ПВНЗ Київський медичний університет (КМУ)

IV рівень акредитації, недержавна форма власності

Телефон/факс: (044) 567-2929, (050) 337-8101, (068) 854-4031
Сайт: kmu.edu.ua
Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Київський медичний університет — перший приватний заклад вищої медичної освіти на пострадянському просторі, заснований у 1992 році. В 2019 році став кращим приватним закладом вищої освіти України. Наше бачення — трансформувати систему охорони здоров’я на благо людей та громад і стати національним лідером у підготовці медичних працівників.

Сьогодні сферою нашої компетенції є медична, стоматологічна та фармацевтична освіта у різних формах (стаціонарна, заочна, онлайн, дистанційна), проведення науково-просвітніх заходів та друк публікацій. КМУ імплементує останні дані доказової медицини на всіх етапах навчання та післядипломному рівнях за допомогою всіх доступних інструментів і ресурсів.

Університет об’єднує більше 3900 здобувачів вищої освіти, серед яких 700 інтернів. Біля 35% контингенту — студенти-іноземці із 62 країн світу, що створює унікальну інтернаціональну атмосферу. Представлено три спеціальності: 222 "Медицина", 221 "Стоматологія" та 226 "Фармація, промислова фармація". Навчання відбувається на 22 кафедрах, 14 з яких – клінічні, що розміщені в державних, комунальних та приватних лікарнях. Працюють підготовчі відділення для українських та іноземних громадян. Студенти мають можливість проходити виробничу практику в Польщі на базі лікарень-партнерів.

Потужно представлена післядипломна освіта: інтернатура – 23 спеціальності, 3 освітньо-наукові програми з аспірантури, 11 спеціальностей клінічної ординатури та докторська програма доступна на більшості спеціальностей охорони здоров’я. Нашим ноу-хау є можливість проходження інтернатури на базі асоційованих клінік Києва, Одеси, Дніпра та Черкас. Ми співпрацюємо майже з 60 сучасними приватними клініками: інтерни можуть обирати не лише спеціальність, але й клініку, а також мають унікальну можливість ротації.
Університет має власну сучасну стоматологічну клініку — СтоматЦентр "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ". В 2017 році було відкрито філію — Харківський інститут медицини та біомедичних наук (khim.kmu.edu.ua), а в 2019 - Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я (dimh.kmu.edu.ua) з метою підготовки висококваліфікованих медичних працівників для відповідних регіонів.

Ми опікуємося розвитком сучасних компетенцій наших студентів, які допоможуть їм стати конкурентоспроможними фахівцями: в 2020 році відкрито надсучасний "Центр симуляційного навчання та оцінювання", "Кар’єрний центр", а також створено професійний мовний центр для фахівців галузі охорони здоров’я спільно з університетом Джорджії (США).

Завжди раді бачити вас в Київському медичному університеті!

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна

Перелік факультетів:
- медичний;
- стоматологічний;
- фармацевтичний

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Наявні підготовчі відділення для українських та іноземних громадян. Детальну інформацію про курси підготовки до ЗНО ви можете отримати за телефоном 067 606 38 36.

Додаткова інформація:
ПЕРЕЛІК ЗНО ПО СПЕЦІАЛЬНОСТЯМ
222 "Медицина"
Медичний факультет
Термін навчання - 6 років
Форма навчання - денна
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література - 100
Хімія або математика - 150
Біологія або фізика - 150
221 "Стоматологія"
Стоматологічний факультет
Термін навчання - 5 років
Форма навчання - денна
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література - 100
Хімія або математика - 150
Біологія або фізика - 150
226 "Фармація, промислова фармація"
Фармацевтичний факультет
Термін навчання - 5 років
Форма навчання - денна (5 років), заочна (5,5 років)
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література*
Хімія або математика (за вибором вступника)
Біологія або фізика (за вибором вступника) **
*Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 130 балів.
**У 2022 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021, 2022 років (в різних комбінаціях).

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: ПВНЗ Київський медичний університет (КМУ)запитання вузу
Дарашаа
29 квітня 2013, 19:18 #

Що саме при вступі повинен здавати майбутній фармацевт?

