Учбовий Центр «RIM 2000»

Адреса: м. Дніпро, вул. Жуковського 23, кім. 306
Телефон: (056) 32-76–75
Сайт: www.itedu.dp.ua
  Відправити повідомлення



Інформація про навчальний заклад:
Головною метою нашого Учбового Центру є передача накопиченого досвіду в процесі особового спілкування. Отримані знання повинні послужити інструментом Вашої реалізації в час інформаційних технологій і технічного прогресу.

Суть філософії Учбового Центру: навчання через розкриття потенційних можливостей людини. Тому Учбовий Центр «RIM 2000» готує професіоналів, які потрібні на ринку праці.

Перелік напрямів навчання:
- моделювання і розробка програмного забезпечення;
- адміністрування комп'ютерних мереж і систем;
- комп'ютерна графіка і web-дизайн;
- професійний користувач;
- курси секретарів-референтів.

Форми навчання:
- денна;
- вечірня;
- заочная;
- полузаочная;
- індивідуально.

Формат занять:
- лекції;
- практичні заняття.

Тривалість навчання:
Від 80 до 120 годин.

Додаткова інформація


Якщо Ви вперше зіткнулися з комп'ютером, Ви можете навчитися на курсах професійного користувача.
Заняття на курсах продовжуються два місяці, три рази в тиждень: понеділок, середовище, п'ятниця - по три потоки на день.
На курсах Ви зможете:
- подолати страх роботи на комп'ютері;
- завдяки спеціальній учбовій програмі засвоїти серйозний масив знань і набути навичок роботи на комп'ютері;
- стати конкурентоздатним на ринку праці;
- претендувати на більш високооплачувану роботу.

Вартість навчання:
Від 240 грн до 480 грн.

Документ про закінчення курсів:
Сертифікат

Учбовий Центр «RIM 2000» розміщується в наступних розділах:
- Курси програмування
- Курси адміністратора БД
- Курси WEB-дизайнера
- Курси дизайнера поліграфії
- Курси оператора ПК
- Курси секретаря


Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього учбового центру , термінах і умовах набору нових груп, звертайтесь до адміністрації курсів. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації учбового центру.


Відгуки користувачів: Учбовий Центр «RIM 2000»



відгуки про курси іноземних мов
Elena
18 березня 2014, 17:29 #

Не изучайте немецкий язык на курсах Гете Института. Пустая трата денег и времени. При такой оплате и 17 человек в группе, ВЫ ничего не выучите. Преподаватели не заинтересованы в Ваших знаниях. Чем дольше Вы будете к ним ходить, тем больше они будут зарабатывать.

відгуки про курси іноземних мов
Ирина
06 червня 2014, 12:56 #

Правильно, согласна с Вами. Я тоже не довольна курсами. Но попалась на удочку, там лучшие. Нет, там не лучшие. Дорого и пустая трата времени. Много человек в группе. Какое уж там говорение и индивидуальный подход. Главную роль там играют деньги.

відгуки про курси іноземних мов
валентина
11 грудня 2014, 16:14 #

А где же учить и как сдавать?

відгуки про курси іноземних мов
Наталия
07 вересня 2014, 20:19 #

мне понравилось в гете. я там начала изучение немецкого с нуля и там мне доходчиво объяснили и грамматику и нюансы использования некоторых слов и выражений.
да, дорого. но, как по мне, оно того стоит.

відгуки про курси іноземних мов
Виктория
12 жовтня 2014, 21:34 #

я сейчас "мучаюсь" там. Может методика и чудесная, но как -то я не чувствую её прелестей. Скорее проблема в преподавателе- не может доходчиво и правильно объяснить. Явно отсутствует система. Все "по верьхам". Грамматических основ нормальных вообще не дает. Уже "закопала" там 6000 грн. Пойду к частному учителю - ибо в Гёте можно только экзамены сдавать и сертификаты получать.

відгуки про курси іноземних мов
Анастасия
13 червня 2015, 18:30 #

Я не жалею ,что пошла в Гете -институт. Преподаватели конечно бывают разные ,но я не могу сказать ,что те с которыми я занималась плохие. Это обучение стоит таких денег, а если не стараешься изучать иностранный язык ,то не берись и не трать деньги попусту.Те кому нужно ,те выучат.

відгуки про курси іноземних мов
Маргарита
10 вересня 2015, 16:43 #

Хочу віучить немецкий подскажите стоит лм идти в ГЕТЕ

відгуки про курси іноземних мов
Марія
19 червня 2020, 10:56 #

Записалася на А1.1. , що розпочиналася з 16 червня. В великому розчаруванні. Можливо до короновірусу було не все так плачевно, но на даний момент це саме дно....прийшло декілька не правильних листів про початок моєї онлайн сесії, поки самостійно не додзвонилася й не дізналася про мій день й годину онлайн сесії ( додзвонилася з разу 50, або вибивало, або не відповідали) , онлайн сесія пройшла з великими технічними збоями ( за годину онлайнсесії по факту було тільки 30 хвилин з яких максимум 15 хвилин було про як привітатися й викладач ще двічі прочитав числівники від 1 до 10 німецькою) це просто сльози. По факту за 7700 вам дають доступ до сайту й одну нещасну 1-годинну онлайнсу ні про що й з технічним збоєм на 2 тижні, хоча спочатку було вказано щотижня. Приїхала в головний офіс за адресою яка вказана на сайті, сказав охоронець, що вони звідти переїхали. Знову дзвонила на лінію....культурно мене посилали й сказали що вони за тою адресою. Буду вибивати свої гроші назад.0 поваги


Додати коментар ↑ на початок