Національний університет цивільного захисту України

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (057) 700-3171, (057) 707-3406
Сайт: www.nuczu.edu.ua
Адреса: м. Харків, вул. Чернишевська, 94
Відправити повідомлення



Інформація про вуз:
Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій., що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.

Сьогодні вихованці університету - бакалаври та магістри навчаються за 6 спеціальностями та 15 спеціалізаціями. Це:
- «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці (далі: ОП), Управління у сфері ЦЗ, Попередження та ліквідація НС, Менеджмент ОП та техногенної безпеки, Експертиза ОП та професійних ризиків);
- «Пожежна безпека» (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Профілактика пожеж, Аудит пожежної і техногенної безпеки, Автоматичні системи пожежної та техногенної безпеки);
- «Екологія» (Екологічна безпека);
- «Хімічні технології та інженерія» (Радіаційний та хімічний захист);
- «Психологія» (Екстремальна та кризова психологія);
- «Публічне управління та адміністрування» (Державне управління у сфері ЦЗ)».

Вступники, які виявили бажання навчатись у Національному університеті цивільного захисту України на денній формі навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Абітурієнти - майбутні курсанти - обов’язково (окрім ЗНО) складають екзамен в університеті з фізичної підготовки.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр

Перелік факультетів:
- факультет цивільного захисту;
- факультет оперативно-рятувальних сил;
- cоціально-психологічний факультет;
- факультет пожежної безпеки;
- факультет техногенно-екологічної безпеки

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Навчання проводиться на вечірній, заочній та дистанційній формах:
- з 11 січня починають роботу заочні курси довузівської підготовки;
- з 21 січня починають роботу вечірні та дистанційні курси довузівської підготовки;

Під час навчання на підготовчих курсах передбачаються такі види занять: лекції, практичні заняття, контрольні роботи.

Додаткова інформація:
Для забезпечення занять із застосуванням комп’ютерної техніки в університеті діють 11 комп’ютерних класів, які мають можливість високошвидкісного доступу до глобальної мережі Інтернет, електронної пошти та вихід у локальну комп’ютерну мережу. Гуртожиток на території університету має власну комп’ютерну мережу з безкоштовним виходом до мережі Internet. Для зручного доступу до ресурсів локальної мережі та Інтернет велика частина території університету покрита бездротовою мережею Wi-Fi, особливо території лекційних приміщень, бібліотек. В університеті функціонують обладнані аудиторії з сучасними електронними засобами навчання: інтерактивними комплексами на базі інтерактивних дошок, мультимедіа проекторів, ноутбуків та систем озвучування. дванадцять аудиторій стаціонарно обладнані смарт-телевізорами, які також дають великі можливості для забезпечення інтерактивного навчального процесу.

Для використання в аудиторіях технічних засобів навчання, що не обладнані стаціонарними мультимедійними комплексами, існують мобільні комплекси, які можна використовувати у будь-якій аудиторії університету. Фахівці університету широко використовують сучасні IT-технології для створення методичного мультимедійного інтерактивного контенту. Університет має свою медіа-студію, де створюються мультимедійні навчально-методичні матеріали: відео-лекції, фільми та мультимедійні матеріали для електронних підручників та посібників, програмні тренажери формування навичок прийняття рішень керівниками структурних підрозділів ДСНС.

В університеті широко використовуються технології відеоконференцзв’язку, веб-трансляції та вебінару для забезпечення науково-практичних конференцій та будь-яких заходів, завдяки чому поширюються міжвузівські та міжнародні зв’язки університету.

У навчальному закладі функціонує 98 сучасних навчальних аудиторій, з них – 14 лекційних залів, 22 спеціалізовані класи, 8 стаціонарних комп’ютерних класів, 21 науково-дослідна лабораторія. На сьогодні навчальний процес забезпечують 176 кандидатів наук та 40 докторів.

Матеріально-технічна база університету дозволяє навчати до 3000 курсантів та студентів денної форми навчання. Щороку з лютого місяця працюють підготовчі курси з української мови та літератури і фізичної підготовки.

Бібліотека НУЦЗУ має просторі сучасні приміщення загальною площею 495 кв. м; для зручності читачів на вулиці Баварській, 7 створено її філіал. До послуг користувачів 5 абонементів (2 абонементи навчальної літератури, 2 абонементи художньої літератури та абонемент наукової літератури), 3 читальних зали на 200 місць, які обладнано персональними комп'ютерами для користування електронною бібліотекою з виходом до мережі Internet. Упроваджено технологію Wi-Fi. Наразі фонди бібліотеки нараховують 114 644 примірників (книги, методичні видання, довідкову літературу, газети, журнали, нормативно-технічні документи, звіти, дисертації), 750 повнотекстових навчальних документів в електронному вигляді. Користувачам надано можливість дистанційно переглядати електронні документи із загальноосвітніх і спеціальних дисциплін. З 2014 року бібліотека приєдналася до руху «Єдиний читацький квиток», що дає змогу студентам користування фондами читальних залів всіх вищих навчальних закладів Харкова.

Починаючи з другого року навчання, курсанти несуть службу у навчальній пожежно-рятувальній частині (НПРЧ), яка працює паралельно з міськими пожежно-рятувальними підрозділами та бере участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Автомобільний парк НПРЧ нараховує 12 одиниць техніки. Поряд з вітчизняними авто працює спецтехніка з Німеччини, що дає можливість курсантам відпрацьовувати практичні навички при ліквідації надзвичайних ситуацій за європейськими стандартами.

Студенти і курсанти мають можливість навчатись на військовій кафедрі підготовки офіцерів запасу.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.




Відгуки користувачів: Національний університет цивільного захисту України



відгук про вуз
123vova321
02 березня 2010, 16:36 #

хороший


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Харкові


- Харкiвська державна академiя культури

- Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі

- Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

- Національний університет цивільного захисту України

- Комунальна установа "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради

- Міжнародний Соломонів університет (Східноукраїнська філія)

- Національна академія Національної гвардії України

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Харкова, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Національний університет цивільного захисту України ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Національний університет цивільного захисту України не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Харкова, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Харкові за бажаною спеціальністю.