Український центр оцінювання якості освіти

Сьогодні в Україні пройти незалежне тестування для вступу до ВНЗ можна тільки в Українському центрі оцінювання якості освіти та його філіях. Але багато організацій, у тому числі вузи України, пропонують можливість пройти пробне безкоштовне тестування. Більш докладна інформація про пробне тестування та центри здачі ЗНО - у цьому розділі.


Український центр оцінювання якості освіти


Адреса: м. Київ, вул. Чорновола, 24
Телефон: 380 (44) 503-37-95
Гаряча лінія: 0-800-502-43-30
E-mail: org@testportal.com.ua
Web-сайт: www.testportal.com.ua

З березня 2006 року зовнішнє оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів здійснює Український центр оцінювання якості освіти. У підпорядкуванні Українського центру зовнішнього незалежного тестування знаходяться його регіональні підрозділи у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові.

Діяльність Українського центру оцінювання якості освіти спрямована на розробку і апробацію моделей зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою створення умов рівного доступу до вищої освіти. У своїй діяльності Центр орієнтується на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання, напрацювання банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівської та педагогічної громадськості.

інформація про УЦОЯОЦентр тестових технологій і моніторингу якості освіти


Адреса: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 32, 4 поверх
Телефон: 380 (44) 461-95-00
Факс: 380 (44) 486-01-66
E-mail: kasianov@irf.kiev.ua
Web-сайт: www.irf.kiev.ua

Проект "Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти" спрямований на розробку й апробацію моделі зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою створення умов рівного доступу до вищої освіти та удосконалення якості середньої освіти в Україні. Даний проект створений Міжнародним фондом "Відродження", але реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Діяльність Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти спрямована на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього оцінювання, напрацювання банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє стандартизоване оцінювання серед педагогічної громадськості та ідей прозорості й рівного доступу до якісної освіти в суспільстві.
Проект "Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти" - це спосіб забезпечення рівного доступу до вищої освіти й отримання об'єктивної інформації про якість освіти в Україні.

інформація про центр


Університет економіки та права «КРОК»


Адреса: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32
Телефон: 380 (44) 455-57-07
Факс: 380 (44) 455-57-57
E-mail: krok@krok.edu.ua
Web-сайт: www.krok.edu.ua

Університет «КРОК» пропонує всім, хто готується до вступу у вищі навчальні заклади, пройти тести, які використовувалися під час зовнішнього незалежного тестування в 2008 і 2009 роках. Так, старшокласники та випускники минулих років мають змогу безкоштовно пройти он-лайн тестування з української мови та літератури, зареєструвавшись на сайті навчального закладу. Протягом листопада і грудня 2009 року ті, хто дадуть не менше 85% правильних відповідей на питання цього тесту, зможуть також безкоштовно пройти он-лайн тестування з історії України та математики.

Крім он-лайн тестів, підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання можна, скориставшись комп’ютерною базою Університету. «Тестодром» дозволяє безкоштовно пройти тест з української мови та літератури, а також за додаткову плату протестуватися з математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, англійської мови.

Графік роботи «Тестодрому»: пн.-пт. з 10.00 до 18.00.

інформація про університет