Туристичні вузи в Ужгороді

Якщо ви знаєте, що в майбутньому хочете працювати туристичної спеціалізації, а за освітою поїдете у вузи Ужгорода, залишилося лише вирішити, який саме Закарпатський вуз підійде вам найкраще. У цьому розділі ми зібрали всі університети в Ужгороді, які мають факультети туристичного напряму.


Ужгородський національний університет
Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Учбовий процес забезпечують 76 кафедр. Підготовка фахівців проводиться по 33 спеціальностям. Загальну кількість студентів складає близько 10000 чоловік. Функціонує ряд наукових підрозділів.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, бібліотека.
Мукачівський державний університет
Рівень акредитації: III-IV
Форма власності: державна
Мукачівський державний університет сучасний вищий навчальний заклад ІІІ-IV рівня акредитації, один із найбільших науково-методичних і культурних центрів Закарпатської області та регіону. Це багатопрофільний навчальний заклад, який забезпечує підготовку за 9 галузями знань: «Освіта/педагогіка», «...

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, бібліотека.
Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ)
Рівень акредитації: ІІІ
Форма власності: державна
Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ - це вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації, заснований у 2000 році як відокремлений структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, одного з найкращих вищих навчальних закладів України. На сьогоднішній...

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, бібліотека.