Інформація про вуз:
Утворений шляхом об’єднання двох вишів м. Києва – Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Державного економіко-технологічного університету транспорту.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
перший (бакалаврський) рівень;
другий (магістерський) рівень;
третій (освітньо-науковий) рівень; науковий рівень.
Перелік факультетів:
Факультет судноводіння;
Факультет експлуатації технічних систем на водному транспорту;
Факультет управління і технологій;
Юридичний факультет;
Факультет інфраструктури і рухомого складу залізниць;
Факультет управління залізничним транспортом.
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Так
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
- копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
- копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
- копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (у визначених цими Правилами);
- чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.
Вступники денної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт обов’язково проходять спеціалізований медичний огляд, направлення на яке видає приймальна комісія, про що їм у поліклініці видається довідка форми 25-Ю. Цю довідку вступник має подати до Приймальної комісії не пізніше терміну закінчення прийому документів згідно з пунктом 3 розділу ІV цих Правил прийому.
Особи, які не відповідають за станом здоров'я вимогам, що пред'являються до осіб для роботи на суднах морського і річкового флоту (згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 листопада 1996 р. № 347), або відмовились від проходження медичного професійного відбору, до участі у конкурсі не допускаються.
Вступники заочної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт обов’язково надають до Приймальної комісії медичну довідку за формою 086-о.
Вступники, що працюють на морських та річкових суднах, при вступі на заочну або денну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра та ступеня магістра мають право замість медичної довідки за формою 25-Ю та 086-о надати оригінали чинних морських медичних документів та наркологічних тестів.
Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог до зарахування) та залишаються в особовій справі до закінчення періоду навчання.
Термін подачі документів для вступу:
Основний набір на денну та заочну форму навчання з 12 по 26 липня 2018 року.
Додатковий набір на заочну форму навчання з 1 по 23 листопада 2018 року.
Додаткова інформація:
На даний час в ДУІТ функціонують вісім факультетів (шість – у м. Києві, один – у м. Миколаєві та один – у м. Ізмаїлі Одеської області), які готують бакалаврів і магістрів для водного і залізничного транспорту не тільки України, а й інших держав. У трьох коледжах Університету (двох – у м. Києві та одного – у м. Кілія Одеської області), ведеться навчання молодших спеціалістів транспортної інфраструктури. У Київському тренажерному центрі проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівці водного транспорту. Університет готує наукові та науково-педагогічні кадри через власну аспірантуру і докторантуру та надає їм змогу захищати кандидатські і докторські дисертації у своїх спеціалізованих вчених радах. Творчі здібності студенти, аспіранти та працівники реалізують в аматорських колективах Центру культури і мистецтв Університету, в тому числі в народному театрі-студії «Райдо». Наші студентські команди з плавання, міні-футболу, баскетболу, армрестлінгу та інших видів спорту – традиційні лідери чемпіонатів м. Києва та універсіад.
Матеріально-технічну базу Університету складають власні навчальні корпуси; лабораторії із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін; комп’ютерні класи, що оснащені персональними комп’ютерами останніх модифікацій, з’єднаними в локальну мережу і підключеними до Інтернету, бібліотека; актові зали; ігрові і тренажерні спортивні зали, студентські гуртожитки.
Університет має досить потужний науково-педагогічний колектив, в якому працюють понад 50 докторів наук, професорів та 240 кандидатів наук, доцентів, десятки висококваліфікованих фахівців-практиків в галузях водного та залізничного транспорту. ДУІТ здійснює співробітництво з вищими навчальними закладами транспортного профілю зарубіжних країн, міжнародними організаціями, а наші фахівці долучаються до розробки та імплементації нормативних документів в галузі освіти і науки, в тому числі щодо формування у студентів необхідних компетентностей керівних спеціалістів транспортних організацій. Орієнтація на міжнародні стандарти сприяє не лише досягненню належної якості підготовки фахівців, а й їх успішному працевлаштуванню і службовій кар’єрі у підприємствах, установах та організаціях морського, річкового і залізничного транспорту України й інших країн.
Наш Університет впевнено дивиться у майбутнє і готовий надати фахову підготовку та путівку у професійне життя всім, хто бажає поєднати свою долю із завжди необхідною та актуальною сферою транспорту – «кровоносною системою» національної і світової економіки.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Видео
Відгуки користувачів: Державний університет інфраструктури та технологій
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Державний університет інфраструктури та технологій ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Державний університет інфраструктури та технологій не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
запрошує на навчання:
- факультет інформаційних систем і технологій
- факультет економіки та менеджменту
- факультет безпеки підприємств
- юридичний факультет
- інститут шоу-бізнесу
Європейська освіта в Україні ЛАСКАВО ПРОСИМО!
м. Київ, бул. ак. Вернадського, 16В (044) 450-6490, 452-3568 www.e-u.in.ua