Донбаський державний педагогічний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (0626) 66-54-54, 66-51-50, (095) 947-17-77
Сайт: www.slavdpu.dn.ua
Адреса: Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Генерала Батюка, 19
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Слов'янський державний педагогічний університет - один з престижних та прогресивних вищих навчальних закладів України. СДПУ більше як 65 років посідає провідні позиції на ринку освітніх послуг.

Університет динамічно розвивається, запроваджуючи найновіші освітні технології і методики роботи, формуючи потужну матеріальну й інформаційну базу, утверджуючись на міжнародному рівні.

За час функціонування університет підготував понад 70 тисяч висококваліфікованих фахівців. Серед них - 6 докторів наук, професорів, понад 550 кандидатів наук, доцентів. Близько 30 випускників університету удостоєно звання заслуженого вчителя України. Серед студентів і випускників університету - призери Олімпійських ігор, чемпіони Світу і Європи, чемпіони і призери Паралімпійських ігор, заслужені тренери України, лауреати міжнародних конкурсів музичного і вокального мистецтва, хореографії.

Вартість навчання на 2021 рік за 1 рік навчання (очна форма навчання)
011 Освітні, педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології), 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Фізика) виробів легкої промисловості), 016 Спеціальна освіта, 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення - 21 000 грн

014 Середня освіта (Фізична культура), 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), 014 Середня освіта (Мова та література (російська), 014 Середня освіта (Російська мова та література), 035 Філологія, 227 Фізична терапія, ер2терапія0 грн

014 Середня освіта (Російська мова та література. Мова та література (англійська)), 014 Середня освіта (Мова та література (англійська, німецька))
- 23 200 грн

071 Облік та оподаткування, 073 Менеджмент - 18 299 грн

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- магістр.

Перелік факультетів:
- факультет спеціальної освіти;
- Факультет початкової, технологічної та професійної освіти;
- Філологічний факультет;
- Фізико-математичний факультет;
- Факультет гуманітарної та економічної освіти;
- педагогічний факультет;
– Факультет фізичного виховання.

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Програма підготовчих курсів із стипендіальним забезпеченням з 29 червня по 31 серпня.

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
На вимогу абітурієнта Приймальна комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше отриманий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, та додатки до нього, сертифіката (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти та інших документів.

До заяви вступник додає:
- документ державного зразка про раніше отриманий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, та додаток до нього, на особистий вибір оригінали або копії;
- сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), на особистий вибір оригінали або копії;
- медичну довідку за формою 086 або її копію;
- шість кольорових фотографій розміром 3х4 см.

Інші документи або їх копії подаються вступникам, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямками підготовки (спеціальностями), встановленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів (Дивіться повну версію правил прийому).

Термін подачі документів для вступу:
Початок прийому заяв та документів - 1 липня 2011 р.

Додаткова інформація:
Для вступу на фізико-математичний факультет, технологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- Українська мова;
- математика;
- фізика чи іноземна мова, чи географія, чи біологія, чи історія України, чи хімія


Для вступу на педагогічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- історія України,
- Біологія або: іноземна мова, математика, географія, фізика, хімія.

Для вступу на факультет фізичної культури необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- Українська мова;
- Біологія;
- математика чи історія України, чи іноземна мова, чи географія, чи фізика, чи хімія;
- Творчий залік (фізична підготовка)


Для вступу на факультет спеціальної освіти потрібні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українській мові та літературі
- Біологія;
- історія України чи іноземна мова, чи математика, чи географія, чи фізика, чи хімія


Для вступу на факультет філології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- історія України/іноземна мова;
- географія, біологія, математика, фізика чи хімія

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Донецьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Донбаський державний педагогічний університетзапитання вузу
Настя
17 січня 2014, 17:35 #

Подскажите, если я учусь на факультете ПВПК как я могу перевестись на технологический факультет? И если я до этого закончила техникум аграрный но специальность моя Технолог по производству и переработки продукции растениеводства! За ранее спасибо!


Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Донецька, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Донбаський державний педагогічний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Донбаський державний педагогічний університет не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Донецька, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Донецьку за бажаною спеціальністю.