Інформація про вуз:
Університет підтримує стійкі міжнародні контакти з реалізації наукових проектів, стажування викладачів і студентів у зарубіжних університетах і на сільськогосподарських фермах і в фірмах. Щорічно виїжджають на виробничу практику 100-150 студентів в аграрні підприємства Великобританії, Франції, Ірландії, Німеччини, Швеції.
Сьогодні університет - це навчально-науково-виробничий комплекс, в якому працюють більше тисячі співробітників і навчається понад 5 тис. студентів. Навчальний процес і наукові дослідження забезпечують понад 300 наукових і науково-педагогічних працівників, з них 46 докторів наук, професорів, 189 кандидатів наук, доцентів, 27 Заслужених діячів науки і техніки, Заслужених працівників освіти, 18 академіків і членів-кореспондентів різних академій наук.
У вузі сформувалося 15 наукових шкіл, в яких підготовлено сотні докторів і кандидатів наук, близько 50 тисяч фахівців різного профілю. Більше 500 з них - іноземні громадяни, які працюють в 48 країнах світу. У вузі підвищили кваліфікацію більше 25 тисяч фахівців різних професій і посадових категорій.
В останні роки університет трансформувався в вуз, в якому ведеться підготовка фахівців з принципово новими можливостями, що відповідають вимогам світових стандартів. Істотно збільшилися ці можливості у підготовці кадрів нової орієнтації за рахунок входження вузу до складу НАУ - нині Національного університету біоресурсів і природокористування України - провідного вищого навчального закладу аграрного профілю країни.
Університет, набувши статусу дослідницького ВНЗ, готує кадри на основі інтеграції навчальної, науково-дослідної та інноваційної діяльності як головної умови підвищення рівня підготовки фахівців здатних прискорити впровадження досягнень науково-технічного процесу в агропромислову та природоохоронну галузі.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
денна, очна, заочна форми навчання
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
бакалавр, спеціаліст та магістр
Перелік факультетів:
- економічний факультет;
- агрономічний факультет;
- факультет землеустрою та геодезії;
- факультет ветеринарної медицини;
- факультет механізації виробництва і технології переробки сільгосппродукції;
- факультет лісового, садово-паркового і мисливського господарства