відгук про вуз
Studrada
04 травня 2013, 07:30 #

Українська мова та література, хімія - профільна дисципліна біологія або фізика.
Докладніше тут http/www.medinstitut.kiev.ua/perelk--konkursnikh-predmetv/

запитання вузу
Лера
28 січня 2015, 23:10 #

Учусь в Ереванском государственом университете на фармацевтическом факультете на 1курсе могу перевестись на второй курс с сентября ?и нужно ли здавать экзамены?

запитання вузу
Наталья
03 липня 2013, 08:07 #

Добрый день,скажите а если у меня уже есть средне специальное образование, мне поступать как после 11 классов или можно как после мед.колледжа. И у меня ЗНО 2011 года оно подойдет?

запитання вузу
Влад
07 листопада 2013, 21:19 #

Какие предметы здавать на медецинский факультет?

відгук про вуз
АнонІМ
08 грудня 2013, 15:39 #

Я студентка МИ УАНМ. Хотілося б сказати щось хороше про свій університет,але нажаль не можу. Рівень навчання наданий студентам не вражає (моя оцінка 3 з п'яти можливих). На рахунок деканату можу сказати, що ніякої допомоги та інформації студентам я не спостерігав (з ранку до кінця робочого часу сидять і палять на своєму задрипаному другому поверсі). На рахунок вчителів ,то як і у житті: є "хороші" люди та "погані", можу лише виділити що більшість викладачів висококваліфіковані люди. Все це не грає такої великої ролі. Найголовніше є те,що університет з корумпований. Звісно не так як Богомольця (не в такій кількості), але можу заприсягтися - кожен викладач бере хабар!Мої Шановні Колеги-Стоматологи у майбутньому, обминайте цей Університет 101 дорогою. Ви витратите купу грошей на хабарі!Здати все своїми силами просто нереально. Є предмети по яким всі будуть змушеними платити.
Студенти які не вчаться, прогулюють і не дають хабарі за свої пропуски чи двійки , університет просто дотягує до КРОК 1 а потім через заборгованість по предметам відправляє вас назад на 1 курс і ви повторно платите гроші за навчання. Шановні батьки, якщо ваші діти вже вчаться у цьому університеті, слідкуйте за їхньою успішністю!Не втратьте свої гроші!
Список викладачів які вимагають гроші!
1. Кірик Тамара Вікторівна - володіє 60% акцій в університеті, та ще за свої предмети стягує по 100-150 гривень за модуль. Їздить на машині свого сина, «skoda octavia »щоб не подавати виду, сама ж має дві дорогі іномарки.
2. Кризина Павло Степанович – викл. Анатомії та зав. кафедри загальної хірургії. Дуже багато студентів розвів на великі суми (1000-3000 грн.) сам же ставив оцінки олівцем а потім витирав, студенти приносили грощі – він ставив хорощі оцінки,закривав модулі а потім знову витирав гумкою. Людина дуже некрасиво вчиняла з хорошими студентами.
3. Курілов Сергій Батькович – колишній ректор, зав. кафедрою Мікробіології. Закриває абсолютно всі модулі,пропуски,двійки по всім предметам за дуже великі грощі (1000-2000$). Він трохи не в цій рубриці, він звісно не вимагає, він просто Бере. На перший погляд нормальний чоловік з почуттям гумору. Але я з часом зрозуміла, що людина гнила. Його відношення до студентів як до гівна,а характер жіночій.

запитання вузу
Пусте місце
30 березня 2014, 20:11 #

Я, студент Київського медичного університету УАНМ (КМУ УАНМ), а ось з якої шафи воно дістало свого скелета, я не розумію. По-перше визначіться зі статтю, по-друге все тече, все змінюється і на сьогоднішний день в КМУ УАНМ також відбулися зміни, а саме: Курілов не працює більше в КМУ УАНМ, він перейшов в МАЄМ, а про Кризину вже краще говорити тільки хороше або взагалі нічого, а ось Кірик персона загадкова але й вона розуміє, що зміни доберуться і до неї. Але яке відношення мають дані персони до стоматологічного факультету і чому майбутні стоматологи повинні обходи цей вуз якоюсь там дорогою, я не зрозумів. Дякую. Висновки зробите самі.

