Шейпінг у Дніпрі

Шейпінг у Дніпрі – популярний напрям. Хтось вибирає уроки шейпінгу, заняття шейпінгом і аеробікою через віяння моди, хтось - через прагнення виглядати краще і підтягнути здоров'я. Якщо вас цікавить напрям «шейпінг», перегляньте клуби у Дніпрі, де проходять тренування в цьому напрямі.


Фітнес клуб "МастерФіт"
Адреса: м. Дніпро, вул. Свердлова, 6
Напрям: заняття в тренажерному залі, бойові мистецтва
Аеробіка, 90-60-90, Wow body, ТРХ, Power Jump, Йога-терапія, Пілатес, Пілатес «Здорова постава», New Balance, Крос фит, Fit-Mix, All Fit, Power Jump kids, гімнастика (3-6 років), гімнастика малюки (1.8-3лет), сучасні танці, Break Dance, Кік-боксинг, Тайський бокс, Тренажерний зал.

Зараз у нас з'явився безлімітний абонемент в тренажерний зал за 200 гривень на місяць! А також новий і цікавий напрямок фітнесу - TRX або тренування на петлях, вартість першого заняття складає всього 20 гривень! Приходьте до нас за здоров'ям!
Школа танців в центрі "ЗнатОК"
Адреса: м. Дніпро: вул. Героїв Крут, 16; вул. Новорічна, 55
Напрям: танці для дітей
Для дітей у нас є:
- Гімнастика
- Танці (сучасна хореографія і класична)
- Балет
- Ритміка

Для дорослих:
- Розтяжка
- Курс "90-60-90"
- Йога для мам

Наші кваліфіковані викладачі знайдуть підхід до дітей з будь-яким характером, і стануть не просто наставниками для них, а й друзями. Батьки, які привели своїх чад в наш центр, вже переконалися в зацікавленості викладачів допомогти дитині стати тим, ким він мріє.

Регулярні заходи в нашому центрі н...