Зовнішнє незалежне тестування (ЗНО)

У зв'язку з попитом на інформацію про зовнішнє незалежне тестування і часту необізнаність у питанні здачі тестів ми зібрали всю інформацію для школярів про ЗНО. Крім даних, де здавати тести та отримати сертифікат ЗНО, Ви знайдете статті про зовнішнє тестування, правову базу ЗНО та відповіді на зовнішнє тестування 2007-2009рр.


Підготовка до ЗНО
Якщо в наступному році ви вирішили вступати до вузу, а знань явно не вистачає або ж хочеться бути певним в успішній здачі ЗНО, подивіться перелік компаній і структур, які пропонують комплексну підготовку до зовнішнього тестування.

Правильні відповіді на ЗНО 2013
У 2013 році ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання знань учнів) традиційно проходить після останнього дзвоника. Перші тести в 2013 році будуть з хімії і почнуться 03 червня. Всього на здачу ЗНО 2013 в українських школах виділено більше трьох тижнів - останнім предметом здаватимуть світову літературу (27 червня).


Відповіді на тестування - 2011
Зовнішнє незалежне тестування проводиться вже не перший рік, але з кожним роком з'являються нові зміни і поправки до правил проходження ЗНО для старшокласників. Для ЗНО 2011 також були свої нововведення, але це не завадило успішно пройти тестування більшості одинадцятикласників. Якщо вам цікаво відповіді на ЗНО 2011, подивіться правильні відповіді на тестування 2011 року по шкільних предметів в цьому розділі.


Відповіді на тестування - 2010
Український центр оцінювання якості освіти після закінчення кожного тесту по одному з предметів оголошує правильні відповіді на ЗНО та коментарі до них. У цьому розділі Ви зможете ознайомитися з відповідями на тести зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) 2010 року та поділитися своєю думкою з іншими випускниками.


Відповіді на тестування - 2009
ЗНО 2009 року пройшло досить успішно – і по організації самого процесу незалежного тестування, й по успішності учнів, що його складали. У цьому розділі Ви зможете ознайомитися з відповідями на тести зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) 2009 року та поділитися своєю думкою з іншими випускниками.


Відповіді на тестування - 2008
Український центр оцінювання якості освіти після закінчення кожного тесту по одному з предметів оголошує правильні відповіді на ЗНО та коментарі до них. У цьому розділі Ви зможете ознайомитися з відповідями на тести зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) 2008 року та поділитися своєю думкою з іншими випускниками.


Болонський процес в Україні
Болонський процес - це система реформ у Європейських системах освіти, відповідно до якої до 2010 року всі європейський простір прийде до спільного консенсусу. При цьому Болонський процес не має на меті досягти єдиної системи освіти для всіх країн. У розділі Ви знайдете всю інформацію про Болонський процес в Україні, його історію, принципи і кроки до досягнення цілей.


Де пройти тестування
Сьогодні в Україні пройти незалежне тестування для вступу до ВНЗ можна тільки в двох офіційних центрах оцінювання якості освіти. Кожен з центрів ЗНО має ряд регіональних представництв, свої графіки проведення тестів і розклади складання кожного шкільного предмету. Детальніше про філії центрів сдачі ЗНО, терміни проходження зовнішнього оцінювання, а також основні правила і вимоги до абітурієнтів читайте в цьому розділі.


Тести і програми online
Система зовнішнього незалежного тестування побудована на тестах. На кожне питання ЗНО дається три варіанти відповіді, а загальний час тестування складає 3 години. Тут потрібна хороша шкільна підготовка, так само не завадить знати теми, які виносяться на ЗНО з профільного предмету. У цьому розділі представлені тести з незалежного тестування 2007 року з відповідями, програма ЗНО на 2008-2011 роки і багато іншого.


Правова база ЗНО
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з правовими документами, які регулюють всі процедури зовнішнього незалежного тестування в Україні - від подачі заявки на проходження тестів до спростування результатів тестування і подачі апеляції. Крім нормативних документів, в розділі викладені правила оцінювання тестів, схеми нарахування балів і роз'яснення до них.