відгук про вуз
Саша45
06 серпня 2019, 15:57 #

С полом путается чтоб на него(её) на наехали эти товарищи,а может и просто очепятка в текстовом редакторе, у меня такое сто раз было. По вашему отзыву видно что человек всё-таки в теме и далеко не посторонний. А то что у вас в частном вузе коррупция это вообще шокирует! Зачем? Для чего таким заниматься? В общем у вас там бордель и в этом бреду, действительно, лучше не принимать участия

відгук про вуз
Studrada
27 березня 2014, 17:37 #

Київський медичний університет УАНМ підтримує талановиту молодь та пропонує на конкурсній основі, взяти участь у найцікавішому заході приймальної кампанії 2014 - отриманні *"Університетського гранта" і **"безкоштовного навчання" за професією медичного/фармацевтичного профілю.
Детальніше на офіційному сайті КМУ УАНМ

відгук про вуз
Studrada
05 квітня 2014, 22:43 #

КМУ УАНМ має честь запросити Вас до проведення Дня відкритих дверей, який відбудеться: 12 квітня 2014 року об 11.00 в приміщенні Університету (ректорат) за адресою: вул. Л.Толстого, 9
На зустрічі буде показано презентацію про Університет та про основні напрями його діяльності.
Ви зустрінетесь з деканами факультетів, провідними викладачами, студентами та випускниками Університету.

запитання вузу
гость
15 червня 2014, 09:27 #

Що при вступі повинен здавати на стоматолога, які предмети?

запитання вузу
Studrada
23 червня 2014, 06:35 #

На Ваше питання є відповідь у описі університету, але нагадаємо, що для вступу на стоматологічний факультет Вам потрібно було здавати ЗНО з таких предметів:
- українська мова та література
- біологія;
- фізика або хімія

відгук про вуз
Руслан
27 вересня 2014, 19:11 #

здраствуйте, скажите пожалуйста можно ли перевестись в Богомольця посреди семестра? То есть сейчас.

відгук про вуз
Studrada
30 вересня 2014, 15:59 #

Здравствуйте. С НМУ им. Богомольця в КМУ УАНМ и наоборот - посреди семестра не реально перевестись.

запитання вузу
Studrada
30 вересня 2014, 16:05 #

Здравствуйте. Перевестись посреди семестра нельзя.

запитання вузу
Инна
29 вересня 2014, 09:12 #

Добрий день. У мене є вища освіта за спеціальністю: Психолог. Хочу підвищити кваліфікацію до психотерапевта. Підкажіть, будь ласка, на який факультет мені потрібно поступати і які іспити здавати? Ваш сайт тимчасово не працює.

запитання вузу
Studrada
01 жовтня 2014, 14:12 #

Доброго дня, Інна. Нажаль в нашому університеті немає спеціальності психотерапевт.

запитання вузу
Леся
23 жовтня 2014, 09:10 #

скажіть, будь ласка, в цьому вузі тільки платне навчання?

запитання вузу
Studrada
25 жовтня 2014, 09:06 #

Доброго дня, Леся.
КМУ УАНМ - приватний вуз і навчання в ньому платне. Але з 2014 року в нашому університеті для найкращих абітурієнтів є можливість навчатися безкоштовно, на першому курсі, а саме за Грантом.

запитання вузу
Ирина
20 червня 2020, 09:19 #

Здравствуйте, а как можно получить грант на бесплатное обучение?

запитання вузу
Богдан
02 січня 2015, 20:22 #

какие предметы нужно сдавать на хирургию?

запитання вузу
Studrada
06 січня 2015, 15:07 #

Здравствуйте, Богдан.
Для поступления в КМУ УАНМ Вам нужно сдавать: 1. украинский язык и литературу; 2. биологию; 3. Химию.

запитання вузу
Акмаль
24 січня 2015, 12:41 #

Есть ли обучение на русском языке?

Какую специальность получает выпускник после окончания 6 курса мед.факультета?

запитання вузу
Studrada
27 січня 2015, 10:31 #

Здравствуйте, Акмаль.
Для иностранцев есть обучение на русском языке.Специальность Вы получаете уже после интернатуры.

відгук про вуз
Галина
30 січня 2015, 12:12 #

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, який порядок вступу на заочне відділення (фармація)? Чи потрібно здавати іспити? Чи є увас підготовчі курси для людей, які давно закінчили школу і мало що пам'ятають зі шкільної програми? Завчасно дякую за відповідь.

