Інформація про вуз:
Київський національний університет будівництва і архітектури є провідним навчальним закладом в Україні з підготовки фахівців для будівельної галузі. Його авторитет ґрунтується на вдалому поєднанні багаторічних традицій та впровадженні нових здобутків вченими університету. На 6 факультетах університету готують фахівців із 22 спеціальностей де навчається понад 10 тис. студентів.
Підготовка фахівців фінансується за рахунок: коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів (за держзамовленням); коштів юридичних та фізичних осіб (за контрактом).
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.
Перелік факультетів:
- автоматизації і інформаційних технологій;
- архітектурний;
- будівельний;
- будівельно-технологічний;
- санітарно-технічний;
- геоінформаційних систем і технологій управління територіями
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Відділення довузівської підготовки (курси денні, вечірні, очно - заочні).
На навчання приймаються учні випускних класів гімназій, ліцеїв, загально-освітніх шкіл та професійно-технічних закладів, а також студенти випускних курсів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
До заяви вступник додає:
- документ про повну загальну середню освіту - оригінал або його завірену ксерокопію;
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що визначені правилами прийому до КНУБА для конкурсного відбору щодо вступу на обраний напрям підготовки;
- медичну довідку за формою 086-О і карту щеплень;
- ксерокопії першої сторінки паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- 6 фотокарток розміром 3х4 см;
- встановлені законодавством України документи, що дають право на пільги;
- приписне свідоцтво.
Термін подачі документів для вступу:
Прийом документів проводиться: на інженерні спеціальності з 1 липня по 31 липня; з 1 липня по 22 липня (для осіб,що складають вступні випробування в університеті); на спеціальності Архітектурного факультету з 1 липня по 17 липня.
Додаткова інформація:
Київський національний університет будівництва і архітектури має давні традиції підготовки інженерних та наукових кадрів. В університеті діють дев’ять спеціалізованих рад із присудження наукових ступенів кандидата та доктора наук.
Тут гармонійно поєднуються фундаментальні та прикладні дослідження, результатом чого є створення ефективних будівельних конструкцій і удосконалення методів їх розрахунку, удосконалення технології, організації, економіки та управління будівництвом нових та реконструйованих об’єктів, розробка ресурсозберігаючих технологій з виробництва будівельних матеріалів, створення, удосконалення та експлуатація будівельної техніки, удосконалення конструювання, проектування та управління в будівництві та інших галузях на базі обчислювальної техніки, охорона навколишнього природного середовища та інше.
Наукові дослідження в підрозділах університету здійснюють близько 700 викладачів і науковців.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Київський національний університет будівництва і архітектури
Добрый день. Возможно ли обучение на строительно-технлогичесском факультете дистанционно так,как нахожусь в местах лишения свободы. Если таково возможно,то подскажите пожалуйста,какие предметы нужно сдавать для поступления?! Заранее спасибо
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Київський національний університет будівництва і архітектури ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Київський національний університет будівництва і архітектури не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.