Вам потрібно знайти ЗНО - підготовка до тестів? Підготовка до зовнішнього тестування в Луцьку, які пропонують цей напрям навчання
Индивидуальные off-line курсы
подготовки декларантов
(таможенных брокеров)

ФЛП Малиновский М.Б.

В курс обучения входит:
✔  установка програмного обеспечения MD OFFICE,
✔  регистрация предприятия,
✔  проведение практических занятий по заполнению грузовых таможенных деклараций в режиме ЕК и ІМ для разных грузов.

20% теория, 80% практика.

(095) 517-2848
custombrokeronline.blogspot.comПідготовка до зовнішнього тестування за містамиКурси в Луцьку за напрямами:

Відвідувачу:


В розділі «Підготовка до зовнішнього тестування в Луцьку» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є ЗНО - підготовка до тестів. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі підготовка до зовнішнього тестування, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить підготовка до зовнішнього тестування в Луцьку, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці підготовка до зовнішнього тестування в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите підготовка до зовнішнього тестування в Луцьку, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите підготовка до зовнішнього тестування в Луцьку або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки підготовка до зовнішнього тестування, а й навчання за іншими напрямами, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.