Табір "Акорд"

Розташування: канікули в Києві
Адреса: м. Київ, вул. І. Франка, 40б (оф. 104)
Телефон: (044) 224-7306, (050) 381-2030
Сайт: www.akkord.kiev.ua
E-mail: Відправити повідомлення

Табір "Акорд" - поєднання різних видів активної діяльності з освітніми та розважальними елементами.

Інформація про табір:


Ми працюємо по класичній системі: за кожною групою, що складається з 7-10 дітей, закріплюється вожатий. Співробітники табору - захоплені професіонали, віддані своїй справі. Їх доброзичливість і повагу до особистості створюють атмосферу товариства і турботи, в якій кожна дитина не залишається без уваги.

Кожна зміна об'єднує в собі шість компонентів:
- Тренінги. Цілі і завдання програми: вироблення лідерських якостей, управління емоціями, тайм-менеджмент, ефективні комунікації, управління конфліктами, вміння працювати в команді.
- Весела англійська: Happy English. Кожен день в ігровій формі ми вдосконалюємо навички спілкування і поповнюємо словниковий запас. А допомагати нам у цьому будуть досвідчені педагоги і носії мови. Happy English - територія веселої англійської!
- Спорт. Наш девіз: "У здоровому тілі - здоровий дух!" Спортивні ігри - кожен день! Футбол, волейбол, баскетбол, плавання, фітнес програма. Змагання з футбольного фрістайлу, особиста першість в командних видах спорту.
- Активні ігри та квести. Великі сюжетно-рольові ігри та станційні квести проводяться за мотивами знаменитих творів, де кожен учасник зможе відчути себе частиною дружної команди, якій під силу будь-які випробування. Всі події підпорядковані логіці жанру і наповнені хвилюючою атмосферою.
- Творчі майстерні. Для всіх, хто йде по життю, танцюючи, або мріють цьому навчитися, припадуть до душі наші театральні постановки, танцювальні баттли, зйомки короткометражних фільмів і рекламних роликів, фотополювання і фотосесії.

Вартість:


від 1300 до 6290 грн

Заїзд до табору:


- 25.12 - 31.12.2018: Зміна BIGFOOT - Діти в пошуках Йеті
- 25.12.2018 - 01.01.2019: Зміна BIGFOOT зі святкуванням Нового року
- 31.12.2018 - 01.01.2019: Новий рік з Акордом!
- 01.01 - 07.01.2019: Зміна SMALLFOOT - Йеті в пошуках дітей

Допустимий вік дитини:


від 6 до 16 років

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність, терміни і умови прийому дітей в дитячий табір звертайтеся за номерами телефонів, які вказані в блоці контактної інформації.

Відгуки користувачів: Табір "Акорд"
Додати коментар ↑ на початок