відгук про вуз
Studrada
16 лютого 2015, 19:13 #

Доброго дня.
На заочне відділення потрібно зареєструватись зараз на ЗНО. (укр.мова, біологія, хімія)

запитання вузу
Вика
18 лютого 2015, 10:10 #

а можно поступить на бюджет?

запитання вузу
Studrada
19 лютого 2015, 07:45 #

Доброго дня, Віка.
КМУ УАНМ - приватний вуз і навчання в ньому платне. Але з 2014 року в нашому університеті для найкращих абітурієнтів є можливість навчатися безкоштовно, на першому курсі, а саме за Грантом.

запитання вузу
Ангеліна
26 лютого 2015, 13:30 #

Скільки взагалом коштує навчання ?

запитання вузу
Studrada
27 лютого 2015, 09:30 #

Доброго дня, Ангеліна.
На 2014-2015 рік навчання.
Медичний факультет - 89 400 грн / 6 років.
Стоматологічний факультет - 102 000 грн / 5 років.
Фармацевтичний факультет - 72 500 грн (очна форма навчання), 47 850 грн (заочна форма навчання)/ 5 років.

Розцінка на 2015-2015 рік навчання буде відома в квітні місяці.

запитання вузу
Наташа
13 березня 2015, 13:09 #

Доброго дня!
Чи можливий вступ до вашого вузу, на другий курс по диплому молодшого спеціалиста, на кафедру фармації, заочне відділення!

запитання вузу
Studrada
16 березня 2015, 16:45 #

Доброго дня, Наташа.
Вступ можливий, якщо в дипломі вказана спеціальність фармацевт код 5.12020101.

відгук про вуз
Наташа
26 березня 2015, 12:39 #

Здраствуйте, а какие нужно здавать екзамени что б поступить, после мед.колледжа на 2 курс.

відгук про вуз
Studrada
27 березня 2015, 09:48 #

Здравствуйте, Наташа.
Чтобы поступить на 2 курс в КМУ УАНМ после колледжа,Вам, нужно будет сдавать три экзамена:
стоматология, лечебное дело (анатомия человека, физиология, медбиология),
фармация (фармакология, фармакогнозия, технология лекарств).

запитання вузу
Таня
17 травня 2015, 09:07 #

я як буде проходити іспит( якшо я хочу поступити на 2 курс після мед коледжу) на лікувальну справу?

запитання вузу
Елена
28 березня 2015, 13:07 #

Добрий день. Скільки років треба навчатися в інтернатурі після закінчення фармацевтичного факультету, скільки це приблизно може коштувати, чи направляє університет до інтернатури (чи самому шукати).

запитання вузу
Studrada
30 березня 2015, 16:14 #

Добрий день, Елена.
В нашому університеті для фармацевтів ще немає інтернатури, але планують зробити.

запитання вузу
Юлія
13 травня 2015, 13:15 #

Доброго дня! Я хочу вступати до фармацевтичного факультету. Підкажіть, я матиму право працювати тільки фармацевтом чи після закінчення курсів післядипломної освіти, зможу, наприклад, працювати гомеопатом?

запитання вузу
Studrada
13 травня 2015, 16:44 #

Доброго вечора, Юлія. Зможете все, якщо маєте бажання. А краще зателефонуйте (+38044) 234-99-92 з 9:00 - 17:30 та дізнайтесь докладніше про таку можливість у наших консультантів. Дякую.

запитання вузу
Юлиза
12 листопада 2015, 22:27 #

Здравствуйте, уважаемые сотрудники, профессора, преподаватели! Очень приятно было узнать о существовании Университета народной медицины!Мне очень интересна нетрадиционная медицина и очень хотелось бы усвоить хотя бы основные методы лечения. Я студентка 4 курса лечебного факультета Оренбургского Государственного медицинского университета. По новой программе обучения у нас интернатуру отменили. Для получения специальности надо пройти ординатуру. Скажите пожалуйста, можно после окончания 6 курса ОрГМУ поступить в КМУ УАНМ на интернатуру? Какие условия поступления? Какова стоимость обучения? И возможно ли освоение народных методов лечения пройдя только интернатуру в вашем учебном заведении?

