Як правильно обрати шкільний рюкзак для першокласника?
Вашій дитині в цьому році в перший клас? Переживання, підготовка, пошуки відповідей на часом непрості питання – багато батьків через це вже пройшли. На такі популярні питання, як: де купити шкільну форму, як вибрати рюкзак для школи, які ціни є оптимальними, Вам доведеться подумати.
Сучасні діти вже з раннього віку страждають від різних порушень постави. І часто це викликано тим, що дитина щодня носить тяжкості в школу. Тут-то і важливо підібрати своєму першокласнику правильний шкільний рюкзак, щоб він не скривив поставу, а навпаки підтримував правильну форму хребта. Як вибрати шкільний рюкзак для першокласника? Про це та інше поговоримо в цій статті.
Перед тим, як визначиться c придбанням шкільного рюкзака, вам необхідно:
- виміряти зріст і зважити вашу дитину;
- виділити достатню кількість часу для пошуку шкільного рюкзака хорошої якості.
Якщо різниця між ранцем і рюкзаком майже непомітна, то різниця з портфелем очевидна. Ранець від рюкзака відрізняється тільки формою і міцністю спинки. Ранець має твердий корпус і жорстку спинку. У рюкзака, навпаки, спинка м'яка. А в портфелі взагалі немає лямок, його носять в руках.
Ранець
Для школяра, а тим більше першокласника, беззастережно рекомендується купувати ранець з твердою спинкою. А ще краще - з ортопедичною спинкою. Жорстка або ортопедична спинка і міцний корпус зберігає не тільки здоров’я дитини, але і вміст в ньому. До того ж лікарі-ортопеди також радять ранці з ортопедичною спинкою. Вони не тільки сприятливо впливають на поставу дитини, але і за допомогою жорсткої ортопедичної спинки з об'ємними і щільними вставками не дають дитині сутулиться, і тим самим захищають його від сколіозу. До цього списку ідеального шкільного рюкзака відноситься наявність широких лямок - ширина не менш 5 см, щоб весь вантаж рюкзака рівномірно розподілявся по спині дитини. Правильне розташування приладдя в рюкзаку: важкі предмети розміщуються ближче до спинки, легші - спереду, а ось ліва і права сторона - приблизно однаково навантажені. Це не дозволить одній стороні сильніше тиснути на хребет. Саме за таких умов шкільний рюкзак буде щільно і рівномірно прилягати до спини дитини. Зверніть увагу, що ранець не повинен бути ширше спини школяра.
Шкільний рюкзак для першокласника повинен бути зручним при носінні, зберігати свою форму, бути стійким і не деформуватися, тому м'який рюкзак тут не підійде.
Рюкзак
Рюкзак - це сумка з м'якою спинкою, яка не тримає форму. Цей варіант більше підходить підліткам. По-перше, вони женуться за модною тенденцією і люблять носити рюкзак на одному плечі, чого не зробиш в разі ранця. А по-друге - у них вже сформувалася постава і м'який рюкзак для них не такий небезпечний.
Портфель
Портфель відрізняється від рюкзака і ранця тільки тим, що у нього відсутні лямки для носіння його на плечах. Він був популярний в шкільні часи наших батьків. Коли вони в перший клас йшли з портфелем в руках. Сучасних дітей з портфелем в руках зустрінеш дуже рідко, та й для постави першокласника він шкідливий.
Ми вже визначилися з вами, що найбільш оптимальним варіантом для дитини-школяра, особливо першокласника - є ранець з ортопедичною спинкою. Але і з вибором ранця теж не все так просто. Тому як неправильно підібраний ранець може також несприятливо впливати і на поставу дитини, і на загальне його здоров'я.
Правило 1: легкість і оптимальний розмір
Який ранець краще купити першокласнику? Деякі батьки дозволяють своїй дитині вибрати самостійно той рюкзак, який йому сподобається. Але юний школяр вибере той ранець, який йому найбільше сподобається за забарвленням, який буде найяскравішим або де зображені улюблені герої мультиків. Тому про функціональність, зручність і практичність ранця мова тут не йде. Про це повинні подбати батьки. Обирайте ранець з одного боку місткий, з іншого - легкий для дитини.
