Інформація про вуз:
Державна акредитація № 1442 від 10 лютого 2012 р..
Ліцензія № 1304 від 04 квітня 2011 р. (безстроково).
Випускник отримує російський диплом державного зразка.
У вузі присутні:
платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- очно-заочна (дистанційна)
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалаврат;
- магістратура
Перелік факультетів:
"Юриспруденція" (з присвоєнням ступеня бакалавр), профілі підготовки:
- державно-правовий;
- цивільно-правовий;
- кримінально-правовий;
- міжнародно-правовий.
"Економіка" (з присвоєнням ступеня бакалавр), профілі підготовки:
- бухгалтерський облік, аналіз і аудит;
- світова економіка;
- податки та оподаткування;
- фінанси і кредит;
- економіка підприємств і організацій.
"Менеджмент" (з присвоєнням ступеня бакалавр), профілі підготовки:
- маркетинг;
- державне і муніципальне управління;
- фінансовий менеджмент;
- управління проектами;
- управлінський і фінансовий облік.
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
є
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
- ксерокопію документа, що засвідчує його особу та громадянство;
- оригінал або ксерокопію документа про наявну освіту;
- оригінал або ксерокопію сертифікату тестування;
- чотири фотографії розміром 3х4;
- медична довідка за формою 086-у (для студентів очного відділення).
Термін подачі документів для вступу:
- очна форма - до серпеня;
- заочна форма - до жовтня
Додаткова інформація:
Для того, щоб краще оцінити можливості дистанційного навчання для жителів України ми взяли інтерв'ю у проректора МІЕП - Різдвяного Віктора Володимировича.
- Вікторе Володимировичу, чому Україна?
У нашому вузі навчається понад 20 000 студентів з 34 регіонів Європи та Азії. Україна це не тільки розташована по сусідству країна, це, перш за все близькі культури наших народів. Немаловажне значення - грає російськомовне населення України. Крім того, на наш погляд, населення має високий рівень комп'ютерної грамотності.
- Які напрями підготовки пропонує Ваш вуз?
Напрямів підготовки - три: юриспруденція, менеджмент, економіка. По кожному напрямку є ще й кілька профілів навчання, ознайомитися з якими можна на сайті вузу www.miep.ru Можливе отримання другої вищої освіти за скороченою програмою.
- Які переваги дистанційного навчання ви хочете підкреслити?
Навчання без відриву від роботи і постійного місця проживання, у зручний для Вас час, в зручному темпі, незалежність від відстаней, вільний доступ до найсучасніших матеріалів по досліджуваним темам.
- Який диплом після закінчення навчання отримають випускники? І чи будуть вони затребувані в Україні?
Випускники отримають російський диплом. А так як наш вуз має безстрокову ліцензію, а в цьому році успішно пройшов чергову акредитацію - державного зразка. Для зняття питання з приводу затребуваності випускників з таким дипломом поінформую, що укладений договір між Україною і Росією про взаємне визнання дипломів. Цінність випускника полягає в тому, що навчання ведеться з урахуванням міжнародного і регіонального аспекту, порівняльного аналізу Росії, України.
- Населення України звикло до традиційних форм навчання - очної, заочної. Чи не веде використання дистанційних технологій до зниження якості навчання?
Дистанційне навчання - це майбутнє світової освіти. Незабаром кількість студентів, що навчаються дистанційно перевищить тих, що навчаються за іншими формами. Що ж стосується якості, я б відзначив три найбільш важливих критерії, на які повинні орієнтуватися студенти, вибираючи ВНЗ, що пропонує навчання з використанням дистанційних освітніх технологій:
- Якість педагогічного складу. У МІЕП працюють кращі професорсько-викладацькі кадри Москви і зарубіжні викладачі-партнери ВНЗ, автори досліджень, підручників і посібників. Вони працюють в різних професійних спільнотах, в яких обговорюють наукові проблеми, займаються законотворчою діяльністю. Студент отримує необмежене спілкування з ними за допомогою електронної пошти, форумів, живого спілкування в Інтернеті через чат і Skype. Доступ можливий з будь-якої точки світу.
- Якість освітнього контенту, - навчального матеріалу і технології його реалізації. Створення якісного контенту дуже об'ємний, кропіткий, і навіть творчий процес. Ми розробляли і вдосконалювали його самі на протязі багатьох років. Це інтелектуальний потенціал МІЕП. Студенти користуються багатою електронною колекцією підручників і навчальних посібників, відеолекціями, проблемно-тематичними комплексами, бібліотекою консультацій, в основі використання яких закладені проблемно пошукові технології. Для об'єктивності оцінки результатів навчальної діяльності використовується інтернет тестування.
- Якість програмно-технологічного забезпечення (сучасного, багатофункціонального середовища дистанційного навчання), яке і дозволяє надати різноманітний доступ студента і до викладачів і до досліджуваного матеріалу. Наш сайт є освітнім порталом.
- Як можна вступити в МІЕП? Які особливості передбачені для вступу з України?
Для жителів України ми пропонуємо заочну форму навчання з використанням дистанційних технологій. Термін навчання - 5 років. В залежності від рівня освіти можливе навчання за скороченою або прискореною освітньою програмою. Термін навчання - 3 - 4 роки. Хотів би додати, що вартість навчання досить демократична.
Вступити в МІЕП можна прямо через сайт: пройти тестування, заповнити заяву, зв'язатися з представником в Києві - за тел. (044) 228-0412. Для жителів України не вимагаються результати ЗНО або ЄДІ. До того ж, поступати можна протягом усього року.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Міжнародний інститут економіки і права (МІЕП)
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Міжнародний інститут економіки і права (МІЕП) ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Міжнародний інститут економіки і права (МІЕП) не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.