Інформація про вуз:
Мукачівський державний університет сучасний вищий навчальний заклад ІІІ-IV рівня акредитації, один із найбільших науково-методичних і культурних центрів Закарпатської області та регіону.
Це багатопрофільний навчальний заклад, який забезпечує підготовку за 9 галузями знань: «Освіта/педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Культура і мистецтво», «Управління та адміністрування», «Механічна інженерія», «Виробництво та технології», «Публічне управління та адміністрування», «Природничі науки», «Сфера обслуговування».
У складі університету функціонують чотири факультети та шістнадцять кафедр, які забезпечують підготовку фахівців за 22 спеціальністю та 24 освітніми програмами денної та заочної форми навчання:
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра
Форми навчання:
- денна;
- заочна
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- магістр
Перелік факультетів:
Педагогічний факультет: Дошкільна освіта; Початкова освіта; Середня освіта (Музичне мистецтво); Музичне мистецтво.
Гуманітарний факультет: Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література); Інформаційна, бібліотечна та архівна справа; Психологія.
Факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу: Географія; Готельно-ресторанна справа; Туризм; Музеєзнавство, пам’яткознавство.
Факультет економіки, управління та інженерії: Професійна освіта (Дизайн); Професійна освіта (Економіка); Професійна освіта (Технології виробів легкої промисловості); Облік і оподаткування; Фінанси, банківська справа та страхування; Менеджмент; Публічне управління та адміністрування; Маркетинг; Галузеве машинобудування; Технології легкої промисловості (Конструювання та технології швейних виробів; Проектування взуття та галантерейних виробів).
Інформація для абітурієнта
Додаткова інформація:
Навчально-виховний процес в Мукачівському державному університеті здійснюється силами 221 викладачів, серед яких 19 докторів наук та професорів, 111 кандидати наук.
Високому рівню організації навчально-виховного процесу в усіх структурних підрозділах Університету сприяє цілісна інформаційно-технологічну інфраструктура, що постійно вдосконалюється. Вона включає в себе 4 навчальні корпуси, укомплектовану Наукову бібліотеку (постійно поновлюється та налічує понад 150 тис. документів наукової та методичної літератури), 2 гуртожитки, комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами та виходом до Інтернету, студентську їдальню.
Мукачівський державний університет постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Словаччини, Угорщини та іншими країнами Європи.
Партнери Мукачівського державного університету: навчальні заклади: Словаччини – Вища школа економіки та менеджменту державного управління (м. Братислава), Науково-дослідний інститут теологічного факультету Трнавського університету (м. Трнава), Вища школа економіки та менеджменту державного управління Пряшівського університету (м. Пряшів), Вища школа міжнародного підприємництва ISM (м. Пряшів), Братиславський економічний університет (м.Братислава), Спеціалізована професійна школа-ліцей (м. Пряшів); Польщі – Техніко-гуманітарна академія (м. Бельсько-Бяла), Державна вища школа (м. Освенцім), Сільськогосподарський університет (м. Краків), Державна вища техніко-економічна школа ім. Св. Броніслава Маркевича (м. Ярослав), Вища лінгвістична школа (м. Ченстохов), Вища школа інформатики і мистецтв (м. Лодзь), Вища школа суспільних наук «Педагогіум» (м. Варшава); Угорщини – Дебреценський університет (м. Дебрецен), Ніредьгазький університет (м. Ніредьгаз).
В Університеті для студентів всіх спеціальностей реалізовується: програма «Подвійний диплом» з Вищою Школою (м. Ченстохов, Польша) та Сопотською Вищою Школою (Польша), яка дає можливості паралельного навчання у двох університетах по закінченню яких отримати подвійні (біларетальні) українські та польські дипломи державного зразка; семестрова програма академічного обміну з Академією Яна Длугаша (м. Ченстохов, Польша), яка дає можливість студентам безкоштовно вивчати фахові дисципліни протягом одного семестру в рамках Міжнародної програми обміну студентів, що фінансується за кошти ЄС.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Ужгороді, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Мукачівський державний університет
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Ужгорода, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Мукачівський державний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Мукачівський державний університет не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Ужгорода, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Ужгороді за бажаною спеціальністю.