Курсова: Організація магістралі з аналоговою і ІКМ системами частотного і почасового поділу
В загальному комплексі пристроїв зв'язку, передбаченому Правилами технічної експлуатації залізниці, багатоканального зв'язку грає дуже важливу роль.
Канали магістрального зв'язку, організовані за допомогою багатоканальної апаратури зв'язку між Укрзалізницею і управлінням доріг для проведення магістральних нарад, передачі інформації по телеграфним та факсимільним каналам, а також оперативних даних в обчислювальні центри.
Канали дорожнього зв'язку між управлінням і відділеннями доріг використовуються для аналогічних цілей в межах однієї дороги. По каналам зв'язку організується міжміський автоматичний телефонній зв'язок, який є найбільш оперативним, гнучким і перспективним видом зв'язку.
Широке використання ЕОМ для керування і планування роботи залізничного транспорту заставляє створювати мережу каналів для передачі інформації в обчислювальні центри (мережа передачі даних). Ці канали забезпечуючи передачу інформації з високою ступінню вірності, також організуються по каналам зв'язку.
В даний час канали первинного зв'язку створюються загалом з; допомогою аналогових систем передачі. Обмежена канало ємність залізничний кабельних ліній (можливість використовування тільки трьох з семи четвірок для роботи систем передачі) змушують шукати додаткові можливості для збільшення кількості каналів первинної мережі зв'язку. Однією з таки: можливостей є перехід від аналогових систем передачі на цифрові системи імпульсно-кодовою модуляцією (ІКМ).
Первинна мережа складається з сукупності мережевих вузлів, мережевих станцій і ліній передачі, утворюючих мережу типових каналів передачі типових групових трактів. Вторинні мережі зв'язку являють собою сукупність пристроїв і каналів вторинної мережі, організованих на базі каналів первини» мережі.
Зараз продовжується подальше удосконалення кабельних радіорелейних систем передачі, розробляються цифрові системи передачі більшої канальності, створюється цифрова радіорелейна система передачі, я буде працювати в міліметровому діапазоні. Проводиться ІНТЄНСИВІ дослідження в області використання оптичних кабелів на магістральні мережі.
Список використаної літератури:
1. Радиотехнические цепи и сигналы / Под ред. А.П. Гоноровского. - М.: Советское радио, 1977. - 150 с.
2. Основы радиотехники и антены. Ч. 1,2 / Под ред. Г.Б. Белоцерковского. - М.: Советское радио.
3. Радиопередающие устройства / Под ред. М.В. Благовещенского, Г.М. Уткина. - М.: Радио и связь, 1982. - 96 с.
4. Радиорелейная связь на железнодорожном транспорте. Под ред. П.Н. Рамлау. М.:Транспорт, 1980. - 287 с.
5. Завдання на курсовий проект з методичними вказівками з дисципліни "Радіотехнічні системи".
Безкоштовно скачати реферат "Організація магістралі з аналоговою і ІКМ системами частотного і почасового поділу" в повному обсязі