Університет Короля Данила

IV рівень акредитації, приватна форма власності

Телефон/факс: (034) 277-1845, (099) 755-7575, (068) 755-7575
Сайт: www.iful.edu.ua
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Університет Короля Данила – один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який постійно вдосконалюється та прямує до інноваційного вищого навчального закладу європейського взірця.

Університет заснований в 1997 р. ректором-священиком, академіком УАН, доктором юридичних наук, доктором права, доктором філософії, доктором канонічного права, професором, відмінником освіти України отцем Іваном Михайловичем Луцьким.

Для читання лекцій залучаються кваліфіковані викладачі-науковці провідних закладів вищої освіти України та інших країн (США, Німеччина, Польща, Франція, Іспанія, Литва, Грузія, Молдова та ін.).

Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.

Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

Основні принципи роботи університету спрямовані на:
- відповідність стандартам вищих закладів освіти європейського рівня;
- високий професіоналізм професорсько-викладацького складу, належний рівень навчально-виховного процесу із залученням практикуючих фахівців;
- вивчення іноземних мов студентами;
- постійне зміцнення матеріально-технічної бази;
- динамічний розвиток ІТ технологій;
- відкриття нових спеціальностей, відповідно до вимог сучасного українського та європейського суспільства;
- сприяння участі студентів у грантових проектах та отримання ними іменних стипендій;
- міжнародне співробітництво з провідними навчальними закладами Європи;
- сприяння конкурентоспроможності випускників не лише на Прикарпатті, а й в Україні загалом та за її межами.

До структури Університету Короля Данила також входять Коледж університету Короля Данила, та ІФФК коледж імені С.Граната.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- магістр

Перелік факультетів:
- юридичний факультет;
- факультет архітектури, будівництва та дизайну;
- факультет управління та бізнес-аналітики;
- гуманітарний факультет;
- факультет інформаційних технологій

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Підготовче відділення - присутнє.

Додаткова інформація:
До послуг студентів: комп'ютерні класи, бібліотека, кабінет поглибленого вивчення іноземної мови; гуртожиток; спортивний зал; ідальня-кафе.

Навчання фахівців здійснюється за наступними напрямами підготовки (спеціальностями):
- Будівництво, архітектура
- Готельно-ресторанна справа, туризм
- Економіка
- Журналістика, видавництво та поліграфія
- Інформаційні технології, кібербезпека
- Культура, мистецтво
- Медицина, фармація
- Менеджмент, маркетинг
- Право
- Філологія
- Філософія, релігія та культурологія

Для того, щоб допомогти потенційним абітурієнтам краще визначитись з вибором, розповімо про те, що нового у 2019 році чекає на вступників і якими є особливості цьогорічної вступної кампанії до Університету Короля Данила:

І. Цього року при вступі на бакалаврат дійсними є сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 або 2019 років;

ІІ. Зарахування на І курс бакалаврату відбуватиметься за результатами складання ЗНО з трьох загальноосвітніх предметів:
1) українська мова та література (перший предмет);
2) залежно від обраної вступником спеціальності: історія України або математика (другий предмет);
3) передбачено право вступника на вибір з двох предметів з переліку загальноосвітніх дисциплін з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання (третій предмет).
Якщо, як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінки із сертифікатів 2018 або 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд. (Перелік сертифікатів ЗНО для вступу до Університету в 2019 році оприлюднений на нашому сайті).

Для абітурієнтів, які у 2019 р. вступатимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю "Архітектура та містобудування", будуть зараховуватися:
1) бали сертифіката ЗНО з української мови і літератури
2) бали сертифіката ЗНО з математики
3) результати творчого конкурсу (рисунку), що буде проводитися в Університеті.

Для тих, хто обрав для себе спеціальність "Дизайн", обов’язковими будуть:
1) результати ЗНО з української мови і літератури
2) результати ЗНО з історії України
3) проходження в Університеті творчого конкурсу (рисунку).

Абітурієнти, яких цікавить спеціальність "Музичне мистецтво" (спеціалізація: "Естрадний спів"):
1) результати ЗНО з української мови і літератури
2) результати ЗНО з історії України
3) творчий конкурс (естрадний спів) в нашому Університеті.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Івано-Франківську, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Університет Короля Данилавідгук про вуз
Анастасія
03 липня 2015, 15:09 #

Які документи при вступі потрібно подавати?

відгук про вуз
Папа
07 березня 2020, 17:38 #

Всі,які є.

відгук про вуз
Іван Петрович
23 серпня 2015, 17:10 #

Університет дійсно хороший був за Луцького Івана, а тепер йде до занепаду. Хабарі люблять брати Зварич і Космій це знають всі. Реально хороших професіоналів там тепер немає, їх просто вижили після смерті Луцького Івана. Зарплати скоротили мало не в двічі, а плату за навчання підняли. Такі особи як Зварич і Космій вирішують там багато...коли їм заплатять, а Андрій новий ректор просто не при ділах. Йому головне гроші і бізнес, а студенти як це любив його батько тепер там не в моді. Викладачів хороших або вижили або скоротили ( на початку липня 12 чоловік скоротили), бо Зварич з Космієм не можуть наїстися, цікаво як тепер будуть такі Зваричі і Космії викладати, коли навантаження є багато, а вони крім грошей не дуже хочуть перетруждатися.Нічого, шановний Андрій Луцький ви побачити як справу свого батька загадили і університет йде до упадку.

