Донецький економіко-гуманітарний інститут

III рівень акредитації, недержавна форма власності

Телефон/факс: (062) 345-0651, 345-0650, 348-1521
Сайт: www.dich.edu.ua
Адреса: м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 17
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
ДЕГІ сьогодні – це науковий і педагогічний досвід, сучасні методики викладання, міцний професійний колектив, більше тисячі випускників – успішних керівників і підприємців, що працюють по всій території України і за кордоном.

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр,
- спеціаліст,
- магістр.

Перелік факультетів:
- міжнародних економічних відносин.

Інформація для абітурієнта


Термін подачі документів для вступу:
Прийом документів для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами бакалавра, спеціаліста і магістра денної форми навчання, а також для навчання за освітньо-професійними програмами спеціаліста і магістра заочної форми проводиться з 22 червня по 22 липня.

Прийом документів і сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, на навчання без відриву від виробництва (заочна форма) починається 25 липня і закінчується 25 серпня для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою бакалавра.

Додаткова інформація:
Конкурсний відбір вступників з української мови і літератури, математики здійснюється приймальною комісією ДЕГІ по сертифікатам Українського центру оцінювання якості освіти, отриманими вступниками в поточному році. Додаткові вступні іспити ДЕГІ не проводить.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Донецьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Донецький економіко-гуманітарний інститутзапитання вузу
Наталья
08 вересня 2013, 17:52 #

На факультет международных экономических отношений нужно сдавать ВНО только по двум предметам - украинский язык и литература, математика?


Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Донецька, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Донецький економіко-гуманітарний інститут ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Донецький економіко-гуманітарний інститут не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Донецька, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Донецьку за бажаною спеціальністю.