Секції та гуртки для дітей і підлітків: клуби за інтересами, курси для дітей та школярів, всі пропозиції позакласної освіти в Україні на Parta.com.ua


Курси дітям у містах
Відвідувачу:


У розділі "Позашкільна освіта" представлені різні напрями навчання школярів - від шахових клубів до художніх шкіл. Щоб швидше знайти потрібні курси для підлітків або тематичні гуртки, конкретизуйте місто пошуку і напрям навчання.

Зверніть увагу! Спортивні секції та школи танців розміщені в розділі "Спорт", мовні курси для дітей - в розділі "Курси іноземних мов", а одноденні програми навчання - в розділі "Майстер-класи".

Представнику навчального закладу:


Ви пропонує позашкільну освіту для дітей і підлітків, а інформації про вас ще немає в розділі? Напишіть нам або відразу завантажте форму на розміщення інформації про позакласну освіту. Якщо у вас проводяться майстер-класи для дітей та підлітків, прочитайте, як додати майстер-клас.
Образование за рубежом: куда чаще всего поступают украинские выпускники
После внедрения ВНО поступить в вуз ученикам с высокими показателями успеваемости стало проще. Но одновременно в украинских учебных заведениях сократилось количество бюджетных мест. Поэтому будущие выпускники больше рассматривают преимущества обучения в иностранных университетах.

Привилегии в получении польского образования
Одной из многочисленных развитых стран в Европе, является Польша. Это государство усовершенствовано во многих структурах, и его образовательная система ведущее место занимает среди остальных

Как заработать студенту за границей в стенах колледжа?
У молодежи, которая уехала учиться за границу, часто тоже бывают проблемы с наличием денег на карманные расходы...

Все про навчання в Польщі з Ігорем Кондратюком!
Враховуючи зростаючу популярність польської освіти серед нашої молоді та той факт...

Бесплатное образование в Германии - миф или реальность?
Узнай о своих возможностях, чтобы не упустить свой шанс!

Всі статті для школярів