Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: 8 (0362) 22-20-91
Адреса: м. Рівне, вул. Полуботка, 13


Інформація про вуз:
Державна академія статистики, обліку та аудиту є одним із найбільших вищих навчальних закладів України за чисельністю філій. У даний час Академія має 13 філій, кількість яких постійно зростає.

Система державної статистики України має розгалужену мережу навчальних закладів, які вже кілька десятків років готують бухгалтерів. Спочатку це були бухгалтерські школи, потім вони стали обласними навчальними центрами. На виконання Програми реформування державної статистики окремі обласні навчальні центри реорганізовано у філії Академії.

Філії мають необхідну матеріально-технічну базу, кваліфікований викладацький склад з великим досвідом підготовки фахівців. Загальна чисельність студентів філій складає близько трьох тисяч чоловік.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання

Форми навчання:
- денна,
- заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр,
- спеціаліст,
- магістр.

Перелік факультетів:
- облік та аудит;
- бухгалтерський облік.

Інформація для абітурієнта


Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти;
- медичну довідку за формою 086-У;
- шість фотокарток розміром 3 х 4 см;
- паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про прописку до призовної дільниці). При поданні копій зазначених документів вступник особисто пред'являє їх оригінали;
- копія трудової книжки (для працюючих);
- оформлені угоди (контракти);
- ідентифікаційний код;
- конверти з марками в межах України (4-12 шт.).

Додаткова інформація:
Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Рівному, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту
Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Рівного, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Рівного, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Рівному за бажаною спеціальністю.