Реферат: BIOS, оновлення та відновлення BIOSВсе має свій початок. Життя починається з народження, хліб - з колоска, робота – з навчання і т.д. По цьому діє слідуючий принцип: щоб одержати щось більше, потрібно почати з чогось меншого.

Так само йде справа і з комп'ютером. Щоб «пожвавити» його, необхідно заздалегідь примусити працювати дрібніший, але, проте, важливий механізм. Таким механізмом в комп'ютері є BIOS.

BIOS (Basic Input/Output System) – базова система введення – висновку – є набором спеціальних підпрограм, які використовує комп'ютер для ініціалізації тих, що комплектують, необхідних йому для первинного завантаження і подальшої роботи. Такими пристроями є процесор, оперативна пам'ять, клавіатура, відео карта та інші. Щоб управляти ними і використовується BIOS. Фактично це перше програмне забезпечення, що виконується процесором. Оскільки на початковому етапі завантаження комп'ютера зовнішні пристрої недоступні, BIOS зберігається на спеціальній мікросхемі (або двох мікросхемах – при використанні двох мікросхем застосовується назва Dual BIOS), яка розташована на материнській платі (мал.1.1., Додаток А).

Як правішало, материнська плата містить три типу пам'яті, які зберігають в собі дані, необхідні для роботи BIOS і початкового завантаження комп'ютера.

Бесплатно скачать реферат "BIOS, оновлення та відновлення BIOS" в полном объеме