Інформація про вуз:
Університет засновано у 1998 році.
Університет "Україна" – єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я. Він свідомо взяв на себе місію вчити людей із особливими потребами. У цьому його унікальність.
В університеті проводиться науково-дослідна робота, визначено напрями наукових досліджень, створено навчально-дослідну лабораторію фізичної реабілітації інвалідів. Налагоджено співробітництво з українськими, іноземними та міжнародними установами і навчальними закладами.
В університеті діють: Інститут піспядипломної освіти, Корпоративний навчальний заклад, Інститут вищої професійної освіти ВМУРоЛ «Україна».
Однією з сильних сторін університету є його викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь, багато з них одночасно працює в інших вищих навчальних закладах, передусім у національних, у тому числі й Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ», КНЕУ ім. Вадима Гетьмана тощо. Та найцікавіші лекції студентам читають «практики» –люди, які не одне десятиліття присвятили не теоретичному вивченню предмету, а застосуванню знань у реальному житті. Це – програмісти, юристи, дизайнери, соціологи, редактори... Ті, кому не з чужих уст відомо про підводні рифи своєї професії та про те, як від них уберегтися. Студенти із захопленням слухають їхні розповіді про різноманітні випадки у професійній діяльності, таким чином здобуваючи найважливіші знання своєї спеціальності – практичні.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.
Перелік факультетів:
- Права та суспільних відносин
- Інженерно-технологічний
- Соціальних технологій
- Біомедичних технологій
- Комп'ютерних технологій
- Філології та масових комунікацій
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Дисципліни доуніверситетської підготовки: українська мова, українська література, англійська мова, математика, історія України, хімія, біологія, творче завдання (живопис, малюнок, композиція).
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
- заява на ім’я ректора за єдиною формою, у якій зазначається обраний напрям підготовки та форма навчання;
- сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти;
- паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта);
- 6 однакових фотокарток розміром 3x4 см;
- військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) для чоловіків;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- медична довідка за формою 086/У;
- карта профілактичних щеплень за формою 063/O;
- копія трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи);
- договір на підготовку (у випадку платного навчання);
- копія додатку до диплому про вищу освіту (при вступі до магістратури);
- автобіографія (при вступі до магістратури);
- документи, що дають право на пільги (якщо такі є);
- можливо також: декілька файлів, конвертів, папка для документів.
Остаточний перелік усіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або засвідчена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: 8 (044) 409-27-62, 8 (044) 424-70-08 .
Додаткова інформація:
Безсумнівною перевагою Університету «Україна» перед іншими закладами освіти є те, що він надає свої послуги тим, кого прийнято називати «люди з особливими потребами». Малозабезпечені, діти-сироти та інваліди мають право на безкоштовне (або пільгове) навчання в університеті. Не позбавлені привілеїв і ті, хто навчаються на «відмінно». Таким студентам університет щосеместрово надає знижку в оплаті за навчання. Відсоток цієї знижки можна суттєво підвищити, активно займаючись громадською роботою: ставши старостою групи, беручи участь у благодійник акціях університету, волонтерському загоні, працюючи у студраді… навіть президентом! Звісно, студколективу.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.