Дуже важливо правильно підібрати розмір ранця, щоб школяреві було комфортно носити його. Згідно загальноприйнятим нормам ширина рюкзака повинна бути такою ж, як ширина плечей першокласника. Ні в якому разі не купуйте дитині рюкзак «на виріст». Такий рюкзак буде незручним при носінні і буде шкодити здоров'ю. До того ж такий рюкзак буде здаватися важчим, ніж є насправді.
Рекомендована лікарями - ортопедами вага рюкзака для школярів, а особливо для першокласників, повинна бути не більше 10% ваги дитини. І це з урахуванням всього що є в рюкзаку. Вага порожнього ранця повинна бути не більше 1 кг. Цю інформацію потрібно дивитися на етикетці при покупці.
Правило 2: широкі лямки рюкзака - запорука здоров'я
Широкі лямки важливі рівно настільки, як і сам розмір портфеля. Необхідно вибирати ранець саме з широкими лямками, щоб вони не впивалися в плечі малюкові і рівномірно розподіляли навантаження по спині дитини. Рекомендована ширина лямок - 5-6 см, товщина пом'якшувальною вставки 1 см і більше. Також важливо врахувати ще один важливий момент - це «дихаючі» лямки ранця. Внутрішню сторону лямок повинна покривати сіточка, завдяки якій шкіра під ними зможе дихати. Крім цього, наявність сіточки не дозволить лямкам ковзати по одягу.
Лямки повинні бути регульовані, мати фіксатори. Коротко фіксувати лямки не варто, адже це тільки збільшить навантаження на хребет дитини і призведе до сутулості постави.
Передбачте також наявність ручки на рюкзаку. Навіщо вона потрібна? Перше, це практична користь - за ручку можна повісити рюкзак на гачок парти, тим самим захистивши його від можливості бути використаним як футбольний м'ячик. Друге - зручність, особливо, для батьків, коли вони забирають дитину зі школи і несуть за нього портфель.
Правило 3: «Правильна» ортопедична спинка рюкзака
Яскравий, барвистий і модний рюкзак може тільки з боку виглядати ідеальним. А насправді між спинкою рюкзака і спинкою школяра можуть бути істотні недоліки.
Розрізняють декілька видів спинки шкільного ранця.
На першому місці за якістю і рекомендаціями лікарів-ортопедів - це ортопедична спинка. Вона зміцнюється твердим каркасом, що зберігає форму ранця, і рівномірно розподіляє навантаження на спину дитини. Є тут і недолік - такі ранці трохи важчі в вазі.
На другому місці - ранець із каркасною спинкою. Завдяки тому, що каркас алюмінієвий, рюкзак щільно прилягає до спини дитини. Чим він ще хороший? Відмінно тримає форму, перешкоджає зміщенню центру ваги ранця.
Третє місце займає ранець з твердою спинкою. Він зроблений так, що б неприємний тиск на спину дитини зм'якшувався і не відчувався при носінні такого рюкзака.
Ну і на останньому місці - м'яка спинка рюкзака. Ортопеди не радять такий рюкзак, особливо для тих, у кого ще спина і постава не сформована остаточно.
Підсумувавши вище сказане, рекомендуємо обирати ранець для першокласника з ортопедичною спинкою і твердим дном. Це захистить вміст в рюкзаку, не дозволить провисати рюкзаку під вагою підручників і не створювати дискомфорт попереку. І також забезпечить стійкість рюкзака.
Правило 4: як розпізнати якість?
Якщо ви хочете, щоб ранець прослужив школяреві не один рік, то необхідно звернути увагу на якість самого рюкзака. Як вибрати рюкзак для школяра? Уточніть, з якого матеріалу зроблений ранець. Якщо це міцний поліестер, то такий рюкзак прослужить школяреві точно не один рік. Крім цього, рюкзак з такого матеріалу піддається пранню і не вигорає на сонці. А якщо тканина ще й прошита сіточкою, то це гарантований захист від різних неприємностей. І звичайно ж, в такому рюкзаку повинен бути передбачений захист від дощу або снігу - тканина просочена водовідштовхувальною речовиною.
Блискавки, всі застібки і кишені дайте перевірити вашому першокласнику, щоб йому було зручно відкривати і закривати портфель.
