Все про освіту у Чехії - список компаній, які надають навчання у Чехії і сприяють у вступі та подальшому навчанні у Чехії


Агенції у містахКУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання у Чехії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту у Чехії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання у Чехії


Оскільки Чехія входить до Євросоюзу, то і здобути вищу освіту в Чехії - це не тільки престижно, але часто і дешевше, ніж диплом українського вузу. Також студентів підкуповує і невисокий конкурс на місце в вузах Чехії - в середньому це 1,5 - 2 особи на місце.

Щоб здобути вищу освіту в Чехії, необов'язково знати чеську мову, так як окремого іспиту зі знання чеської при вступі до вузів Чехії немає. Але окремо від вищої освіти працюють невеликі центри з вивчення чеської мови в Чехії для іноземців.

Вартість навчання у вузах Чехії не занадто висока (порівняно з іншими європейськими вузами), максимально до 20 000 євро в рік. Але для студентів тут є інша фінансова проблема: стипендії в вузах Чехії дуже низькі, а вартість проживання досить висока. Якщо говорити про навчання в Чехії за мовними програмами, то зазвичай організатори курсів одразу ж пропонують не тільки вивчення чеської, а й селять студентів, а також організовують харчування і дозвілля для приїжджих.