Інформація про вуз:
Вінницький національний аграрний університет є багатогалузевим закладом вищої освіти, що провадить освітню, інноваційну, наукову, міжнародну, культурно-просвітницьку діяльність, має розвинуту інфраструктуру навчальних і науково-виробничих підрозділів, сприяє формуванню сучасних професійних компетенцій.
Структура університету включає 6 факультетів; 31 кафедра, відділ аспірантури та докторантури;6 коледжів: Верхівський коледж, Могилів-Подільський технолого-економічний коледж, Немирівський коледж будівництва,економіки та дизайну, Чернятинський коледж, Ладижинський коледж, Технологічно-промисловий коледж; ботанічний сад "Поділля"; Дрогобицький центр комплексного проектування; науково-дослідне господарство "Агрономічне".
Вінницький національний аграрний університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Молодший спеціаліст", "Фаховий молодший бакалавр", освітніми ступенями "Молодший бакалавр", "Бакалавр", "Магістр", "Доктор філософії" денної, заочної форм навчання, підготовку офіцерів запасу, підготовку громадян України до вступу на навчання в університет, атестує осіб з охорони праці, здійснює курсову підготовку за робітничими професіями та професійну підготовку дорадників та експертів дорадників.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна форма навчання;
- заочна форма навчання.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- магістр;
- доктор філософії;
- доктор наук.
Перелік факультетів:
- агрономії та лісівництва;
- менеджменту та права;
- інженерно-технологічний;
- економіки та підприємництва;
- обліку та аудиту;
- технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії.
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Діють місячні підготовчі курси.
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
Вступники подають особисто такі документи:
– заяву;
– копію документа, що посвідчує особу (копію паспорта або свідоцтва про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта);
– копію документа державного зразка про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
– копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
– копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти;
– копії документів, що дають право на пільги;
– чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;
– копію військового квитка або приписного посвідчення;
– копію ідентифікаційного номера.
Вступники, які користуються пільгами при вступі до університету, подають відповідні документи
Одночасно з подачею документів вступники особисто пред’являють:
- паспорт (посвідчення особи з фотокарткою, завіреною в установленому порядку для осіб, які за віком не мають паспорта);
- військовий квиток (приписне свідоцтво).
Вступники повинні мати при собі папку із зав’язками та чотири конверти з марками України.
Термін подачі документів для вступу:
Документи до університету приймаються з 13 серпня по 22 серпня (до 18.00 години) 2020 року. Для здобуття ступеня бакалавра мінімальна кількість балів з конкурсних предметів зовнішнього незалежного оцінювання має становити не менше 100 балів. Сертифікати ЗНО приймаються за 2017, 2018 2019 та 2020 роки. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019 та 2020 року. Конкурсний відбір проводиться не пізніше 12:00 години 27 серпня 2020 року.
Прийом документів для категорії осіб, які мають право складати вступні іспити до університету, проводиться: на державну форму навчання з 24 липня по 07 серпня (до 18.00 години) 2020 року; за кошти фізичних, юридичних осіб з 13 серпня по 16 серпня (до 18.00 години) 2020 року.
Додаткова інформація:
Для вступу на агрономічний факультет та факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- біологія.
Для вступу на інші факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика.
Для вступу на перший курс для здобуття ступеня магістра за спеціальністю "ВЕТЕРИНАРНА ГІГІЄНА, САНІТАРІЯ І ЕКСПЕРТИЗА" денної форми навчання на 2020-2021 навчальний рік приймаються абітурієнти, які мають документ державного зразка про повну загальну середню освіту та сертифікат (сертифікати) з наступних предметів:
1-й предмет – українська мова та література;
2-й предмет – біологія (профільний);
3-й предмет – хімія або математика.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Вінниці, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Вінницький національний аграрний університет
После учебы остался неприятный осадок.Единицы порядочных преподавателей, которые ставят отметки за знания.Остальные "тянут резину" до последнего, ставя студента в тупик перед выбором- платить или получать "2".Дипломную работу советую купить и жить спокойно пару месяцев, пока добросовестные студенты по 200 раз перепечатывают свои труды через исправленные преподавателем запятые и точки, тратя время и бумагу, потом получить "3" за диплом и чувствовать сябя полным идиотом перед своим товарищем, который купил его и даже не умеючи читать рецензию получил "5".Обидно и досадно...да ладно...
Отличный универ! Училась на 2-м высшем (менеджменте), не платил никто, преподы, в основном, прекрасные, если что-то знаешь - сдаешь сам! Отличные воспоминания!!!!!!!!!!!!!!
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Вінниці, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Вінницький національний аграрний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Вінницький національний аграрний університет не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Вінниці, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Вінниці за бажаною спеціальністю.