Реферат: Дизайн


Рубрика: Дизайн
Вид: реферат
Мова: український
Розмір файлу: 13 кБ

Скачати реферат

Дизайн будинку чи котеджу - це не менш важливо, ніж будівництво самого будинку. Будинок і дизайн - нерозривні поняття. Дизайнери виконують внутрішню і зовнішню обробку будинків і помешкань.
Головна задача, яку виконують дизайнери - дизайн приміщення, що відповідає індивідуальності людини, яка має в ньому жити чи знаходитися, її звичкам, темпераменту, способу життя. Ну, і природно, задовольняти смаки і переваги господаря.
При цьому основна задача дизайнера, з огляду на спосіб життя і побажання господаря будинку, зробити так, щоб у дизайні інтер'єра будинку, сауни, лазні чи дачі простежувалася загальна лінія і його окремі елементи гармонійно і природно сполучалися між собою, створювали цільний образ - визначений стиль.
Дизайнер при необхідності і за бажанням замовника знайде ідеальне сполучення різних стилів навіть у просторі однієї кімнати чи всього будинку. Дизайн зі змішанням стилів стає необхідністю, якщо в будинку буде проживати родина з кількох людей різних поколінь.
У кожного з них свої смаки, і кожний повинен мати в будинку свій куточок, у якому він почував би себе максимально затишно. Але такий будинок ризикує перетворитися в накопичення не поєднуваних між собою предметів і деталей дизайну. Знайти рішення й органічно сполучити побажання всіх членів будинку, котеджу, чи дачі - пряма задача дизайнерів.
Розглянемо деякі деталі дизайну в приміщеннях.
Візуально зменшити приміщення можна, якщо пофарбувати стіни в яскраві тони.
Візуально зменшують приміщення шпалери з великим малюнком.
Велику кімнату зробити меншою і затишнішою можна, вибравши як основний тон в оформленні приміщення теплі кольори, а для оформлення інтер'єра меблі і шпалера темного кольору.
Оптично зменшити розмір кімнати можна, якщо пофарбувати стіни в теплі кольори – червоний, жовтий, жовтогарячий.
«Розсунути» границі кімнати можна, якщо офарбити стіни в чорний, білий, синій чи фіолетовий кольори.
Збільшити простір нескладно, вибравши для оформлення приміщення неяскравий приглушений колір.
Щоб маленьке приміщення здавалося просторіше, для інтер'єра варто вибирати світлі тони.
У маленькій кімнаті не варто робити контрастну обробку, тому що це тільки ще більше зменшить її.
Якщо потрібно створити в маленькій кімнаті відчуття простору, варто обробити стіни у світлих тонах і підібрати до неї світлі меблі кольору, що гармонує.
Колір меблів чи оббивної тканини в невеликому приміщенні повинен наближатися по кольору до шпалери, малюнок для оббивної тканини повинен бути дрібним, а краще вибрати тканину взагалі без малюнка.
У довгій і вузькій кімнаті стіни можна офарбити в різні кольори: подовжні – у більш світлі, ніж поперечні. Тоді кімната буде здаватися коротше і затишніше.
Щоб візуально розширити кімнату, потрібно на одній з її стін закріпити встик прямокутні дзеркала.

Безкоштовно скачати реферат "Дизайн" в повному обсязі