Інформація про вуз:
Університет підтримує навчальні та наукові зв'язки з іншими закладами, освітніми організаціями Росії, Великої Британії, Німеччини, Франції. За сприяння Британської ради на базі факультету іноземних мов підготовку студентів ведуть викладачі з Англії, Франції, Німеччини, США. Студенти-переможці конкурсів стажуються та навчаються за кордоном.
Матеріальна база університету включає 14 корпусів і споруд, в яких розташовані 5 навчально-лабораторних корпусів, бібліотека, 3 гуртожитки, стадіон, басейн, ботанічний сад та навчальна база в урочищі Вакалівщина. В університеті створено також низку музеїв: зоологічний, анатомічний, музей історії університету тощо.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.
Перелік факультетів:
- природничо-географічний;
- фізико-математичний;
- історичний;
- мистецтв;
- філологічний;
- іноземних мов;
- педагогіки та практичної психології.
Інформація для абітурієнта
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
Вступники подають до приймальної комісії:
- сертифікати УкрЦОЯО,
- медичну довідку за формою 086-У,
- 6 фотокарток розміром 3х4 см,
- копія паспорта (1, 2, 11 сторінки),
- копія ідентифікаційного коду ДПІ.
Термін подачі документів для вступу:
Прийом документів на денну форму навчання проводиться з 23 червня по 22 липня, на заочну – з 28 червня по 27 липня.
Додаткова інформація:
Для вступу на факультет педагогіки та практичної психології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- історія України або біологія.
Для вступу на факультет іноземних мов необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.
Для вступу на філологічний факультет необхідний сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури.
Для вступу на історичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- історія України.
Для вступу на природничо-географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- біологія, або географія, або хімія.
Для вступу на фізико-математичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика.
Для вступу на факультет мистецтв необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Сумах, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка
Может ли кто помочь поступить в это университет? Очень хочется учиться, но нет времени заниматься подготовкой. Если есть возможность то помогите, а с меня $лагодарность))
diaspar1@mail.ru
Я закончила этот ВУЗ в 2007 году по специальности психология и англ. язык. Хочу сказать огромное спасибо преподавателям, особенно Светлане Борисовне. Знания которые дают в институте, даже на заочной форме, это супер. СПАСИБО ВАМ БОЛЬШОЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Факультет искусств был на высоте когда был деканом и дирижёром оркестра Иванов Евгений Александрович, а теперь подумайте 10 раз перед тем куда отдавать документы, и в каком вузе вы получите знания!!! Явно не в Сумах
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Сум, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Сум, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Сумах за бажаною спеціальністю.