відгук про вуз
гггггггггг
19 січня 2016, 11:31 #

можно ли поступить сюда без зно

відгук про вуз
СтудРада
30 березня 2016, 09:14 #

Нет.

запитання вузу
костя
28 січня 2016, 20:13 #

Скажіть скільки коштує навчання за 1 рік?

відгук про вуз
Андрій
30 березня 2016, 09:12 #

Добрий день. Який факультет?

відгук про вуз
Лиза
22 березня 2016, 15:24 #

Добрий вечір! Я хотіла дізнатися коли у вас відбудеться день відкритих дверей і яку кількість балів потрібно набрати на ЗНО, щоб поступити на бескоштовне навчання

відгук про вуз
Тарас
30 березня 2016, 09:10 #

День відкритих дверей запланований на 23.04 (субота), о 12.00, за адресою: Ежена Потьє, 7, ауд. № 23.

запитання вузу
Наталья
01 червня 2016, 20:25 #

Скажіть,а у вас є факультет дерматології?

запитання вузу
Ольга Вадимівна
02 червня 2016, 15:26 #

Доброго дня, Наталя.
Такого факультету немає в жодному медичному вузі України. Дерматолог - це спеціальність, яка є в нашому вузі.

відгук про вуз
ГорькаяПравда
21 червня 2016, 17:36 #

Доброго времени суток .
Потратив несколько лет на обучение в этой пародии на учебное заведение ( по другому назвать не могу ) хочу сказать следующее :
Преподавательский состав ужасен , здесь сидят люди не имеющие понятия как донести мысль до учащихся , 3/4 так называемых "преподавателей " даже не пытаются ничего объяснять , молча принимая своих пациентов . Распространено взяточничество , впрочем как и везде . Более 90% студентов не довольны качеством своего образования , жалея о поступлении сюда . Однако у данного " ВУЗа " есть свое применение , например если ваш ребенок не желает получать серьезное образование , не хочет ничего знать и вообще хочет чтобы его никто не трогал , то можете смело выкидывать свои деньги на образование в этом " ВУЗе " , тут от него ничего не будет требоваться , можно ходить просто так на пары чтобы поболтать с друзьями , на выходе вы получите " Васю " с бумажкой специалиста , который правда не в состоянии вылечить простейший кариес , ну это уже ваши проблемы , нужно было тщательнее учебное заведение выбирать .

відгук про вуз
Вик
08 липня 2016, 10:05 #

Мой ребенок учится в КМУ на 3-м курсе и я ни разу не пожалел о том,что он там учиться.А вообще врачом становиться не тот кого научили , а кто сам интересуется и учиться. Обучение проводится в группах по 10-12 чел. , так что на каждой паре ,каждый день опрос, тест или модуль , и халявы не будет.Так что если не готовы каждый день реально "пахать" -делайте выводы.

відгук про вуз
Аноним
15 березня 2017, 12:01 #

согласна с горькой правдой на все 100%
На самом деле группы не большие потому что места нет!универ это бывшая больница(аудитории маленькие палаты, в которых больше 10-12 человек и не поместиться!)а кафедры разбросаны по всему Киеву ехать 1-1.5часа а это время!Лекции на первом курсе проводят в общежитии,хотя места тоже мало,неудобно!Вобщем приятного мало!деньги там очень любят причем на всех факультетах,нет ни одной кафедры которая не брала бы взятки!!!и на самом деле не на льва толстого находиться а на харьковском шоссе,хотя по информации наоборот,на льва толстого ректорат и касса по оплате за обучение и проживание в общаге(это отдельный разговор про условия)много заставляют ксерить информации потому что книг нет,или просто заставляют покупать методички которые сами же и разрабатывают,особенно на химии и гнозии!на атл тоже заставили купить книгу Тихонова и Ярных после того как сдали экзамен!Пожалейте своих детей,их нервы,ваши деньги,у нас в группе хорошая девочка так и не здала крок-2,ПРОСТО ПОТОМУ ЧТО ПЕРЕНЕРВНИЧАЛА!5 КУРСОВ И НЕТ ДИПЛОМА!!!!ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!!!

запитання відвідувачам
Ірина
31 липня 2018, 08:14 #

Підкажіть, будь ласка, чому навчання на Харківському шоссе?