Також перевірте рюкзак на запах. Запах повинен бути нейтральним. Він не повинен різко пахнути, адже синтетика з різким запахом може викликати алергію і головний біль у дитини. Такий рюкзак вам точно не підійде.
1. Необхідно, щоб обраний вами рюкзак підходив по вазі і росту дитини. Довжина лямок шкільної сумки повинна регулюватися. Приміряйте лямки під зріст дитини і можна не хвилюватися про покупку нового ранця до наступного року. Важливо приміряти рюкзак відразу ж в магазині, якщо робите «живу» покупку, або при отриманні товару на руки в разі, якщо покупка здійснюється в Інтернет-магазині. В останньому варіанті ви також маєте право повернути назад в магазин рюкзак, якщо він вам не сподобався або ви знайшли в ньому якийсь брак.
2. Постарайтеся обрати яскравий рюкзак для першокласника. По-перше, яскраві кольори завжди подобаються дітям. А по-друге, це робить дітей помітними, як в денний, так і в вечірній час.
3. Для того, щоб вашому школяреві було комфортно носити рюкзак і лямки не впивався в плечі дитини, вони повинні бути широкими. Ортопедична спинка і широкі лямки - головні рекомендації для збереження здорової і рівною постави першокласника.
4. Бажано, щоб спинка рюкзака була жорсткою або ортопедичною. Корпус з укріпленими кутами збільшує міцність ранця. Коли спинка ранця занадто м'яка, його незручно носити, особливо довгий час. І незручності не так важливі, якщо мова йде про здоров'я дитини. Тривале носіння шкільного рюкзака з м'якою спинкою може призвести до викривлення хребта дитини.
5. Рекомендується, щоб в шкільному рюкзаку було багато різних відділень. Це зручно при розподілі шкільного приладдя по різних відділеннях ранця. Також вони повинні легко відкриватися і закриватися, щоб дитина потім не переживала з цього приводу. Цьому важливо приділити увагу, тому що зламана блискавка або застібка може зробити ранець непридатним для подальшого використання.
6. Тканина рюкзака повинна бути легкою, але в той же час міцною і водонепроникною. Якісний рюкзак з надійним пошиттям прослужить дитині довго. Якщо на шкільному ранці є зображення, малюнки, варто уточнити, чи не змиваються вони. До речі рюкзаки деяких виробників можна навіть прати.
7. Для безпеки вашого чада треба звернути увагу на наявність світловідбиваючих елементів на шкільному ранці дитини.
8. Шкільний рюкзак повинен бути надійним і міцним при носінні його дитиною. А в цьому випадку економити сильно не вийде. Краще купити якісну річ, щоб вона прослужила 1-3 роки.
Якщо у вас немає часу ходити по магазинах, по ринку, та ще й з дитиною, то в такому випадку вам найкраще скористатися послугами спеціалізованих Інтернет-магазинів. Тим більше, що в сучасному світі, коли багато хто цінує свій час, цей варіант найоптимальніший.
Як правильно вибрати рюкзак для першокласника? Здійснити вдалу покупку і отримати якісний рюкзак вам допоможуть демонстраційні відеоролики та відгуки користувачів, переглядаючи які ви зможете ознайомитися з товаром, в тому числі і рюкзаком. Зробити правильну купівлю стане набагато простіше.
Також часто при покупці можуть діяти різні бонусні пропозиції. Наприклад, при покупці певного рюкзака або портфеля діє безкоштовна доставка, вам надається знижка або дисконтна карта, або якийсь приємний подарунок.
Але найприємніший бонус під час покупки ранця в Інтернет-магазині - це вибір і здійснення покупки, не виходячи з дому. Не доведеться ходити годинами по магазинах і стояти біля прилавка, хоча у такого виду покупки також є свої плюси. Вибравши рюкзак, ваше замовлення зможуть доставити прямо вам додому, в офіс або до найближчого відділення пошти.
