Національний університет харчових технологій

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (044) 289-6400, 287-9492, 289-6713, 289-9555
Сайт: www.nuft.edu.ua
Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 68
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Навчання в НУХТ - гарантія якісної підготовки, яка базується на останніх світових досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування, зумовлена заслуженим авторитетом університету і високою кваліфікацією його фахівців.

Переважна більшість випускників розподіляється на роботу за умовами договорів із підприємствами. А студенти, які виявили схильність до наукових досліджень та отримали диплом із відзнакою, рекомендуються до вступу до аспірантури.

НУХТ - заклад освіти, в якому створено замкнений цикл доуніверситетської, ступеневої та післядипломної підготовки і перепідготовки фахівців. До складу НУХТ крім базового вищого навчального закладу входять 5 науково-дослідних інститутів, 2 Інститути післядипломної освіти, 9 заочних факультетів і 12 технікумів і коледжів, які розташовані у різних містах України.

Всього у навчальному комплексі НУХТ здобувають знання 35 тисяч студентів і слухачів. У навчальному процесі задіяні близько 100 докторів наук та професорів, 420 кандидатів наук. Серед них - 18 членів НАН України та галузевих академій, 13 лауреатів Державної премії України, 14 заслужених діячів науки і техніки та працівників освіти.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- молодший спеціаліст (у технікумах та коледжах);
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр

Перелік факультетів:
- технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів;
- хлібопекарських і кондитерських виробництв;
- біотехнології та екологічного контролю;
- інженерної механіки та пакувальної техніки;
- енергетики і енергоменеджменту;
- автоматизації і комп’ютерних систем;
- обліку, фінансів та підприємницької діяльності;
- економіки і менеджменту;
- готельно-ресторанного та туристичного бізнесу;
- бродильних і цукрових виробництв;
- технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи;
- доуніверситетської освіти

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Структура Факультету доуніверситетської освіти:
- підготовчі курси (вечірні, денні, очно-заочні, заочні);
- підготовче відділення (денна форма);
- профорієнтовані класи (в м. Київ: гімназія "Потенціал" (Оболонь), Технічний ліцей Дніпровського району, ліцей м. Шостка, Володимирецький районний колегіум (Рівненська обл.), Апостолівський районний ліцей-інтернат (м. Зеленодольськ, Дніпропетровська обл.);
- підготовчі курси в регіонах України (в містах: Шостка (Сумська обл.), Лубни (Полтавська обл.), Нововолинськ (Волинська обл.), Луцьк (Волинська обл.), Житомир, Чернігів, Сміла (Черкаська обл.), Вінниця, Новоград-Волинський;
- підготовче відділення для іноземних громадян.

Університет надає навчальні аудиторії, лабораторії, технічне обладнання для якісної підготовки слухачів, забезпечує методичною літературою.

Вечірні підготовчі курси: для учнів 10-х та 11-х класів 3 рази на тиждень (з 16 год. до 19 год. 20 хв.). Суботні (денні) підготовчі курси: для слухачів, які мешкають у м. Києві, Київській обл. та навколишніх містах і селищах (з 9 год. до 15 год.).

Очно-заочні підготовчі курси: два рази на місяць, у неділю. Заочні підготовчі курси надають можливість підготовки до вступу в університет незалежно від місця проживання.

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:
- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
- сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
- медичну довідку за формою 086-о;
- документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
- свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтво про зміну прізвища тощо (для осіб, які у пред’явлених документах мають розбіжності у прізвищі, імені або по батькові).

Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Термін подачі документів для вступу:
Початок прийому заяв та документів 2 липня 2012 року 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів 31 липня 2012 року.

Додаткова інформація:
До послуг студентів - науково-технічна бібліотека, яка розташована в окремому корпусі і має понад 1 млн. 210 тис. примірників друкованих видань, їдальні та буфети, студентські спортивно-оздоровчі табори у Конча-Заспі, на Чорному морі та в Прикарпатті, студмістечко, яке об'єднує шість гуртожитків, навчально-спортивний комплекс із сучасним басейном.

В університеті створені всі умови для творчого розвитку та фізичного розвитку студентів. Працюють численні гуртки художньої самодіяльності, творчі колективи, спортивні секції, Центр культурного та естетичного виховання.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Національний університет харчових технологійвідгук про вуз
lana_lana
27 серпня 2010, 12:16 #

Stels написал
27 марта 2010, 17:43 #

"Не вуз а гамно! Жалею что паступил сюда. у парня по тестам 124 бала а его принимают. никакой вуз. не паступайет сюда."

да как ты с тако

відгук про вуз
lana_lana
27 серпня 2010, 12:19 #

Stels написал
27 марта 2010, 17:43 #

"Не вуз а гамно! Жалею что паступил сюда. у парня по тестам 124 бала а его принимают. никакой вуз. не паступайет сюда."

да как ты с таким правописанием умудрился вобще поступить???
хам!!!!!!!!!!! =(

отличный вуз, закончила в 2008 тмм, преподаватели высшего класса!!! было бы желание учиться и в дальнейшем работать по специальности!!!

відгук про вуз
Shebunina
04 вересня 2010, 07:57 #

Вуз отличный учусь на специалиста,Менеджмент внешнеэкономической деятельности.Институт не является профильным по этой специализации, за то отличные преподаватели и дают хорошую базу.

запитання відвідувачам
Тема
27 жовтня 2010, 15:35 #

есть ли факультеты где не надо сдавать математику???))


Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Національний університет харчових технологій ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Національний університет харчових технологій не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.