запитання вузу
Алина
23 червня 2016, 08:58 #

Доброго дня!
скажіть будь-ласка у мене вже є диплом фельдшера.чи потрібно мені здавати ЗНО для вступу?

відгук про вуз
Анюта
28 червня 2016, 17:47 #

скажіть чи можна вступити до університету без зно після коледжду? і що треба зробити якщо так?

запитання вузу
ирина
29 червня 2016, 17:18 #

Добрый день! Можно у Вас узнать о поступлении после мед. училища( лабораторное дело).Что здавать? Еще хочу у Вас узнать ,если проучился в Богомольца год ,можно перевестись к Вам в вуз? И тогда на какой курс?

відгук про вуз
артур
20 липня 2016, 20:07 #

скажите какие цены по факультетам в этом году

відгук про вуз
Юра
09 серпня 2016, 18:11 #

Добрые вечер,можно ли поступить на 2 курс стоматологического факультета после окончания коледжа по специальности "зубной техник"?
Нужно ли какие либо сдавать экзамены ?

відгук про вуз
Вася
01 вересня 2016, 06:04 #

Здравствуйте, Юра.
Нужно. С 2017 уже будет нельзя.

відгук про вуз
Вася
28 серпня 2016, 13:52 #

Добрый день !
Те кто собирается поступать в этот "ВУЗ" даже не думайте об этом !
Университет, если его можно так назвать, просто ужасный, мягко говоря, одним словом шарага ! Организация нулевая, на студентов всем наплевать !Неадвекватная администрация к которой даже обратится нельзя по какому то вопросу, так как они вечно "заняты". А еще кидают очень сильно на деньги ! Спросите у любого студента он вам расскажет. Остались очень неприятные впечатления ! А то что разводят на деньги так это вообще ужас и деньги не малые! Так что подумайте хорошо прежде чем поступать сюда !

відгук про вуз
Василий
01 вересня 2016, 12:07 #

Добрый день, Вася.
Я прошу прощения у Вас заранее. Но в этом ВУЗе нужно платить только по контракту. К сожалению есть студенты, которые решили, что они могут решить любой вопрос с помощью денег, но это не так и Вы, Вася, есть этому яркий пример. Учитесь и меньше слушайте аферистов, которые только и ждут на таких как Вы.

відгук про вуз
Дмитрий
22 вересня 2016, 11:59 #

Здравствуйте,
Какие правила приема абитуриентов, которые уже имеют высшее образование (техническое).
Они должны сдавать ВНО или доп. экзамены, уточните пожалуйста. Интересует стоматологический факультет на контрактной основе.

запитання вузу
Юлия
06 листопада 2016, 16:29 #

какие нужно сдавать предметы ЗНО на "лечебное дело" на 2017 год

запитання вузу
Studrada
05 травня 2017, 10:39 #

Здравствуйте, Юлия.
Для поступления на "лечебное дело" в 2017 году, нужно сдавать такие предметы ЗНО: 1. Украинский язык и литература; 2. Биология; 3. Химия.

запитання вузу
Юлия
11 грудня 2016, 09:26 #

Добрый день! Сколько стоит проживание в общежитие ?
и когда будет день открытых дверей (2017) ?

запитання вузу
Studrada
05 травня 2017, 10:25 #

Доброго дня, Юлія.
Проживання в гуртожитку ~1100-2000 грн.
День відкритих дверей на 2017 рік:
13.05.2017 11.00 Льва Толстого, 9, ауд. № 20
27.05.2017 11.00 вул. Ежена Потьє, 7, ауд. № 23
17.06.2017 11.00 Льва Толстого, 9, ауд. № 20

відгук про вуз
Irina
16 грудня 2016, 11:56 #

Добрый День!У меня диплом врача,хотелось бы получить специальность гомеопата.Возможно ли это в условиях медуниверситета народной медициныи какой вид обучения(курсы?).Благодарю заранее заранее за информацию.

відгук про вуз
Ирина
16 грудня 2016, 12:06 #

Добрый день!У меня диплов врача (лечебное дело).Могу ли я получить в Вашем университете специальность гомеопата?Спасибо.