відгук про вуз
Петро
07 березня 2020, 17:39 #

Вуз поганий.Дедалі йде до занепаду.

відгук про вуз
Наталя
26 квітня 2018, 14:06 #

Доброго дня всім,це тепер не університет, а комерційний проект.Набрали суцільних хабарників і пустодзвонів,знань не дають ніяких ,інформації на лекціях мінімум а дешевих понтів і зневажливого ставлення до студентів,до тих за чий рахунок існує подібне збіговище ,по зав,язку.Поки ви ,ті хто мали б дбати про процвітання та професійний ріст вашого викладацького складу будете займатися розводом ваших, по суті, кредиторів, зникне будь яке бажання мати будь яку справу з вами.Візьміться за голову і займіться серйозною справою, інакше залишитеся як баба у відомій казці, коло розбитого корита.

відгук про вуз
Андрій
18 вересня 2019, 10:41 #

Навчання дуже цікаве та грунтовне. Оцінки зрозумілі, корупції нема взагалі. умови для навчання європейські. Відношення до студентів дуже хороше, однозначно рекомендую!
Мені просто нереально подобається! Я планував поступати закордон, але УКД - найкращий вибір.

відгук про вуз
Микола
24 вересня 2019, 13:20 #

Говорити звичайно можна багато! І на превеликий жаль, говорять такі речі "слабкі" люди! Той хто наполегливо вчиться- той має хороші результати, і незнає про слово "хабар"! Для того щоб було краще- треба самому робити краще! Все починається з Нас самих! Викладачі у вузі хороші спеціалісти, які можуть надати пораду, і знайти особливий підхід до кожного! А яке дозвілля у студентів...Студентська Рада, Наукове товариство! А скільки створено клубів..! І це все для Нас, студентів!

відгук про вуз
Михайло
26 вересня 2019, 10:58 #

Найкращий університет. Просто неймовірно задоволений навчанням. Викладачі дуже розумні та цікаві особистості. Я навчаюсь на юриста і тому можу з впевненістю сказати, що наш юридичний факультет найкращий. Викладачі дійсно розуміються в своїй сфері. Всі дуже привітні та добрі, головне - вчити і проблем не буде. Кожен викладач зацікавлений в тому, щоб його матеріал зрозуміли, завжди йдуть на зустріч студентам. Корупції НЕМАЄ взагалі. Все абсолютно чесно. Завжди дуже багато цікавих зустрічей з видатними особистостями та багато цікавих заходів!

відгук про вуз
Вікторія
01 жовтня 2019, 08:04 #

Чесно кажучи, надавала перевагу університетам у більш "крутих" містах, проте, пройшовши сюди, ще ні разу не пошкодувала. Неймовірна краса навколо, активне студентське життя з самого початку навчання, безліч можливостей для реалізації ідей і, найголовніше, підтримка з боку викладачів та студентів. Раджу всім провести надзвичайно насичене навчання і фантастичні студентські роки разом з нами в УКД!

відгук про вуз
Ірина
20 травня 2022, 17:42 #

Навчаюся вже 3 рік в цьому університеті , спеціальність Філологія ( переклад ) Дуже задоволена, що обрала цей заклад ! Сам Університет завжди прагне розвиватися , покращуватися . Викладачі завжди готові допомогти і якнайзрозуміліше пояснити матеріал , з повагою ставляться до стедентів.

Для моєї спеціальності є багато профільних предметів , на яких застосовано сучасні методи викладання і навчання.

Великим бонусом є те, що при умові відмінного навчання можна отримати знижку на оплату навчання. Дуже мені подобається те, що Університет дбає про дозвілля студентів. Проводиться дуже багато різноманітних заходів, як от "Ніч в Університеті", "Андріївські вечорниці", "Зустріч з відомими людьми", "Посвята в студенти".
Не розумію коментаторів, які пишуть про корупцію. за УСІ РОКИ НАВЧАННЯ я ще ЖОДНОГО РАЗУ не стикнулась з корупцією тут, ба більше, мені здається, що ти розізлиш викладача, якщо тільки подумаєш йому на таке натякнути.

Я дуже щаслива, що навчаюся саме тут!


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Івано-Франківську


- Західноукраїнський економіко-правничий університет

- "Інститут управління природними ресурсами" Університету економіки та права "КРОК"

- Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія"

- Університет Короля Данила

- Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету

- Карпатський інститут інформатики і підприємництва Міжнародного науково-технічного університету

- Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Івано-Франківська, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Університет Короля Данила ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Університет Короля Данила не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Івано-Франківська, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Івано-Франківську за бажаною спеціальністю.