Економічні вузи в Ужгороді

Якщо ви знаєте, що в майбутньому хочете працювати економічної спеціалізації, а за освітою поїдете у вузи Ужгорода, залишилося лише вирішити, який саме Закарпатський вуз підійде вам найкраще. У цьому розділі ми зібрали всі університети в Ужгороді, які мають факультети економічного напряму.


Ужгородський національний університет
Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Учбовий процес забезпечують 76 кафедр. Підготовка фахівців проводиться по 33 спеціальностям. Загальну кількість студентів складає близько 10000 чоловік. Функціонує ряд наукових підрозділів.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, бібліотека.
Хустська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"
Рівень акредитації: ІІІ
Форма власності: державна
Університет “Україна” – єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я. Він добровільно взяв на себе місію вчити людей з особливими потребами. У цьому його унікальність.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, бібліотека.
Закарпатський інститут ім. Августина Волошина МАУП
Рівень акредитації: ІІІ
Форма власності: недержавна
Інститут має власну навчальну та наукову базу, комп’ютерний клас, бібліотечно-інформаційний центр, гуртожиток, кафе, їдальню, медичний кабінет. На базі інституту проводиться перепідготовка кадрів з метою отримання другої вищої освіти та діють курси підвищення кваліфікації за напрямами: право, менедж...

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, бібліотека.
Приватний вищий навчальний заклад "Карпатський університет ім. Августина Волошина"
Рівень акредитації: III
Форма власності: приватна
3 факультети, 6 кафедр, бібліотека, конференц-зал, центр професійної орієнтації, редакційно-видавничий центр, 3 науково-дослідні лабораторії, юридична клініка.

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки, бібліотека.
Мукачівський державний університет
Рівень акредитації: III-IV
Форма власності: державна
Мукачівський державний університет сучасний вищий навчальний заклад ІІІ-IV рівня акредитації, один із найбільших науково-методичних і культурних центрів Закарпатської області та регіону. Це багатопрофільний навчальний заклад, який забезпечує підготовку за 9 галузями знань: «Освіта/педагогіка», «...

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, бібліотека.
Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ)
Рівень акредитації: ІІІ
Форма власності: державна
Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ - це вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації, заснований у 2000 році як відокремлений структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, одного з найкращих вищих навчальних закладів України. На сьогоднішній...

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, бібліотека.