Київський національний лінгвістичний університет

ІV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: 8-(044) 287-33-72, 287-67-88, 529-82-86
Сайт: www.knlu.kiev.ua
Адреса: м. Київ, вул. Червоноармійська, 73
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Київський нацiональний лінгвістичний університет сьогодні - провідний навчальний та науково-методичний центр по підготовці викладачів іноземних мов, перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн СНД, Європи, Азії, Африки та Латинської Америки.

На факультетах англійської, німецької, французької та іспанської мов, факультеті перекладачів, підготовчому факультеті та факультеті слов’янських мов (для іноземних громадян), заочного та вечірнього навчання, факультеті післядипломної освіти, в Економіко-правовому інституті та Інституті східних мов навчаються понад 7 тисяч студентів за багаторівневою системою - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Вперше в Україні університет запровадив і успішно здійснює підготовку з 6 східних мов: китайської, японської, корейської, турецької, арабської та перської. Вперше в Україні в Економіко-правовому інституті університету розпочато підготовку економістів-менеджерів та юристів із знанням двох іноземних мов.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна;
- вечірня;
- дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.

Перелік факультетів:
- економіко-правовий;
- германської філології;
- романської філології;
- сходознавства;
- перекладачів;
- слов'янської філології;
- підготовче відділення для іноземних громадян

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Ми проводимо навчання школярів, абітурієнтів у групах різних рівнів (від нульового до підвищеного). Навчання на контрактній основі проводять викладачі університету за авторськими програмами комунікативного спрямування на базі сучасних підручників та досягнень світової методики.

Програмою передбачається:
- вивчення англійської, німецької, французької та української мов для абітурієнтів (підготовчий курс для успішного складання незалежного тестування (ЗНО));
- поглиблене вивчення англійської мови для школярів 5-х – 10-х класів;
- ділова англійська та німецька мови для роботи з іноземними партнерами, навчання і роботи за кордоном.

Формування груп штатними працівниками Підготовчого відділення розпочинається з тестування та співбесід, які надають можливість визначити рівень знань особи. Підготовчий курс готує до складання незалежного тестування. 100% випускників нашого Відділення успішно пройшли незалежне тестування і набрали велику кількість балів та стали студентами КНЛУ.

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
- сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії;
- копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
- медичну довідку за формою 086-о або її копію;
- шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

Термін подачі документів для вступу:
Початок прийому заяв та документів 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв тадокументів від осіб, які мають право складати вступні випробування, що проводить Університет 20 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань 31 липня 2012 року.

Додаткова інформація:
За минулі десятиліття в університеті здобули вищу освіту понад 26 тисяч висококваліфікованих фахівців, які працюють у школах і вищих навчальних закладах, в органах державного управління і в сфері приватного підприємництва, перебувають на дипломатичній службі тощо.

Серед випускників - лауреати державних і міжнародних премій, народні депутати, заслужені працівники вищої школи, заслужені діячі науки і техніки, ректори і проректори вищих навчальних закладів, викладачі і наукові працівники, директори і вчителі шкіл, письменники, працівники засобів масової інформації, державні службовці, відомі підприємці.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Київський національний лінгвістичний університетзапитання вузу
irysik0403
16 березня 2011, 13:06 #

почему нет информации на 2011 год?

запитання вузу
Mauz
09 серпня 2012, 09:28 #

Добрый день, я студент Николаевского национального универиситета им. Сухомлинского, факультета иностранной филологии. В связи с семейными обстоятельствами и вынужденным переездом в столицу,у меня к вам вопрос:

- Возможно ли мне перевестись в Киевский национальный лингвистический университет, на тот же факультет со второго семестра?! И что для этого нужно ?!

За ранее спасибо...

запитання вузу
Тамара
18 листопада 2013, 10:57 #

Добрый день.У меня 2 вопроса: 1)Готовят в Вашем ВУЗе по специальности "Теоретическая и прикладная лингвистика"? 2)Возможен ли перевод из другого университета в следующем учебном году на 4 курс? Спасибо.

відгук про вуз
SeanCody
14 березня 2019, 16:58 #

ЄТО НЕ САЙТ УНЕВЕРА НА ЄТОМ САЙТЕ ПРОСТО ИНФОРМАЦЫЯ ПРО УНЕВЕРСИТЕТЫ УЗНАТЬ ИНФОРМАЦЫЮ МОЖНО НА САЙТЕ САМОГО УНЕВЕРСИТЕТА

відгук про вуз
Далссл
30 вересня 2019, 09:35 #

Дэвушка, можна бэз АШИБАК?

