Інформація про вуз:
Хмельницьку філію «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» було створено у 2016 році шляхом реорганізації Державного підприємства «Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.01.2016 р. № 37) і утворення на його основі відокремленого структурного підрозділу Донецького національного університету імені Василя Стуса.
Сьогодні філія здійснює статутну і господарську діяльність на території Поділля з метою надання якісної і сучасної вищої освіти, задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних фахівцях і наближення місця навчання до місця проживання здобувачів вищої освіти.
Хмельницька філія «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» разом з іншими підрозділами університету утворює потужний освітньо-науковий комплекс, який за 3 роки перебування на Подільській землі встиг здобути цілий ряд престижних нагород всеукраїнського і світового значення. Серед них:
• Премія Свободи, якою в 2015 році під час проведення щорічного саміту Wroclaw Global Forum було нагороджено університет за розбудову свободи у світі;
• Почесне звання «Лідер вищої освіти України», яким у 2016 році був двічі відзначений Донецький національний університет імені Василя Стуса за результатами участі у міжнародних спеціалізованих виставках «Освіта та кар’єра» (м. Київ);
• «Гран-Прі» за напрямом «Інформаційні технології у вищому навчальному закладі» (2015 р.);
• «Гран-Прі» за напрямом «Профорієнтаційна робота серед молоді» (2016 р.);
• Золота медаль у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу» (2016 р.).
Престиж і висока якість освіти підтверджуються не лише визначними нагородами, а й численними рейтингами:
• Рейтинг QS World University Ranking – один з 4-х українських вишів, що увійшов до рейтингу у 2016/2017році
• рейтинг Освіта.ua – 2 місце серед вишів Центральної України в 2016 році;
• рейтинг Наукометричної платформи Scopus – 17 місце серед 128 вишів України у 2016 році;
• рейтинг «Топ-200 Україна» - 32 місце у 2015/2016 році;
• 1 місце серед університетів м. Вінниця за показником поданих заяв для вступу у 2016 році.
Хмельницька філія «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» є частиною університету, що має потужні міжнародні зв’язки і є учасником багатьох міжнародних проектів у сфері модернізації освіти:
• єдиний ВНЗ України, що став членом Guide Association (Асоціація Глобальних Університетів Дистанційної Освіти, Італія), заснованої з метою просування інноваційних технологій у сфері освіти;
• член European University Association (EUA);
• учасник проекту «Європейський розвиток ДонНУ у м. Вінниця» Міжнародного фонду «Відродження»;
• учасник міжнародних проектів в рамках програми ТЕМРUS: ATHENA «Сприяння життєздатним та автономним системам вищої освіти у регіоні Східного сусідства»; IMPRESS «Підвищення ефективності студентських служб»; InterEULawEast «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі - InterEULawEast»;
• учасник програм академічної мобільності в рамках програми «Erasmus+».
Завдяки міжнародному визнанню ДонНУ імені Василя Стуса і партнерству з провідними закордонними вишами студенти Хмельницької філії мають можливість здобувати знання не лише у стінах університету, а й подорожуючи світом. На сьогоднішній день 33 закордонні вищі навчальні заклади є постійними партнерами ДонНУ імені Василя Стуса у сфері модернізації освіти і академічного обміну.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна з нормативним терміном навчання, заочна з нормативним терміном навчання;
- денна зі скороченим терміном навчання, заочна зі скороченим терміном навчання (на основі ОКР «Молодший спеціаліст», базової або повної вищої освіти).
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- магістр;
- доктор філософії;
- доктор наук.
Перелік факультетів:
- біологічний;
- економічний;
- історичний;
- іноземних мов;
- математики та інформаційних технологій;
- фізико-технічний;
- філологічний;
- хімічний;
- юридичний.
63 наукових спеціальності аспірантури;
25 наукових спеціальностей докторантури.