Ми вам розповіли, яким повинен бути шкільний ранець, щоб зберегти здоров'я вашої дитини. Але здорова постава залежить не тільки від самого рюкзака, але і від того, як він буде зібраний. Тому необхідно пояснити дитині, як правильно зібрати власний шкільний рюкзак. Як правило, усе шкільне приладдя повинно бути рівномірно розміщено по всьому портфелю. Підручники і зошити повинні прилягати до спинки ранця. Всі інші необхідні приналежності - по різних кишенях рюкзака. Перші кілька місяців батькам варто збирати ранець разом з першокласником і контролювати дитину, щоб він забирав все необхідне зі школи. Гарна звичка - збирати шкільний рюкзак з вечора, щоб потім в ранковому поспіху нічого не забути.
Якщо дитина бере з собою в школу їжу, щоб перекусити на великий перерві, то для продуктів повинна бути окрема кишеня, ізольована від підручників і зошитів. Тоді не виникне ніяких неприємностей зі шкільним приладдям.
Залежно від того, яке шкільне приладдя буде дитина з собою носити, підбирається і рюкзак з необхідними внутрішніми і зовнішніми відділеннями. Коли вибираєте шкільне приладдя, варто відмовитися від металевих і пластмасових пеналів. По-перше, вони додають тяжкість до загальної ваги рюкзака, а по-друге, не зовсім практичні.
Альбоми, щоденники або зошити в твердій картонній палітурці так само внесуть свій вклад в загальну вагу ранця. Крім того, уникайте великих коробок фарб для малювання, пластиліну і кольорових олівців. Все повинно бути максимально легке, компактне і зручне. Тоді і вага рюкзака буде в рази меншим і все компактно поміститися в сумці.
Формування здорової і правильної постави повинно відбуватися з самого раннього дитинства і дотримуватися протягом усього життя. Саме тому наявність правильно підібраного рюкзака з ортопедичною спинкою для дитини - замало. Батькам потрібно прищеплювати любов дитини до спорту з самого дитинства, правильно організовувати його робоче місце вдома і, звичайно ж, вибрати правильний ортопедичний рюкзак.
Віримо, що наші рекомендації про те, яким повинен бути шкільний рюкзак для першокласника, будуть вам корисні.
Вдалих покупок!
Сучасні діти вже з раннього віку страждають від різних порушень постави. І часто це викликано тим, що дитина щодня носить тяжкості в школу. Тут-то і важливо підібрати своєму першокласнику правильний шкільний рюкзак, щоб він не скривив поставу, а навпаки підтримував правильну форму хребта. Як вибрати шкільний рюкзак для першокласника? Про це та інше поговоримо в цій статті.
Перед тим, як визначиться c придбанням шкільного рюкзака, вам необхідно:
- виміряти зріст і зважити вашу дитину;
- виділити достатню кількість часу для пошуку шкільного рюкзака хорошої якості.
Що обрати: ранець, рюкзак або портфель?
Якщо різниця між ранцем і рюкзаком майже непомітна, то різниця з портфелем очевидна. Ранець від рюкзака відрізняється тільки формою і міцністю спинки. Ранець має твердий корпус і жорстку спинку. У рюкзака, навпаки, спинка м'яка. А в портфелі взагалі немає лямок, його носять в руках.
Ранець
Для школяра, а тим більше першокласника, беззастережно рекомендується купувати ранець з твердою спинкою. А ще краще - з ортопедичною спинкою. Жорстка або ортопедична спинка і міцний корпус зберігає не тільки здоров’я дитини, але і вміст в ньому. До того ж лікарі-ортопеди також радять ранці з ортопедичною спинкою. Вони не тільки сприятливо впливають на поставу дитини, але і за допомогою жорсткої ортопедичної спинки з об'ємними і щільними вставками не дають дитині сутулиться, і тим самим захищають його від сколіозу. До цього списку ідеального шкільного рюкзака відноситься наявність широких лямок - ширина не менш 5 см, щоб весь вантаж рюкзака рівномірно розподілявся по спині дитини. Правильне розташування приладдя в рюкзаку: важкі предмети розміщуються ближче до спинки, легші - спереду, а ось ліва і права сторона - приблизно однаково навантажені. Це не дозволить одній стороні сильніше тиснути на хребет. Саме за таких умов шкільний рюкзак буде щільно і рівномірно прилягати до спини дитини. Зверніть увагу, що ранець не повинен бути ширше спини школяра.
