безкоштовні, а тут платні. Дитячі свята також платні. А в таборах взагалі таке враження, що розважаються тільки вихователі, а діти нудьгують.

отзывы о курсах иностранных языков
Maks09
07 февраля 2018, 10:52 #

Мене звати максим, мені 20, дизайнер. Пішов на курси для того щоб змогти працювати на Американському фрілансі, зарплати там в рази більші) І обрав курси у БОЯРі. Курси чудові. навчався з нуля, за Пів року вже pre intermediate, вже виконую первні завдання на фрілансі, проте рівня ще не достатньо для того щоб вільно спілкуватись з роботодавцями. Але ще 3 місяці і я intermediate! Загалом всім раджу!

отзывы о курсах иностранных языков
Ірина
26 марта 2019, 15:53 #

Мене бояр нічим не вразив, на жаль, бо за відгуками і за «статусом» рейтинг зовсім інший. Дитина ходила на заняття. Відеоролики там показували з You Tube, які ми вже передивлятися раніше. Краще витратити гроші на поїздки за кордон, де дитина зможе практикувати англійську, або ж самим розмовляти зі своїми чадами. Крім того, постійні плутанини з підручниками, не замовляють вчасно, з викладачів багато студентів. Така собі платформа до тих, хто сам вчить тих, хто на рівні elementary з англійської.


Добавить комментарий ↑ в начало