запитання вузу
Валерия
10 квітня 2017, 09:12 #

Добрий день! Можу я до вас поступити,якщо здаю замість хімію історію України?

запитання вузу
Studrada
05 травня 2017, 10:40 #

Добрий день, Валерія.
Ні.

запитання вузу
Алексей
20 червня 2017, 19:16 #

Добрый день! Какой проходной балл для поступления на медицинский факультет.

запитання вузу
Елена
22 червня 2017, 22:27 #

Добрый вечер! Скажите пожалуйста, какой все таки проходной бал будет у ваш вуз, после того, как 19% абитуриентов не прошли порог? Спасибо!

запитання вузу
Діана
23 червня 2017, 12:35 #

Які предмети потрібні для вступу на факультет фармації?

відгук про вуз
Елена
11 липня 2017, 12:46 #

Закончила данный ВУЗ в этом году, качество учебы среднее, но как и везде в нашей стране вымогательство тоже процветает. А самое главное, что по окончанию диплом с приложением не можем дождаться уже месяц. Поступать не советую, ибо очень неорганизовано все

відгук про вуз
Ірина
31 липня 2018, 08:16 #

Підкажіть, будь ласка, коли Ви отримали диплом? Скільки чекали?

запитання вузу
Наталья
27 серпня 2019, 11:17 #

На сайте указано что с 2019 года 3м предметом можно сдавать историю Украины ,скажите пожалуйста,это так ?

відгук про вуз
Ірина
31 липня 2018, 08:17 #

Підкажіть, де знаходяться гуртожитки? Який там стан?
Скільки студентів проживає в кімнаті?

запитання відвідувачам
Мелани
21 червня 2019, 22:40 #

Скажите пожалуйста, какой проходной бал ЗНО на медицину и какая суммы обучения?

відгук про вуз
Наталія
23 липня 2019, 20:10 #

Якщо я склала ЗНО і третім предметом не хімія а математика чи можу я вступити до вашого вузу?

запитання вузу
Катя Белая
03 жовтня 2019, 15:36 #

Здраствуйте,скажите какие предметы над сдавать на ДИЕТОЛОГА? И НА КАКОЙ ФАКУЛЬТЕТ ПОСТУПАТЬ,ЗАРАНЕЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ!

відгук про вуз
Микола
05 березня 2020, 16:42 #

Доброго дня! Якщо ви хочете стати Дієтологом Вам потрібно вступати на медичний факультет і складати ЗНО з трьох предметів.
1)Українвська мова і література
2)Біологія
3)Хімія або математика

запитання вузу
Мирослава
21 лютого 2020, 09:49 #

Які ЗНО потрібно здавати на стоматолога і яка вартість навчання

відгук про вуз
Ольга
23 березня 2020, 10:26 #

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна вступити на спецальність "Медицина" після 11 класу?

запитання вузу
Ирене
20 червня 2020, 09:22 #

Доброго дня, можна дізнатися подробиці щодо Гранту на безкоштовне навчання

відгук про вуз
Наталія
25 серпня 2020, 09:26 #

Доброго дня! Всю інформацію щодо гранту на безкоштовне навчання ви можете отримати на нашому сайті https/kmu.edu.ua/grant-na-navchannya/

запитання вузу
Галинэ
08 липня 2020, 21:10 #

Скажите пожалуйста на какой факультет надо поступать на врача косметолога ?

відгук про вуз
Наталія
25 серпня 2020, 09:27 #

Доброго дня! Потрібно вступати на медичний факультет, а після 6 років навчання вступити в інтернатуру за спеціальністю "дерматовенерологія".

відгук про вуз
Діана
15 червня 2021, 09:29 #

Какие предметы нужно задавать на ЗНО, чтобы поступить на стоматолога и какой проходной бал?

запитання вузу
Елена
29 грудня 2021, 09:02 #

Что нужно для обучение на контрактной (платной) основе на стоматологическом факультете? Сколько баллов, какие экзамены, цена обучения в год?

запитання вузу
Елена
29 грудня 2021, 09:07 #

Меня интересует платное обучение на стоматологическом факультете. Дайте ссылку, где можно получить всю информацию.


Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то ПВНЗ Київський медичний університет (КМУ) ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в ПВНЗ Київський медичний університет (КМУ) не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.