Чутівська загальноосвітня школа

Адреса: Полтавська обл., с.м.т. Чутове, вул. Леніна, 2
Телефон: (05347) 9-10-58
Сайт: chutovo.at.ua
  Відправити повідомлення


Навчання в школі:
Учнівський контингент становить близько 600 учнів, який поділений на 29 класокомплекти

Школа має багату історію та давні традиції, які ми всіляко зберігаємо та продовжуємо. В її стінах у різні роки працювали видатні педагоги, а випускниками школи є передові люди не тільки селища, а й добре знані в Україні, справжні фахівці своєї справи.

Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, співпрацює з іншими навчально-виховними закладами селища, такими як: ПТУ-55, дитсадки "Веселка", "Світанок", опановує освітні горизонти та втілює свої розробки в практику, піклується про дозвілля своїх учнів. Авторитет школи постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про умови прийому в школи Полтави звертайтесь за номерами телефонів, які вказані в блоці контактів.


Відгуки користувачів: Чутівська загальноосвітня школавідгук про школу
sokolovigor
28 квітня 2010, 12:00 #

Сайт Чутівської школи http/chutovo.at.ua/ один з кращих освітніх сайтів шкіл України!


Додати коментар ↑ на початок


Зазвичай будь-яка школа Полтави або гімназія (у тому числі і Чутівська загальноосвітня школа) приймає на навчання дітей як після садка, так і без нього. Але слід пам'ятати що дитсадки у Полтаві швидше адаптують дитину до спілкування з однолітками. Це означає, що таким дітям буде легше адаптуватися не тільки в новому колективі школи, але і в подальшому - при вступі у вузи Полтави та на роботу