відгук про вуз
moldir
01 січня 2013, 12:22 #

здраствуйте обучение бесплатное?пожалуйста ответе

запитання вузу
kashichenko78
18 січня 2013, 15:57 #

Есть ли возможность поступления на бюджет перевод Англ.яз?

запитання вузу
Анюта
25 червня 2013, 13:39 #

Я хочу поступить в ваш университет,вы сможете прислать мне приглашение на платное обучение. Я живу в Туркмении. Сколько стоит 1 год обучения в $.

запитання відвідувачам
Мария
25 червня 2013, 17:47 #

А я хочу поступить в НУБиП в этом году. Мне сказали, там открыли специальность "Переводчик (англ)". Говорят, там самая адекватная цена за год, а можно и на бюджет попасть. Люди, подскажите, стоит туда идти? Ну в плане престижности...)

запитання відвідувачам
Анастасия
19 квітня 2014, 15:33 #

Цена поступления???

запитання вузу
Ксюша
31 серпня 2014, 08:39 #

Здравствуйте. Сама я проживаю в городе Запорожье и учусь здесь, есть вероятность переезда не в саму столицу, но недалеко от нее. Хотела бы узнать как можно будет осуществить перевод в ваш университет и что для этого нужно. Заранее спасибо.

відгук про вуз
Екатерина
03 вересня 2014, 19:12 #

Прекрасный вуз! Советую. Но там реально надо учиться, а не деньги платить! Диплом КНЛУ достается настоящими знаниями, и это правда.

запитання вузу
Виталия
22 березня 2015, 13:48 #

Здравствуйте, подскажите пожалуйста какие документы нужны для поступления в ваш ВУЗ,как второго высшего, я из Белоруссии, есть вид на жительство. Спасибо

запитання вузу
Анастасия
25 березня 2015, 10:45 #

Здравствуйте , я учусь в НГУ им. Гоголя на немецкой филологии на 2 курсе на бюджете , можно ли перевестись к вам на ту же специальность на бюджет ?

відгук про вуз
Алена
12 травня 2015, 10:02 #

Здравствуйте!Моя дочь отучилась в вашем университете 3 года. Сейчас она живет в США,ей срочно нужны документы,О какой доверенности идет речь,если я ее мать и была поручителем оплачивала обучение.К кому обращаться?,

відгук про вуз
Абитуриент
28 липня 2015, 08:46 #

Хотела бы написать отзыв об подготовительных курсах в этом ВУЗе . Могу сказать , что курсы практически не готовят к тому самому независимому тестированию , да и вообще какие-либо курсы для ЗНО . Дается много не нужной информации и заданий . Я была в самой сильной и средней группе , что касается первой , то там давалось нужное только в начале октября . В средней группе вообще всё очень плохо , если в первой ты учил серьезный материал студенческих лет ,то в средней училось всё уровня Elementary .

запитання вузу
Света
01 травня 2016, 09:23 #

Какой вступительный балл?

запитання вузу
Юра
09 травня 2016, 05:59 #

Добрый день, подскажите пожалуйста какой проходной балл на платное обучение на факультет права?

відгук про вуз
юлия
17 липня 2016, 10:52 #

приходите к нам венгерский учить! бюджетные места имеются. язык сложный, но очень перспективный. не пожалеете.

запитання вузу
Аня
21 листопада 2016, 22:19 #

Цього року закінчую аграрний коледж, рівень англійської не дуже високий, але маю дуже велике бажання вчитись.
Що потрібно для вступу на факультет перекладач?

відгук про вуз
маргприта
26 травня 2019, 08:03 #

какой проходной бал 2019 года на бюджет лингвистика???

відгук про вуз
Магістр
20 лютого 2023, 10:22 #

Поступив до КНЛУ до магістратуру на іспанську мову, маючи вже досвід роботи перекладачем. Хоч і прожив в іспаномовній країні кілька років, все одно можу сказати, що отримав цінні знання для себе.
Я знаю, що про КНЛУ єдиною думки не має: хто задоволений, хто ні. І це нормально, це природньо. У кожного складаються свої відносини. Але з поміж усього я хочу виділити одну думку: навчатися не легко, особливо для тих хто хоче отримати знання, просто так вони не даються, але завжди на допомогу приходять викладачі, вони відкриті для вашого старання. Взагалі, я задоволений глибиною знань та професіоналізмом викладачів. Строгим, але хорошим відношенням до студента.


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Києві


- Київський національний університет імені Тараса Шевченка

- Національний університет біоресурсів і природокористування України

- Київський національний університет будівництва і архітектури

- Київський національний лінгвістичний університет

- Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

- Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова

- Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Київський національний лінгвістичний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Київський національний лінгвістичний університет не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.