Позашкільна освіта дітям Суми: курси для підлітків, гуртки та секції за інтересами в Сумах, всі варіанти позакласної освіти на Parta.com.ua


Курси дітям у містах
Відвідувачу:


У розділі "Позашкільна освіта в Сумах" представлені різні напрями навчання школярів - від шахових клубів до художніх шкіл. Щоб швидше знайти потрібні курси для підлітків або тематичні гуртки, конкретизуйте напрям навчання.

Зверніть увагу! Спортивні секції та школи танців розміщені в розділі "Спорт", мовні курси для дітей - в розділі "Курси іноземних мов", а одноденні програми навчання - в розділі "Майстер-класи".

Представнику навчального закладу:


Ви пропонуєте позашкільну освіту для дітей і підлітків в Сумах, а інформації про вас ще немає в розділі? Напишіть нам або відразу завантажте форму на розміщення інформації про позакласну освіту (Суми). Якщо у вас проводяться майстер-класи для дітей та підлітків, прочитайте, як додати майстер-клас.


Вища освіта в Німеччині: як українцям вступити в німецький виш
Обираючи університет, абітурієнт може надавати перевагу навчальним закладам закордоном, адже європейський або американський диплом високо цінується на ринку праці. Як українці можуть вступити у німецький університет на безкоштовне навчання та яке працевлаштування їх чекає після здобуття німецької освіти – далі у тексті.

Поради щодо підготовки до TOEFL
Багато хто відчуває стрес і хвилювання під час тестування, поспішає, і того не помічаючи, роблять помилки. Велику роль відіграє і сама підготовка до тестування. Нижче наведено способи, як відповідально підійти до проходження іспиту TOEFL.

Образование в Германии: как украинцам поступить в немецкий вуз
Как украинцы могут поступить в немецкий университет на бесплатное обучение и какое трудоустройство их ждет после получения немецкого образования – далее в тексте.

Образование за рубежом: куда чаще всего поступают украинские выпускники
После внедрения ВНО поступить в вуз ученикам с высокими показателями успеваемости стало проще. Но одновременно в украинских учебных заведениях сократилось количество бюджетных мест. Поэтому будущие выпускники больше рассматривают преимущества обучения в иностранных университетах.

Привилегии в получении польского образования
Одной из многочисленных развитых стран в Европе, является Польша. Это государство усовершенствовано во многих структурах, и его образовательная система ведущее место занимает среди остальных

Всі статті для школярів