Реферат: Домашня аптечка
Якщо ви – лікар, у вас в домі напевно є значна аптечка, і ви навіть знаєте, як її застосувати. Але навіщо аптечка людям без медичної освіти? В першу чергу, щоб дочекатися лікаря в максимально життєздатному вигляді. А також для тих ситуацій, коли можна обійтися і зовсім без лікаря – або коли лікар недоступний з технічних причин.
Для реферату припустимо наступне: ми – не лікарі і не люди екстремальної професії (інакше б ми і так знали все, що потрібне з цього питання); ліки і лікарська допомога у принципі доступні, але не обов'язково миттєво (тобто ми знаходимося не на нежилому острові, але аптека цілком може бути зачинена з приводу чергового свята, а швидка застряла в пробці).
Отже, у кожній родині повинна бути невелика аптечка з ліками, необхідними для надання першої допомоги при раптовій хворобі або нещасному випадку.
Загальні рекомендації
Як показує практика, зручніше зберігати аптечку не в одній великій коробці, а в декількох місцях відповідно до призначення і вимогам до доступності. Загальне правило для всіх ліків – зберігати не на світлі і не в теплі. Деякі ліки зберігаються при кімнатній температурі, деякі в холодильнику.
Кожні ліки повинні бути пізнавані, і дуже бажано в рідній (фірмовій) упаковці. Вкладиші краще зберігати разом з ліками, можна просто скласти в ту ж коробочку. Окремо відмітимо, що зберігати аптечку у ванні – не краща ідея, оскільки за законом Мерфі саме в той момент, коли вона срочно знадобиться, хтось закриється у ванні. Та і зайва вогкість не всім лікам корисна.
Закон Мерфі був вперше сформульований на авіабазі Едвардс в 1949 році, і звучав так: «Якщо щось можна зробити неправильно, людина так і зробить!» Надалі виникло багато різних формулювань цього закону, навіть цілі збірки. Загальна суть же зводиться до того, що якщо якась неприємність може трапитися, вона трапиться, причому в самий невідповідний момент.
Безкоштовно скачати реферат "Домашня аптечка" в повному обсязі