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Центр безперервної освіти ДонНУ імені Василя Стуса здійснює підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту. Сьогодні навчання на курсах побудоване так само, як в університеті: лекції, семінари, практичні заняття в групах, індивідуальні консультації. Програми занять повністю відповідають програмам дисциплін, рекомендованих Українським центром оцінювання якості освіти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Навчання на підготовчих курсах здійснюється з наступних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія, російська мова, основи правознавства, німецька мова. Також здійснюється підготовка до творчого конкурсу, який є обов'язковим предметом для вступу на спеціальність «Журналістика».
Слухачі, які успішно пройшли навчання на курсах, мають право на першочергове зарахування і отримують додаткові бали при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні освітні програми.
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
• копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта);
• атестат про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
• сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти із зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних конкурсних предметів;
• копія військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних при вступі на денну форму);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3*4 см;
• документи, які підтверджують право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом (за наявності);
• копія довідки про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН) (у разі присвоєння ІПН).
На вимогу вступника Приймальна комісія засвідчує копію атестата про повну загальну середню освіту і додатка до нього, копію сертифіката ЗНО та інших документів при наявності оригіналів документів.
Термін подачі документів для вступу:
12 липня - 20 липня – для вступників на основі повної загальної середньої освіти, які мають складати вступні іспити, проходити співбесіду або творчий конкурс;
12 липня - 26 липня – для вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають за результатами ЗНО;
10 липня - 24 липня – для вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст» і вступників на паралельне навчання;
10 липня - 24 липня – для вступників на основі базової та повної вищої освіти для здобуття ступеня освіти «Магістр».
Додаткова інформація:
Перевагою навчання в університеті є створене для студентів надсучасне освітнє онлайн-середовище, яке об’єднує мережеві сервіси щоденного користування. Це надає можливість усім студентам безкоштовно встановлювати програми для спілкування з викладачами і одногрупниками через миттєві повідомлення та аудіо-відео дзвінки, конспектувати лекції у віртуальному записнику і надавати спільний доступ до них будь-кому, брати участь в онлайн-конференціях, організовувати розклад в особистому календарі, листуватися в корпоративній мережі, працювати разом над спільними документами на кількох пристроях одночасно.
Студентські роки пов’язані не лише з навчанням. Це роки незабутніх вражень, активної творчості, студентських веселощів і розваг, роки справжньої студентської дружби. Розуміючи, наскільки важливими є збереження та примноження культурних традицій університету, розвиток студентського самоврядування і підтримка університетського духу, у 2016 році у складі університету було утворено Центр культурно-естетичного розвитку та соціальних проектів. Тож кожен студент може долучитися до участі у таких заходах, як Посвята в студенти, День Університету, студентські фестивалі «Дебют першокурсника» та «Екватор». Окрім цього, значна увага в університеті приділяється і заходам національно-патріотичного та історичного спрямування. Серед них – тематичні фотовиставки, зустрічі з письменниками і громадським діячами, вечори пам’яті тощо.
Донецький національний університет імені Василя Стуса – цe вeлика рoдина! Щоpоку студeнтами універcитету стaють більш ніж 2000 талановитиx випуcкників з різниx облаcтей Укpаїни! Тoж приєднуйтеcь і ви дo вeликого і дpужнього кoла студeнтів-однодумців!
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Хмельницькому, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Фотографии
* Фотографии представлены администрацией: Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «ДонНУ-Поділля»
Відгуки користувачів: Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «ДонНУ-Поділля»
Таке різноманіття спеціальностей! Нашим дітям пощастило, не потрібно їхати «світ за очі» за якісною освітою. І стільки багато докторів, професорів… Вражає!
Навчаюсь другий рік у Вінниці. Шкода, що коли поступав, не було філії і довелося поїхати з дому, але воно того варте. Удачі всім, хто поступає. ДНУ це вірний вибір!
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Хмельницького, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «ДонНУ-Поділля» ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «ДонНУ-Поділля» не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Хмельницького, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Хмельницькому за бажаною спеціальністю.