Шкільний рюкзак для першокласника повинен бути зручним при носінні, зберігати свою форму, бути стійким і не деформуватися, тому м'який рюкзак тут не підійде.
Рюкзак
Рюкзак - це сумка з м'якою спинкою, яка не тримає форму. Цей варіант більше підходить підліткам. По-перше, вони женуться за модною тенденцією і люблять носити рюкзак на одному плечі, чого не зробиш в разі ранця. А по-друге - у них вже сформувалася постава і м'який рюкзак для них не такий небезпечний.
Портфель
Портфель відрізняється від рюкзака і ранця тільки тим, що у нього відсутні лямки для носіння його на плечах. Він був популярний в шкільні часи наших батьків. Коли вони в перший клас йшли з портфелем в руках. Сучасних дітей з портфелем в руках зустрінеш дуже рідко, та й для постави першокласника він шкідливий.
Як правильно вибрати шкільний рюкзак?
Ми вже визначилися з вами, що найбільш оптимальним варіантом для дитини-школяра, особливо першокласника - є ранець з ортопедичною спинкою. Але і з вибором ранця теж не все так просто. Тому як неправильно підібраний ранець може також несприятливо впливати і на поставу дитини, і на загальне його здоров'я.
Правило 1: легкість і оптимальний розмір
Який ранець краще купити першокласнику? Деякі батьки дозволяють своїй дитині вибрати самостійно той рюкзак, який йому сподобається. Але юний школяр вибере той ранець, який йому найбільше сподобається за забарвленням, який буде найяскравішим або де зображені улюблені герої мультиків. Тому про функціональність, зручність і практичність ранця мова тут не йде. Про це повинні подбати батьки. Обирайте ранець з одного боку місткий, з іншого - легкий для дитини.
Дуже важливо правильно підібрати розмір ранця, щоб школяреві було комфортно носити його. Згідно загальноприйнятим нормам ширина рюкзака повинна бути такою ж, як ширина плечей першокласника. Ні в якому разі не купуйте дитині рюкзак «на виріст». Такий рюкзак буде незручним при носінні і буде шкодити здоров'ю. До того ж такий рюкзак буде здаватися важчим, ніж є насправді.
Рекомендована лікарями - ортопедами вага рюкзака для школярів, а особливо для першокласників, повинна бути не більше 10% ваги дитини. І це з урахуванням всього що є в рюкзаку. Вага порожнього ранця повинна бути не більше 1 кг. Цю інформацію потрібно дивитися на етикетці при покупці.
Правило 2: широкі лямки рюкзака - запорука здоров'я
Широкі лямки важливі рівно настільки, як і сам розмір портфеля. Необхідно вибирати ранець саме з широкими лямками, щоб вони не впивалися в плечі малюкові і рівномірно розподіляли навантаження по спині дитини. Рекомендована ширина лямок - 5-6 см, товщина пом'якшувальною вставки 1 см і більше. Також важливо врахувати ще один важливий момент - це «дихаючі» лямки ранця. Внутрішню сторону лямок повинна покривати сіточка, завдяки якій шкіра під ними зможе дихати. Крім цього, наявність сіточки не дозволить лямкам ковзати по одягу.
Лямки повинні бути регульовані, мати фіксатори. Коротко фіксувати лямки не варто, адже це тільки збільшить навантаження на хребет дитини і призведе до сутулості постави.
Передбачте також наявність ручки на рюкзаку. Навіщо вона потрібна? Перше, це практична користь - за ручку можна повісити рюкзак на гачок парти, тим самим захистивши його від можливості бути використаним як футбольний м'ячик. Друге - зручність, особливо, для батьків, коли вони забирають дитину зі школи і несуть за нього портфель.
Правило 3: «Правильна» ортопедична спинка рюкзака
Яскравий, барвистий і модний рюкзак може тільки з боку виглядати ідеальним. А насправді між спинкою рюкзака і спинкою школяра можуть бути істотні недоліки.
Розрізняють декілька видів спинки шкільного ранця.
На першому місці за якістю і рекомендаціями лікарів-ортопедів - це ортопедична спинка. Вона зміцнюється твердим каркасом, що зберігає форму ранця, і рівномірно розподіляє навантаження на спину дитини. Є тут і недолік - такі ранці трохи важчі в вазі.
