Школи в Чернівцях

Якщо вам потрібно знайти школи в Чернівцях, перегляньте найпопулярніші школи міста серед школярів та їх батьків. Також у списку представлені ліцеї та гімназії Чернівців, які займаються поглибленим вивченням ряду предметів. Всі Чернівецькі школи доповнені контактами і відгуками школярів про якість навчання школи.


Чернівецький ліцей №1
Адреса: м. Чернівці, вул. Штейнбарга, 30
Телефон: (0372) 55-07-20
В ліцеї ведеться поглиблена підготовка учнів по математичному профілю. Ліцеїсти постійно приймають участь в учнівських замганнях, олімпіадах та ін.

Спеціалізація школи Чернівців: фізико-математичний профіль
Приватна школа "Надія"
Адреса: м. Чернівці, вул. Московської Олімпіади, 3-в
Телефон: (0372) 52-58-90
В школі працює 18 педагогів, з них 2 - відмінники освіти України, один старший вчитель, один методист, один здобувач вченого звання.

Школа дотримується державного стандарту загальноосвітньої програми. Має власні розробки: робочі зошити з математики, фізики, географії, історії.

Спеціалізація школи Чернівців: навчання по власним авторським методикам
Чернівецький ліцей N 2
Адреса: м. Чернівці, вул. Шевченка, 31
Телефон: (0372) 55-41-97
Ліцей має філософсько-правничий профіль. Ліцеїсти додатково вивчають філософію та психологію, більше годин відведено на правознавство.

Спеціалізація школи Чернівців: поглиблене вивчення правознавства та гуманітарних наук
Військово-спортивний ліцей
Адреса: м. Чернівці, вул. Луковецька, 29
Телефон: (0372) 52-24-71, 52-73-34
Ліцей має два корпуси – навчальний та спальний, які відремонтовані та обладнані усім необхідним для навчання та відпочинку ліцеїстів.

Випускники Чернівецького ліцею зможуть продовжити навчання у вищих закладах Державної Прикордонної служби, Міністерством оборони, Міністерством надзвичайних ситуац...

Спеціалізація школи Чернівців: посилена фізична підготовка
Середня школа №1 ім. М.Ємінеску
Адреса: м. Чернівці, вул. Емінеску, 1
Телефон: (03722) 2-59-83
У школі є гарно обладнані кабінети, майстерні, бібліотека, спортивний зал, їдальня, медичний пункт.

Школа № 1 налагодила тісні взаємозв'язки з місцевими вузами, зокрема з Чернівецьким держуніверситетом, філіалом Київського торгово-економічного університету, з педагогічним училищем. До навчальног...