Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка

III рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (03546) 2-12-39, (03546) 2-27-07, (03546) 2-24-89, (03546) 2-19-91
Сайт: www.kogpi.edu.te.ua
Адреса: Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ліцейна, 1
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Сьогодні на п’яти факультетах Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка функціонують 17 кафедр, на яких науково-педагогічну роботу здійснюють близько двохсот фахівців високої кваліфікації. Професією педагога оволодівають майже три тисячі студентів денної та заочної форм навчання.

Академія готує бакалаврів із восьми, спеціалістів - із дев’яти і магістрів - із трьох спеціальностей, а в структурному підрозділі - педагогічному коледжі - молодших спеціалістів із п’яти спеціальностей. Здійснюється перепідготовка та підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр

Перелік факультетів:
- мистецький;
- педагогічний;
- іноземних мов;
- природничо-технологічний;
- фізичного виховання

Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:
Успішній реалізації науково-дослідних і навчально-виховних завдань сприяє навчально-матеріальна база: навчальні корпуси, науково-дослідні лабораторії, бібліотека з центром інтернет-ресурсів, сучасні навчальні кабінети і лекційні аудиторії, навчальні майстерні, читальні, виставкові, хореографічні, концертні зали, видавничий центр, спортивний комплекс, гуртожитки, інтернет-кафе, сучасна їдальня.

Всі структурні підрозділи академії підключені до мережі інтернет; функціонує програмне забезпечення "Бібліотека"; транслюються передачі телевізійного центру; видається газета "Замок".

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Тернополі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченкавідгук про вуз
Есенія
29 жовтня 2013, 12:23 #

Привіт усім!Після закінчення школи бажаю поступати саме у Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім.Тараса Шевченка. Скажіть, будь ласка, які саме потрібно здавати на ЗНО предмети?

відгук про вуз
Елена
04 травня 2015, 09:20 #

(Психологія)Укр.мова
біологія
історія України

запитання вузу
Мар'яна
23 червня 2014, 17:12 #

Пiсля 9 класу на який факультет можна поступити I що треба здавати?

відгук про вуз
Новик Олена
21 лютого 2016, 12:43 #

запрошуємо вас вступати на музичне мистецтво: диктант з укр. мови та творчий конкурс (усно) -виконати(заспівати) дві різнохарактерні пісні(хто немає музичної пдготовки).Якщо маєте музичну освіту, то виконуєте ще на власний вибір 2 інструментальні твори на інструмент, яким володієте. Запитання по телофону 0976532953або 0633354954. Сподіваємось,що вас зацікавить наша спеціальність.

запитання вузу
максим катерина
22 листопада 2014, 09:25 #

добого дня.мене звати катерина.Моя дочка навчаєтся у 9 класі,я б хотіла запитати на який факультет можна поступати на базі 9 класів на державній основі? І чи є у вас пільги для дітей з багатодітних сімей? Та які екзамени чи тести треба готувати для вступу? Буду дуже вдячна за відповідь

запитання вузу
Наталія
04 лютого 2016, 15:34 #

привіт мене звуть Наталія я цього року закінчую 9 клас і хочу запитати на який факультет я можу поступити після 9 класу дуже хотілобся на педагогічний.та які предмети потрібно знати щоб поступити ?

відгук про вуз
Олена Новик
21 лютого 2016, 12:58 #

Наталочка запошую на музичне мистецтво. Здавати потрібно диктант з української мови та музичне прослуховування: заспівати 2 пісні. Мій телефон 0976532953, 0633354954.

запитання вузу
Оля
08 квітня 2019, 14:15 #

Доброго дня мояучениця цього року закінчує 9 клас і вона хотілаб поступити на психолого які екзамени потрібні їй для вступу та чи буде вона отримувати якісь пільги якщо вона дитина з багатодітної сімі та напів сирота

відгук про вуз
Олена Новик
21 лютого 2016, 12:52 #

Вітаю! у нас є музичне мистецтво,образотвоче мистецтво, фізичне виховання, технологічна освіта, дошкільне виховання. На всіх факультетах є державне замовлення,але мало місць.Багатодітна сімя(5 неповнолітніх дітей)має можливість навчатись на платній основі без оплати.Запрошую на музичне мистецтво, де здається творчий конкурс- виконання 2-х пісень та диктант з укр. мови.телефонуйте 0976532953, 0633354954.

запитання вузу
Віка
02 травня 2016, 07:49 #

Привіт мене звуть Вікторія я цього року закінчую 10 клас і хочу поступати на фізичне виховання,,,ходила два роки на бокс маю КМС, зараз займаюся футболом....які треба екзамини здавати?і чи можна поступити на платне?

відгук про вуз
Марія
15 серпня 2017, 09:14 #

коли можна отримати довідку що я дійсно навчаюся у вузі

запитання вузу
Наталія
06 вересня 2019, 11:33 #

Чи є магістратура психології (заочна форма можливо є)?які предмети ЗНО треба здавати? Вартість навчання?

запитання вузу
Кравець Марія
27 січня 2022, 11:22 #

Дошкільне що здавати після 9 класу підкажіть будь ласка


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Тернополі


- Тернопiльський державний медичний університет iменi I. Я. Горбачевського

- Інститут економіки і підприємництва

- Приватний вищий навчальний заклад ''Тернопільський комерційний інститут''

- Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка

- Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола

- Чортківський інститут підприємництва і бізнесу

- Тернопільська філія Европейського університету

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Тернополя, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Тернополя, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Тернополі за бажаною спеціальністю.