Інформація про вуз:
В університеті піклуються про фізичний розвиток студентів, добре налагоджена спортивна робота: є спортивний комплекс з плавальним басейном, літній спортивно-оздоровчий табір. Найбільшою популярністю користується мотоспорт - університетська команда відома всій Україні та за її межами. Не забуте і дозвілля: кожному зі студентів дається можливість розвивати свої здібності в художній самодіяльності, командах КВК. Регулярно проводяться вечори, на котрих можна цікаво і весело відпочити.
У вузі присутні:
безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна;
- дистанційна.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.
Перелік факультетів:
- автомеханічний;
- дорожньо-будівельний;
- економіки, менеджменту і права;
- транспортних та інформаційних технологій
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Є, формат навчання:
- вечірні;
- заочні;
- вихідного дня;
- інтенсив;
- ліцейні класи при середніх школах.
Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
- сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії;
- копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
- медичну довідку за формою 086-о або її копію;
- шість кольорових фотокарток розміром 3 на 4 см.
Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.
Термін подачі документів для вступу:
Початок прийому заяв та документів на денну форму навчання 2 липня 2012 року; на навчання без відриву від виробництва 10 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають проходити творчий конкурс, що проводить Національний транспортний університет на денній формі навчання 17 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають проходити творчий конкурс, що проводить Національний транспортний університет на денній формі навчання 20 липня 2012 року; на навчанні без відриву від виробництва 02 серпня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчого конкурсу на денну форму навчання 31 липня 2012 року; на навчання без відриву від виробництво 08 серпня 2012 року.
Додаткова інформація:
Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та з математики необхідні для вступу на наступні напрями:
- Автомобільний транспорт;
- Машинобудування;
- Зварювання;
- Професійна освіта (за профілем «Експлуатація та ремонт місцевого та автомобільного транспорту»);
- Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування;
- Будівництво;
- Транспортні технології (автомобільний транспорт);
- Комп’ютерні науки;
- Економіка підприємства;
- Фінанси і кредит;
- Облік і аудит;
- Менеджмент.
Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та з історії України необхідні для вступу на напрям "Право".
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Національний транспортний університет
http/www.ntu.edu.ua/
на сайте все есть)
закончила бакалавра,и говорят разное: кто в восторге,кто-то говорит,что самый ужасный универ.
Так вот,поступила на новую специальность(дизайн),за 4 года сделали нормальные аудитории(которым худ. институты могут и позавидовать),отличные профессиональные педагоги,которые не просто тебе лекцию читают,а сами есть проектировщиками,в общем довольна. Можно ли потом трудоустроиться?-не знаю,в моем случае играет роль портфолио,а не диплом.
так что если хотите на дизайн-очень советую.
"доктор" Кузьминец позорит университет. ОН присвоил научную идею и результат десятилетней работы коллектива авторов. Подробности здесь --> http/bav998.wix.com/plagiat
+Знания можно получить, если хотеть.
- Ректор покрывает плагиатора (своего протеже), ошибочно считая его перспективным. Много пенсионеров, которым давно пора сидеть дома и не позориться.
1. Нажаль технічний виш перетворився у гуманітарний.
2. Гонитва за кількістю студентів призвела до того, що через низьку якість освіти навіть Грузія, Узбекістан та Туркменістан офіційно (на державному рівні) відмовилися співпрацювати з Україною. Шкідливість такої політики полягає також в тому, що випускники НТУ не можуть знайти роботу за фахом, оскільки крім досвіду їм також не вистачає ЗНАНЬ!
3. Шкода, що деннна форма навчання поступово (через збільшення годин на самостійну роботу) перетворюється у заочну і контрактники за свої кошти повинні САМОСТІЙНО (з книжок, а не від викладачів) отримувати знання, при цьому СТРАЖДАЄ ЯКІСТЬ ОСВІТИ!
Студенты ошибочно думают, что диплом об образовании означает и получение профессии. К сожалению в нту только выдают дипломы, да и то с большой задержкой, зато иностранцам выдают помпезно и в срок. Нравится учиться тем, кто учиться и не собирался, для них созданы все условия.
Все замечательно: КВН, спорткомплекс, воможность получить знання, но к сожалению готовят находчивых и предприимчивых. В ПТУ получают профессию, в нту "образование". Восторженные отзывы пишут те, кто типа получил ВО, а работают ли они по специальности? Учиться должно быть трудно, тогда будет толк. Без труда, не выловешь рыбку из пруда. Есть конечно знающие преподы но есть и полные 0, есть требовательные и есть берущие.
Якщо ви, перебуваючи ще в дитячому садку Києва, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Національний транспортний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Національний транспортний університет не поступиш, не маючи повної шкільної
освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Києва, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після
цього вибирати вуз в Києві за бажаною спеціальністю.
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
запрошує на навчання:
- факультет інформаційних систем і технологій
- факультет економіки та менеджменту
- факультет безпеки підприємств
- юридичний факультет
- інститут шоу-бізнесу
Європейська освіта в Україні ЛАСКАВО ПРОСИМО!
м. Київ, бул. ак. Вернадського, 16В (044) 450-6490, 452-3568 www.e-u.in.ua