"Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК"

III рівень акредитації, недержавна форма власності

Телефон/факс: (03433) 70-718, 34-457
Сайт: iupr.krok.edu.ua
Адреса: Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Тютюнника, 11а
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
4 навчальні корпуси, гуртожиток, бібліотека, їдальня, студентське кафе.

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст.

Перелік факультетів:
- геодезія, картографія та землеустрій;
- менеджмент

Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:
Інститут управління природними ресурсами є структурним підрозділом Університету "КРОК". Він ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за III рівнем. Випускники Інституту отримують державні дипломи і мають глибокі знання. Вони проявляють себе на високому професійному рівні, працюючи в органах державної влади, в організаціях і на підприємствах різних форм власності.

Інститут здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за напрямами "Геодезія, картографія та землеустрій", "Менеджмент", на рівні "спеціаліст" - за спеціальностями "Землевпорядкування та кадастр", "Геоінформаційні системи і технології".

Також навчальний заклад пропонує навчання на короткострокових курсах для отримання професій оператора комп'ютерного набору, агента з організації туризму, обліковця, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрниці.

У 2010 році у складі Інституту створено Коломийський коледж, який приймає на навчання абітурієнтів з базовою та повною середньою освітою. Випускники Коледжу отримують дипломи молодших спеціалістів і продовжують навчання на старших курсах Інституту за відповідним чи суміжним напрямком.

Якісна теоретична і практична професійна підготовка, можливість долучитися до наукової роботи доповнюється для студентів навчальних закладів широкими можливостями особистісного та творчого розвитку. Інтереси студентів активно представляє Студентська рада. Майбутні фахівці отримують освіту в сучасних навчальних аудиторіях, лабораторіях, комп'ютерних класах. До послуг студентів - бібліотека, їдальня, спортивний комплекс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Івано-Франківську, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: "Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК"
Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Івано-Франківську


- Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

- Івано-Франківський державний медичний університет

- Західноукраїнський економіко-правничий університет

- "Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК"

- Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія"

- Університет Короля Данила

- Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Івано-Франківська, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то "Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК" ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в "Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК" не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Івано-Франківська, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Івано-Франківську за бажаною спеціальністю.