Файлообмінник: безкоштовно скачати файли

Файлообмінник на Parta.ua - це каталог різноманітної інформації, яка необхідна в навчанні. Всі файли завантажують самі користувачі порталу. Ви можете безкоштовно завантажити файли з розділу, сказати «дякую» за потрібний файл, залишити коментар або взяти участь в розширенні цього розділу. Адже вам допомогли інші, виклавши свої файли - допоможіть і ви їм.


Аудіокурси

У розділі зібрані аудіокурси іноземних мов по різних методиках, курси mp3 по професіях та ін. Ви можете завантажити курси на комп'ютер, додати свої файли. Після завантаження не забудьте сказати «дякую» користувачу.

Аудіокниги, книги online

Немає часу читати книги в друкованому варіанті? Спробуйте їх слухати! У розділі викладені mp3-книги, прямо або побічно пов'язані з навчанням, а також художньо-пізнавальна література. Окрім аудіокниг в розділі знаходяться онлайн-книги, які можна читати з комп'ютера або КПК.

Відеоуроки

У розділі викладені уроки Фотошопу від користувачів порталу, документальні ролики, уривки історичних фільмів та ін., загалом, все те, що користувачі вважали потрібним сюди додати. Заходьте, завантажуйте і залишайте коментарі. Адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Шпаргалки, конспекти

Тут ви знайдете: конспекти лекцій з вузівських дисциплін, конспекти і короткі перекази, твори за шкільною програмою користувачів порталу Parta.com.ua і багато іншого. Є чим поділитися? Реєструйтеся і додавайте свої напрацювання.