На другому місці - ранець із каркасною спинкою. Завдяки тому, що каркас алюмінієвий, рюкзак щільно прилягає до спини дитини. Чим він ще хороший? Відмінно тримає форму, перешкоджає зміщенню центру ваги ранця.
Третє місце займає ранець з твердою спинкою. Він зроблений так, що б неприємний тиск на спину дитини зм'якшувався і не відчувався при носінні такого рюкзака.
Ну і на останньому місці - м'яка спинка рюкзака. Ортопеди не радять такий рюкзак, особливо для тих, у кого ще спина і постава не сформована остаточно.
Підсумувавши вище сказане, рекомендуємо обирати ранець для першокласника з ортопедичною спинкою і твердим дном. Це захистить вміст в рюкзаку, не дозволить провисати рюкзаку під вагою підручників і не створювати дискомфорт попереку. І також забезпечить стійкість рюкзака.
Правило 4: як розпізнати якість?
Якщо ви хочете, щоб ранець прослужив школяреві не один рік, то необхідно звернути увагу на якість самого рюкзака. Як вибрати рюкзак для школяра? Уточніть, з якого матеріалу зроблений ранець. Якщо це міцний поліестер, то такий рюкзак прослужить школяреві точно не один рік. Крім цього, рюкзак з такого матеріалу піддається пранню і не вигорає на сонці. А якщо тканина ще й прошита сіточкою, то це гарантований захист від різних неприємностей. І звичайно ж, в такому рюкзаку повинен бути передбачений захист від дощу або снігу - тканина просочена водовідштовхувальною речовиною.
Блискавки, всі застібки і кишені дайте перевірити вашому першокласнику, щоб йому було зручно відкривати і закривати портфель.
Також перевірте рюкзак на запах. Запах повинен бути нейтральним. Він не повинен різко пахнути, адже синтетика з різким запахом може викликати алергію і головний біль у дитини. Такий рюкзак вам точно не підійде.
Підсумуємо основні поради на що варто звернути увагу вибираючи рюкзак до школи:
1. Необхідно, щоб обраний вами рюкзак підходив по вазі і росту дитини. Довжина лямок шкільної сумки повинна регулюватися. Приміряйте лямки під зріст дитини і можна не хвилюватися про покупку нового ранця до наступного року. Важливо приміряти рюкзак відразу ж в магазині, якщо робите «живу» покупку, або при отриманні товару на руки в разі, якщо покупка здійснюється в Інтернет-магазині. В останньому варіанті ви також маєте право повернути назад в магазин рюкзак, якщо він вам не сподобався або ви знайшли в ньому якийсь брак.
2. Постарайтеся обрати яскравий рюкзак для першокласника. По-перше, яскраві кольори завжди подобаються дітям. А по-друге, це робить дітей помітними, як в денний, так і в вечірній час.
3. Для того, щоб вашому школяреві було комфортно носити рюкзак і лямки не впивався в плечі дитини, вони повинні бути широкими. Ортопедична спинка і широкі лямки - головні рекомендації для збереження здорової і рівною постави першокласника.
4. Бажано, щоб спинка рюкзака була жорсткою або ортопедичною. Корпус з укріпленими кутами збільшує міцність ранця. Коли спинка ранця занадто м'яка, його незручно носити, особливо довгий час. І незручності не так важливі, якщо мова йде про здоров'я дитини. Тривале носіння шкільного рюкзака з м'якою спинкою може призвести до викривлення хребта дитини.
5. Рекомендується, щоб в шкільному рюкзаку було багато різних відділень. Це зручно при розподілі шкільного приладдя по різних відділеннях ранця. Також вони повинні легко відкриватися і закриватися, щоб дитина потім не переживала з цього приводу. Цьому важливо приділити увагу, тому що зламана блискавка або застібка може зробити ранець непридатним для подальшого використання.
6. Тканина рюкзака повинна бути легкою, але в той же час міцною і водонепроникною. Якісний рюкзак з надійним пошиттям прослужить дитині довго. Якщо на шкільному ранці є зображення, малюнки, варто уточнити, чи не змиваються вони. До речі рюкзаки деяких виробників можна навіть прати.
7. Для безпеки вашого чада треба звернути увагу на наявність світловідбиваючих елементів на шкільному ранці дитини.
8. Шкільний рюкзак повинен бути надійним і міцним при носінні його дитиною. А в цьому випадку економити сильно не вийде. Краще купити якісну річ, щоб вона прослужила 1-3 роки.
Купівля в Інтернет-магазині
Якщо у вас немає часу ходити по магазинах, по ринку, та ще й з дитиною, то в такому випадку вам найкраще скористатися послугами спеціалізованих Інтернет-магазинів. Тим більше, що в сучасному світі, коли багато хто цінує свій час, цей варіант найоптимальніший.
Як правильно вибрати рюкзак для першокласника? Здійснити вдалу покупку і отримати якісний рюкзак вам допоможуть демонстраційні відеоролики та відгуки користувачів, переглядаючи які ви зможете ознайомитися з товаром, в тому числі і рюкзаком. Зробити правильну купівлю стане набагато простіше.
Також часто при покупці можуть діяти різні бонусні пропозиції. Наприклад, при покупці певного рюкзака або портфеля діє безкоштовна доставка, вам надається знижка або дисконтна карта, або якийсь приємний подарунок.
Але найприємніший бонус під час покупки ранця в Інтернет-магазині - це вибір і здійснення покупки, не виходячи з дому. Не доведеться ходити годинами по магазинах і стояти біля прилавка, хоча у такого виду покупки також є свої плюси. Вибравши рюкзак, ваше замовлення зможуть доставити прямо вам додому, в офіс або до найближчого відділення пошти.
Як правильно зібрати рюкзак до школи?
Ми вам розповіли, яким повинен бути шкільний ранець, щоб зберегти здоров'я вашої дитини. Але здорова постава залежить не тільки від самого рюкзака, але і від того, як він буде зібраний. Тому необхідно пояснити дитині, як правильно зібрати власний шкільний рюкзак. Як правило, усе шкільне приладдя повинно бути рівномірно розміщено по всьому портфелю. Підручники і зошити повинні прилягати до спинки ранця. Всі інші необхідні приналежності - по різних кишенях рюкзака. Перші кілька місяців батькам варто збирати ранець разом з першокласником і контролювати дитину, щоб він забирав все необхідне зі школи. Гарна звичка - збирати шкільний рюкзак з вечора, щоб потім в ранковому поспіху нічого не забути.
Якщо дитина бере з собою в школу їжу, щоб перекусити на великий перерві, то для продуктів повинна бути окрема кишеня, ізольована від підручників і зошитів. Тоді не виникне ніяких неприємностей зі шкільним приладдям.
Обираємо шкільне приладдя до рюкзака
Залежно від того, яке шкільне приладдя буде дитина з собою носити, підбирається і рюкзак з необхідними внутрішніми і зовнішніми відділеннями. Коли вибираєте шкільне приладдя, варто відмовитися від металевих і пластмасових пеналів. По-перше, вони додають тяжкість до загальної ваги рюкзака, а по-друге, не зовсім практичні.
Альбоми, щоденники або зошити в твердій картонній палітурці так само внесуть свій вклад в загальну вагу ранця. Крім того, уникайте великих коробок фарб для малювання, пластиліну і кольорових олівців. Все повинно бути максимально легке, компактне і зручне. Тоді і вага рюкзака буде в рази меншим і все компактно поміститися в сумці.
Формування здорової і правильної постави повинно відбуватися з самого раннього дитинства і дотримуватися протягом усього життя. Саме тому наявність правильно підібраного рюкзака з ортопедичною спинкою для дитини - замало. Батькам потрібно прищеплювати любов дитини до спорту з самого дитинства, правильно організовувати його робоче місце вдома і, звичайно ж, вибрати правильний ортопедичний рюкзак.
Віримо, що наші рекомендації про те, яким повинен бути шкільний рюкзак для першокласника, будуть вам корисні.
Вдалих покупок!
|
Відгуки користувачів: Як правильно обрати шкільний рюкзак для першокласника?
Додати коментар | ↑ на початок |